Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Karol, nie wiem czy drogo ale nie ma co w półsrodki iść, może taki ?  
https://www.amazon.co.uk/Barton-Canvas-Release-Watch-Straps/dp/B071X5JS2P?ref_=d6k_applink_bb_marketplace
Barton jak najbardziej jest okej, dzięki wielkie bo juz błądziłem. Ten kevlar ori jest z tego co pamiętam bardzo drogi więc będzie Barton na razie zamówiłem taki sobie. Co sądzisz?

Screenshot_20201201_153525.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

 
Ale on na razie w ogóle chodzi co drugą sekundę. Naładować się musi, bo na rezerwie jedzie
Mój w ogóle nie chodził

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beriam napisał:

 

Trafia poprawnie w indeksy? 

Wysyłka wzorcowa. 

Nie marudź, ja zegar będę miał w ręku za 14 dni 😁

A gdzie marudzę, bo nie wiem? Toć pochwaliłem, że tak szybko doszła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał:

Ale on na razie w ogóle chodzi co drugą sekundę. Naładować się musi, bo na rezerwie jedzie ;)

wydłuża  Tobie sekundy abyś dłużej żył :) Tylko cieszyć się że Tak Przyjaciel się Trafił  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, clusca napisał:

 

Ale on na razie w ogóle chodzi co drugą sekundę. Naładować się musi, bo na rezerwie jedzie ;)

Mój chodzi jak talala, naładowany i nie wymagał rozgrzewki na świetle :) 

No ale już chyba wspominałem że ja mam zegarkowe szczęście :D 

 

Karol, będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe czasomierze :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tomaliusz napisał:

Mój chodzi jak talala, naładowany i nie wymagał rozgrzewki na świetle :) 

 

Pewnie ze zwrotu ;)

 

@Vonziej

Karol, na fejsie są ciekawe paski parciane, a przynajmniej na takie wyglądają. Na forum też chyba były te same, ale nie mogę znaleźć. Link do ogłoszenia na FB: https://www.facebook.com/groups/czasoholicy.sprzedaz/permalink/827075447866786/?sale_post_id=827075447866786

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, clusca napisał:

 

Pewnie ze zwrotu ;)

 

@Vonziej

Widocznie Ktoś się nie znał że zwrócił :P 

Wszystko centruje i trafia jak należy, nie tak jak Twój :P 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulował mi sprzedaż ciućmok jeden z ebay... i kolejne pieniądze zamrożone w zwrocie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, tak jak się dobrze przyjrzałem, to mój trafia, ale czasem, a czasem niezupełnie idealnie :)

Ale powiem szczerze, że jednak to nie zegarek dla mnie, więc... i cofam to, co napisałem o bransie i przyznaję Ci rację -  jest "plastik". O ile zegarek fajny, to bransa jest porażką MZ i trochę żałuję, że na pasku nie zamówiłem. Wtedy może bym nie odsyłał ;)

 

Resztę swoich wrażeń na temat tego zegarka opiszę w sąsiednim wątku, bo tutaj temat od chwalenia (się) jest ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, od razu mówiłem że plastik to plastik ^_^

Mnie sam zegarek podpasował ... z bebechami ciężar jest OK ale na branse się nie zdecydowałem bo miałem doświadczenie takie z Oceanusami i wiem że to nie dla mnie.

Dlatego też skakałem jak głupi gdy pojawił się OCW-T200S w stali ;)

A pasek w Citku jest naprawdę dobry 😱

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego świat jest piękny, że jednym coś pasuje, a drugim nie. Mi tytanowa bransa bardzo leży w tym modelu i jest mega wygodna :) @clusca smutno mi, że Ci nie podpasował. 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, do mnie też przyjechał wygląda, że trafia w indeksy w sposób zadowalający a teraz czas się zastanowić czy ma zostać?1a352b5b82fd634a620d0a30131d5860.jpg3a1388e096968b55309d21451aa86460.jpg

Pierwszy eco-drive w rodzinie.

bea69eb36cd7b149fde67ac79274cf4c.jpg&key=5a05672bf870d9d7782662ac2d47c2a0f4f1e503321680bda8b32b391e4f921f
A jednak się skusiłeś? Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miszkolc napisał:

Dobry wieczór, do mnie też przyjechał emoji2.png wygląda, że trafia w indeksy w sposób zadowalający emoji1.png a teraz czas się zastanowić czy ma zostać?


A co Ci nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Pierwszy eco-drive w rodzinie. emoji3.png

Gratuluję , bardzo udany model (mam i sobie chwalę ale wybrałem w klasycznej czerni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vonziej napisał:

No i dlatego świat jest piękny, że jednym coś pasuje, a drugim nie. Mi tytanowa bransa bardzo leży w tym modelu i jest mega wygodna :) @clusca smutno mi, że Ci nie podpasował. 

 

Karol, nie podpasował, to za dużo powiedziane. Po prostu chyba za dużo oczekiwałem. Moje wrażenia na temat "first impression" w wątku Citkowym. Tam sporo wyjaśniam, dlaczego oczekiwałem duuużo. Bransoleta może być wygodna, nie twierdzę, że nie. Mi nawet prawie pasuje bez skracania (tu przestroga dla właścicieli większych nadgarstków - brać raczej na pasku, bo bransa nie jest za długa). Zegarek wcale nie jest zły, jest co najmniej "ciekawy". Chodzi mi o moje dość trudne do opisania, bardzo subiektywne odczucia towarzyszące obcowaniu z tym zegarkiem po raz pierwszy i o swojego rodzaju "fun factor", który również jest w tym przypadku dość niezidentyfikowany, bo z jednej strony zegar jest naprawdę "interesujący" i "godny polecenia", ale... no właśnie, nie ma tego WOW, którego się spodziewałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, clusca napisał:

 

Karol, nie podpasował, to za dużo powiedziane. Po prostu chyba za dużo oczekiwałem. Moje wrażenia na temat "first impression" w wątku Citkowym. Tam sporo wyjaśniam, dlaczego oczekiwałem duuużo. Bransoleta może być wygodna, nie twierdzę, że nie. Mi nawet prawie pasuje bez skracania (tu przestroga dla właścicieli większych nadgarstków - brać raczej na pasku, bo bransa nie jest za długa). Zegarek wcale nie jest zły, jest co najmniej "ciekawy". Chodzi mi o moje dość trudne do opisania, bardzo subiektywne odczucia towarzyszące obcowaniu z tym zegarkiem po raz pierwszy i o swojego rodzaju "fun factor", który również jest w tym przypadku dość niezidentyfikowany, bo z jednej strony zegar jest naprawdę "interesujący" i "godny polecenia", ale... no właśnie, nie ma tego WOW, którego się spodziewałem ;)

 

Dlatego świat jest ciekawy, bo każdemu co innego się podoba :) Co do tytanu odniosłem sie w Citku (por. do Tissota)

 

 High Five Sacha Baron Cohen GIF by filmeditor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, GTB napisał:

Gratuluję , bardzo udany model (mam i sobie chwalę ale wybrałem w klasycznej czerni).

 

Dzięki.

Ja za to byłem absolutnie zdecydowany na niebieski. Nie wiem co jest w tym zegarku, ale po prostu musiałem go mieć. Dwa razy mi umknął na bazarku, więc już dłużej nie czekałem.

Obawiałem, że w rozmiarze 44mm to będzie wielki kloc, a tymczasem przy Phoibosie Proteusie (42mm) wygląda troszkę jak młodszy brat. 😁

Za to przy pierwszej okazji leci do wymiany ten plastikowy pasek. Spodziewałem się, że będzie twardy i niewygodny i dokładnie taki jest. Bransy nie chciałem, więc teraz będzie zabawa z paskami. Tylko muszę jakieś dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Dzięki.

Ja za to byłem absolutnie zdecydowany na niebieski. Nie wiem co jest w tym zegarku, ale po prostu musiałem go mieć. Dwa razy mi umknął na bazarku, więc już dłużej nie czekałem.

Obawiałem, że w rozmiarze 44mm to będzie wielki kloc, a tymczasem przy Phoibosie Proteusie (42mm) wygląda troszkę jak młodszy brat. 😁

Za to przy pierwszej okazji leci do wymiany ten plastikowy pasek. Spodziewałem się, że będzie twardy i niewygodny i dokładnie taki jest. Bransy nie chciałem, więc teraz będzie zabawa z paskami. Tylko muszę jakieś dokupić.

 

Polecam Ci dwuczęściowe. NATO i singlepass nie wygląda MZ dobrze z nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Obawiałem, że w rozmiarze 44mm to będzie wielki kloc, a tymczasem przy Phoibosie Proteusie (42mm) wygląda troszkę jak młodszy brat. 

Te 44mm to tylko katalogowo , wizualnie i czuciowo nosi się jak 40-42mm (dlatego go lubię) , do tego koronka umiejscowiona na nie wkurw ... nie denerwującym miejscu.

12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Za to przy pierwszej okazji leci do wymiany ten plastikowy pasek. Spodziewałem się, że będzie twardy i niewygodny i dokładnie taki jest. 

Daj mu szansę "wypracować się" , miałem na początku podobnie (też kombinowałem z paskami)  ale w miarę "zużycia"  nosi się bardzo przyjaźnie (teraz tylko na oryginale).

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vonziej napisał:

Polecam Ci dwuczęściowe. NATO i singlepass nie wygląda MZ dobrze z nim :)

 

Taki właśnie jest plan 😁. Jakieś canvas itp...

 

4 minuty temu, GTB napisał:

Te 44mm to tylko katalogowo , wizualnie i czuciowo nosi się jak 40-42mm (dlatego go lubię) , do tego koronka umiejscowiona na nie wkurw ... nie denerwującym miejscu.

 

Dokładnie. Małe L2L i koronka to były argumenty ZA

 

5 minut temu, GTB napisał:

Daj mu szansę "wypracować się" , miałem na początku podobnie (też kombinowałem z paskami)  ale w miarę "zużycia"  nosi się bardzo przyjaźnie (teraz tylko na oryginale).

 

Tak właśnie będzie. Myślałem, że poeksperymentuje od razu z paskami, które kupiłem do Phoibosa, ale coś musiałem źle doczytać, bo właśnie przed chwilą się przekonałem, że jest między nimi 2mm różnicy ☹️ i nie pasują. Tak więc oryginał dostanie swój czas na "dotarcie się".

 

Najgorsze (albo i najlepsze) jest to, że żonie się bardzo spodobał i teraz się rozglądam za wersją damską 33mm. Z jednej strony - wydatek ☹️. Z drugiej strony - już nie muszę się zastanawiać co położyć pod choinkę 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak właśnie będzie. Myślałem, że poeksperymentuje od razu z paskami, które kupiłem do Phoibosa, ale coś musiałem źle doczytać, bo właśnie przed chwilą się przekonałem, że jest między nimi 2mm różnicy i nie pasują. Tak więc oryginał dostanie swój czas na "dotarcie się".
 
Najgorsze (albo i najlepsze) jest to, że żonie się bardzo spodobał i teraz się rozglądam za wersją damską 33mm. Z jednej strony - wydatek . Z drugiej strony - już nie muszę się zastanawiać co położyć pod choinkę .
Potwierdzam dwu częściowe nato lub granatowy canvas. Chociaż ja w podobnym, na lato pozwoliłem sobie na czerwoną gumęd7ede8c422be9e04cd8ab00dfcadb7e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.