Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Pierwsza lepsza oferta od wujka google: za 305 funciaków jest w GB, nawet jeśli dojdzie VAT i cło, to i tak taniej wychodzi niż na bazarku :D

Na WS 2036 zł (bez kodu), przy 2 sztukach 1830 zł, a jak się pewnie dobrze poszuka, to i taniej coś się znajdzie.

 

Edyta: Na zatoce po 265 funtów.

 

Dobrze, że mam mojego i dałem 1200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Posiadam zegarek eco-drive AT8110-61E i nie potrafię włączyć podświetlenia tarczy.... W nocy wogule nie widać zegarka. Proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd pewność, że posiada on taką funkcję? Tu raczej wskazówki są pokryte substancja luminescencyjne. 

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ma taką funkcję bo w specyfikacji o niej piszą 

IMG_20210512_130817.jpg

Edytowane przez Gos89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gos89 napisał(-a):

Witam, 

Posiadam zegarek eco-drive AT8110-61E i nie potrafię włączyć podświetlenia tarczy.... W nocy wogule nie widać zegarka. Proszę o pomoc 

Nie można włączyć czegoś, czego nie ma. Lumy również nie ma w tym modelu.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po zmroku nie ma możliwości korzystania z zegarka... Trochę to dziwne żeby mieć zegarek i nie móc sprawdzić godziny gdy jest ciemno... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gos89 napisał(-a):

Czyli po zmroku nie ma możliwości korzystania z zegarka... Trochę to dziwne żeby mieć zegarek i nie móc sprawdzić godziny gdy jest ciemno... 

 

O tym, czego się oczekuje od zegarka warto pomyśleć przed zakupem. I sprawdzić, czy zegarek te oczekiwania spełnia. Ta wklejona wyżej specyfikacja to zdecydowanie od innego zegarka. Od razu widać, że te wskazówki nie mają nakładanej lumy. W dokręcaną koronkę też wątpię a podświetlane tarcze, to też raczej nie jest specjalność Citizena.

Zresztą nie każdy potrzebuje lumy i nie każdy lubi lumę. Są osoby, które wolą eleganckie, polerowane wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gos89 napisał(-a):

Czyli po zmroku nie ma możliwości korzystania z zegarka... Trochę to dziwne żeby mieć zegarek i nie móc sprawdzić godziny gdy jest ciemno... 

Bo to zegarek dla tych, którzy śpią, gdy jest ciemno. :D

 

W dniu 12.05.2021 o 13:09, Gos89 napisał(-a):

Niby ma taką funkcję bo w specyfikacji o niej piszą

Ten sklep ewidentnie ma błąd w opisie produktu.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła bransoleta z eBay, po 4 miesiącach w tranzycie z USA. Juz myślałem że zagubiona. Ogólnie za 120zl spoko.

e3c73f185af2436d24bf4ae5999f5633.jpg
 

Edytowane przez goorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210526_150113.thumb.jpg.389ace785c8db00fd346e0ce6b47db1b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz rzadziej na ręku ale i tak dziada lubię 👌

1622359465451.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clusca napisał(-a):

Zegar prawie idealny :)

..co znaczy " prawie "  :) ? w indeksy bije równo - równo, grubiutkie wskazówki są - są- WR 300 jest - jest , tytanik jest - jest, datka jest - jest, "rybie oczko" dla mniej widzących jest - jest, lumia jest - jest, czytelny obrotowy bezelik jest-jest , solarek jest - jest, Citizenikiem jest - jest, wyglądzik diverka jest-jest,  bronsoleteczka jest - jest - czego więcej  chcieć ?  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się Citizen przyłożył bardziej do wykonania detali takich jak np. indeksy i wskazówki, wykończenie krawędzi bransolety, a do tego dał synchronizację czasu, to byłby pewnie idealny. Dla mnie to taki odpowiednik Casio MRG-B1000, tylko że na co dzień - do pracy nie tylko w biurze ;)

Zanim rozlegną się głosy, że "jaki odpowiednik, przecież to dwa zupełnie różne zegarki", już wyjaśniam. Oba są czarne, tytanowe, przez co super lekkie, oba kwarcowe (nie trzeba ustawiać co chwilę), nosi się je bardzo podobnie, a tego właśnie od dłuższego czasu szukałem :)

 

IMG-0257-800px.thumb.jpg.dc24b16c4ad1e528e10c342ee082d72a.jpg   20201015_095126-800pxaaa.thumb.jpg.c577344fc5bd98d11aa07753957d84e7.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, clusca napisał(-a):

Gdyby się Citizen przyłożył bardziej do wykonania detali takich jak np. indeksy i wskazówki, wykończenie krawędzi bransolety, a do tego dał synchronizację czasu, to byłby pewnie idealny. Dla mnie to taki odpowiednik Casio MRG-B1000, tylko że na co dzień - do pracy nie tylko w biurze ;)

Zanim rozlegną się głosy, że "jaki odpowiednik, przecież to dwa zupełnie różne zegarki", już wyjaśniam. Oba są czarne, tytanowe, przez co super lekkie, oba kwarcowe (nie trzeba ustawiać co chwilę), nosie się je bardzo podobnie, a tego właśnie od dłuższego czasu szukałem :)

 

 

Nie widziałem go jeszcze na żywo ale co jest nie tak z tymi wskazówkami i indeksami, na zdjęciach nie wygląda żle - tak jak w driverach - prostota i duże powierzchnie dla lumi  !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

co jest nie tak z tymi wskazówkami i indeksami

 

Kompletnie nic, są na dobrym poziomie. Po prostu porównując z zegarkiem z drugiego zdjęcia, chciałoby się więcej ;)

 

Swoją drogą myślę, że to bardzo pochlebnie świadczy o tym Citizenie, że porównuję go do MRG. Niejednemu by takie porównanie nawet na myśl nie przyszło, a ja je traktuję jako zamienniki, w zależności od aktywności, którą mam zamiar wykonywać. Albo inaczej - zakładam Citka wszędzie tam, gdzie założyłbym Mistera, ale mi go trochę szkoda ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, clusca napisał(-a):

 

Kompletnie nic, są na dobrym poziomie. Po prostu porównując z zegarkiem z drugiego zdjęcia, chciałoby się więcej ;)

 

Swoją drogą myślę, że to bardzo pochlebnie świadczy o tym Citizenie, że porównuję go do MRG. Niejednemu by takie porównanie nawet na myśl nie przyszło, a ja je traktuję jako zamienniki, w zależności od aktywności, którą mam zamiar wykonywać. Albo inaczej - zakładam Citka wszędzie tam, gdzie założyłbym Mistera, ale mi go trochę szkoda ;)

 

 

Ja osobiście jeśli miałbym wybór  kupna nowego  z tych dwóch to bym kupił Citizena a Casio jeśli byłby w używce w miarę w dobrym stanie to bym się zastanowił ale nowego bym nie kupił   :)  :)  wskazówki i indeksy właśnie według mnie są specjalnie zrobione pod charakter zegarka czyli czytelność pod wodą i prostota - właśnie czasem tak trzeba - grube czytelne wskazania :) powoli mam kłopoty z wzrokiem wiec już takie rzeczy zaczynam doceniać  - chodź bardzo lubię subtarcze i indeksiki w zegarkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

1622999608963.jpg

 

👍👍👍 :) 🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.