Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Sol napisał(-a):

A to nie wystarczy raz ustawić? :P

No niestety nie. Ten model nie ma wiecznego kalendarza i jak miesiąc nie ma 31 dni, trzeba ręcznie korygować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

No niestety nie. Ten model nie ma wiecznego kalendarza i jak miesiąc nie ma 31 dni, trzeba ręcznie korygować. 

tak ładny że to mały problem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie. Ten model nie ma wiecznego kalendarza i jak miesiąc nie ma 31 dni, trzeba ręcznie korygować. 
Czyli jak przestawiasz datę to przeskakuje też faza księżyca? Trochę bez sensu, w moim Signature Moon Phase też nie ma wiecznego kalendarza, ale fazy przestawia się niezależnie od daty, wiec jak przestawiam datę to nie ma to wpływu na fazy, które raz ustawione są cały czas aktualne.

Przejrzałem instrukcję do cal 8730 i wydaje się, że przestawianie daty nie ma wpływu na fazy. Chociaż pierwsze ustawienie wszystkiego wydaje się wyjątkowo upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, M.Mike napisał(-a):

Czyli jak przestawiasz datę to przeskakuje też faza księżyca? Trochę bez sensu, w moim Signature Moon Phase też nie ma wiecznego kalendarza, ale fazy przestawia się niezależnie od daty, wiec jak przestawiam datę to nie ma to wpływu na fazy, które raz ustawione są cały czas aktualne.

Przejrzałem instrukcję do cal 8730 i wydaje się, że przestawianie daty nie ma wpływu na fazy. Chociaż pierwsze ustawienie wszystkiego wydaje się wyjątkowo upierdliwe.

Nie wykluczam, że masz rację, ale przestawianie tego wszystkiego co 2 miesiące bywa męczące. Poza tym noszę zegarki codziennie inne a mam ich trochę, że powtórka zdarza się prawie co 2 miesiące. Ilość zegarków prawie zbieżna z koniecznością przeskakiwania końcówek krótszych miesięcy ;) . Fazy Księżyca raczej traktuję dekoracyjnie, może tylko pełnia na mnie jakoś działa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie wykluczam, że masz rację, ale przestawianie tego wszystkiego co 2 miesiące bywa męczące. Poza tym noszę zegarki codziennie inne a mam ich trochę, że powtórka zdarza się prawie co 2 miesiące. Ilość zegarków prawie zbieżna z koniecznością przeskakiwania końcówek krótszych miesięcy ;) . Fazy Księżyca raczej traktuję dekoracyjnie, może tylko pełnia na mnie jakoś działa? 

ja dąże do ilości zegarków na początek codziennie inny przez miesiąc potem przez dwa i tak do roku !!! to na początek ! narazie mam obskoczone trzy tygodnie :) Jak pełnia działa to wtedy musisz nurka z rozciągana bransoletą brać - bo przemian w wilkołaka ma swoje minusy powiększające !  coś o tym wiem :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

ja doże do ilości zegarków na początek codziennie inny przez miesiąc potem przez dwa i tak do roku !!! to na początek ! narazie mam obskoczone trzy tygodnie :)

Ambitny plan 365 i 1/4 zegarka w kolekcji! To robi wrażenie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Ambitny plan 365 i 1/4 zegarka w kolekcji! To robi wrażenie :) .

spokojnie 1/4 da sie zrobić mam 4 kątówki :)  no ..trzeba mieć jakieś cele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wykluczam, że masz rację, ale przestawianie tego wszystkiego co 2 miesiące bywa męczące. Poza tym noszę zegarki codziennie inne a mam ich trochę, że powtórka zdarza się prawie co 2 miesiące. Ilość zegarków prawie zbieżna z koniecznością przeskakiwania końcówek krótszych miesięcy  . Fazy Księżyca raczej traktuję dekoracyjnie, może tylko pełnia na mnie jakoś działa? 

O ile dobrze zrozumiałem instrukcję to wszystko ustawiasz tylko raz, a jedyne co trzeba zrobić raz na dwa miesiące to pchnąć dzień do przodu. Miesiąc powinien przeskoczyć automatycznie, nazwa dnia tygodnia i faza księżyca zostanie w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie wykluczam, że masz rację, ale przestawianie tego wszystkiego co 2 miesiące bywa męczące. Poza tym noszę zegarki codziennie inne a mam ich trochę, że powtórka zdarza się prawie co 2 miesiące. Ilość zegarków prawie zbieżna z koniecznością przeskakiwania końcówek krótszych miesięcy ;) . Fazy Księżyca raczej traktuję dekoracyjnie, może tylko pełnia na mnie jakoś działa? 

 

..zacznijmy od podstaw : Ziemia krąży wokół Słońca a nie jak niektórzy twierdzą jest płaska i oparta na żółwiach : a więc jutro -----> 09 Stycznia 2022r.  masz Pierwszą Kwadrę i pokusiłbyś się o ustawienie zegareczka  jak się da :

 

1536369372_Zrzutekranu2022-01-08155601.jpg.ce66a5a5ef6d7ed16ae4516c59ea7374.jpg

 

857105553_Zrzutekranu2022-01-08160204.thumb.jpg.d16514ebfc8962ccbbcd21a9015d4bb6.jpg

 

675985327_Zrzutekranu2022-01-08160225.thumb.jpg.c179ab3119b71e9799fa4be95f3fb3ff.jpg

 

wersja PL

 

973001402_Zrzutekranu2022-01-08160536.jpg.f3c390122a6add9979931272c45c928a.jpg

1657730244_Zrzutekranu2022-01-08160600.thumb.jpg.1c80fefbb92387fc6eef11089cad3ec5.jpg

 

1747425440_Zrzutekranu2022-01-08160624.jpg.5b7228973c81c86df6e4bffb2bf64da9.jpg

 

401078775_Zrzutekranu2022-01-08160650.jpg.46893a3663e7b6003da58310e1510389.jpg

86602574_Zrzutekranu2022-01-08160719.jpg.700353b7b3be97962c7c77127a0f7607.jpg

 

https://cdn.swiss.com.pl/uploads/product/img/0114a5aaefb90f9edc6f5c460aee87c7.pdf

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20220109_110910_1-01.jpeg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

0122022102310.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogbSByG.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bogdan57 napisał(-a):

cicitiz.thumb.jpg.3d609b7918a76f25a72458c980e68457.jpg

Bardzo fajny, Mam dwa z tej serii, ale tego Ci zazdroszczę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny, Mam dwa z tej serii, ale tego Ci zazdroszczę. 
Co to za ref

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kowalsulik napisał(-a):

Co to za ref

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Moje: 

złoty AR1133-15A 

srebrny AR1130-81A 

Ten czarny to: AR1130-81H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki , jedyny problem to bransoleta, jest na śrubki , nie mam czym jej skrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Moje: 

złoty AR1133-15A 

srebrny AR1130-81A 

Ten czarny to: AR1130-81H. 

hehhe normlanie miłośnik AR-ów :) fajne - jeden, no dwa ....ale trzy :) ? a coś z tarczkami ? :) ?a nureczka chodź  jednego :) a ... pilocika z jednego :) ...a promasterka z jednego np:  z serii Land - trzeb by to uzupełnić do tych trzech i jak najszybciej  zakupić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

hehhe normlanie miłośnik AR-ów :) fajne - jeden, no dwa ....ale trzy :) ? a coś z tarczkami ? :) ?a nureczka chodź  jednego :) a ... pilocika z jednego :) ...a promasterka z jednego np:  z serii Land - trzeb by to uzupełnić do tych trzech i jak najszybciej  zakupić :) 

Z tarczkami też mam, ale nie z tego działu. :) Promasterka jeszcze brak :( . Nureczków już się uzbierało tyle, że powinienem się w końcu nauczyć przyzwoicie pływać a ponieważ latać się boję, to i pilotów nie za dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Z tarczkami też mam, ale nie z tego działu. :) Promasterka jeszcze brak :( . Nureczków już się uzbierało tyle, że powinienem się w końcu nauczyć przyzwoicie pływać a ponieważ latać się boję, to i pilotów nie za dużo. 

..wiem wiem że masz inne...... ale.... nie masz Citizenków :) wiec może w tym kierunku teraz się udać na zakupach(polowaniach)  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

..wiem wiem że masz inne...... ale.... nie masz Citizenków :) wiec może w tym kierunku teraz się udać na zakupach(polowaniach)  :) 

Teraz myślę o szwajcarach i rosyjskich, bo Citków już trochę mam. Może jakiegoś Promastera jeszcze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.