Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

U Dolińskiego wymiana aku w monobloc'u to koszt (z akumulatorem) 240zł (czas naprawy 2-3 tygodnie).

Czekam jeszcze na odpowiedź od Anyro.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anyro całą usługę wyceniło na 110zł (czyli dokładnie tyle co podał @M.Mike ).

Czyli nie taki straszny zakup starszych monobloc'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2021 o 11:29, GTB napisał(-a):

U Dolińskiego wymiana aku w monobloc'u to koszt (z akumulatorem) 240zł (czas naprawy 2-3 tygodnie).

Czekam jeszcze na odpowiedź od Anyro.

Nieźle sobie u Dolińskiego ciągną. Ponad dwa razy więcej!!! Masakra... Mnie zastanawia to czy trudno jest samemu wykonać taką procedurę. Druga sprawa - czy np Anyro wykonuje test szczelności potem?

44 minuty temu, SurferTM napisał(-a):

 

 

Ile taki cudak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony zegarek, pierwszy "poważny" zakup na forum. 

U mnie już prawie 4 lata i mam nadzieje, że posłuży kolejne długie lata.

 

 

IMG_20210310_114027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

Nieźle sobie u Dolińskiego ciągną. Ponad dwa razy więcej!!! Masakra... Mnie zastanawia to czy trudno jest samemu wykonać taką procedurę. Druga sprawa - czy np Anyro wykonuje test szczelności potem?

.. trudno nie trudno - moze potrzeba praski od wciśnięcia szkiełka - uszczelki pod szkiełko, moze jakiś silikon - pewnie dałbyś radę ale ... ale co będziesz to wszytko kupował aby w  jednym zegarku wymienić baterie/akumulator który starczy na następne 15 lat - człowiek złożył - człowiek rozłoży - kwestia posiadani narzędzi i części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się z tym nie bawił sam. Co innego odkręcenie dekla lub kilku śrubek, a co innego operacja na otwartej tarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, unadarek napisał(-a):

.. trudno nie trudno - moze potrzeba praski od wciśnięcia szkiełka - uszczelki pod szkiełko, moze jakiś silikon - pewnie dałbyś radę ale ... ale co będziesz to wszytko kupował aby w  jednym zegarku wymienić baterie/akumulator który starczy na następne 15 lat - człowiek złożył - człowiek rozłoży - kwestia posiadani narzędzi i części. 

 

Wiem wiem, tylko się tak zastanawiam. Zazwyczaj szło wyciska się jednak od środka, a tutaj jest inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, clusca napisał(-a):

Też bym się z tym nie bawił sam. Co innego odkręcenie dekla lub kilku śrubek, a co innego operacja na otwartej tarczy ;)

.. no zespół operacyjny potrzebny trzy pielęgniarki w mini - coś do reanimacji mechanizmu jak stanie :)  i siostro proszę podać.... nożyka ....

6 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Wiem wiem, tylko się tak zastanawiam. Zazwyczaj szło wyciska się jednak od środka, a tutaj jest inaczej ;)

.. pewnie dlatego trzeba mieć praskę aby równomiernie wciskać - uszczelki lub jakiś silikon uszczelniający i tyle zapewne ale trzeba to dokładnie zrobić :) -  zresztą jak wszytko przy zegarkach, no i umieć nożykiem bezel zdjąć ze sprężyn lub mocowań bez rysowani koperty i szkiełka - hehheh tym co się ręce trzęsą to raczej to nie wyjdzie - no chyba że będzie spożywał preparat stabilizujący trzęsące się ręce :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SurferTM napisał(-a):


Mniej więcej 5 razy tyle ile sądzi moja żona :D

I to jest prawidłowe podejscie. Boże spraw żeby moje żona nie sprzedała moich zegarków za tyle ile jej powiedziałem gdy mnie zabraknie. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

I to jest prawidłowe podejscie. Boże spraw żeby moje żona nie sprzedała moich zegarków za tyle ile jej powiedziałem gdy mnie zabraknie. 😁

 

.. rozwiązanie - zabrać z Sobą - może jeszcze się przydadzą .... faraonowie nawet swój dwór zabierali :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210316_152519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 16:01, GTB napisał(-a):

IMG_20210316_152519.jpg

W czarnych Citkach powłoki są ok bdb? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

W czarnych Citkach powłoki są ok bdb? 

To zależy od modelu i powłoki jaka się na nim znajduje. Na moim jest DLC i robi robotę (zapięcie nie złapało żadnej rysy od deskdivingu) ale sporo modeli jest w PVD a to jak wiadomo do najszczęśliwszych powłok na zegarkach nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210328_141609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popołudnie spędzamy razem

Najpiękniejszy chyba citek. Wiem, bo mam taki już kolejny rok..🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_20210331_213406.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.