Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciemny BJ9031-58L :unsure:


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po tych paru dniach?


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej pozytywne, na ręce leży fajnie, czytelność również dobra, bardziej zaawansowanymi funkcjami się póki co nie bawiłem,ale kiedyś będzie trzeba spróbować - Jak narazie wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny,szkoda że w Japonii nie są "bite" wersje z czerwonymi strzałkami, bo wizualnie rewelka,jakościowo fota = masakra :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie Duratect, patrząc po fotkach w necie - rysuje się sporo, a bezel się ściera.

Szkoda że nie ma odpowiednika w wersji japońskiej.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po raz pierwszy na forum.

 

W związku z tym, że po jakiś 10 latach padła mi Adriatica 7001 Quartz 5 ATM (prezent od żony) ? nie wytrzymała morskich kąpieli, trzeba było się rozejrzeć za nowym czasomierzem. Tymczasowo z szuflady wyjąłem 60-letniego Atlantica Worldmastera i 40-letniego Roamera Searock Automatic bo trzeba sobie jakoś radzić. Po wykluczeniu wyrobów firm Adriatica i Atlantic wybór padł na markę Citizen na linię Eco-Drive. Pierwszy model który brałem pod uwagę to BM8434-58AE (613,00 zł). Przeglądając różne linie Citizena zwróciłem uwagę na funkcję Radio Controled. Mam dość tradycyjny ? klasyczny gust (tylko jasna tarcza) i zegarki tej linii dostępne na polskim rynku nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia. Znalazłem dostępny na rynku amerykańskim zegarek CB0010-53A, jednak ostatecznie zdecydowałem się na CB0006-51A. Oba ostatnie modele dostępne były za 999,00 zł. Zegarek mam od piątku i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Kupiłem przez Allegro z USA. W załączeniu zdjęcia (dwa pierwsze nie moje, ale czasomierz dokładnie taki sam).

 

Pozdrawiam.

 

P.S. (2012-07-25) Zegarek jest linii radio controlled i bez problemu odbiera sygnał DCF77 z nadajnika w Mainflingen, w miejscu mojego zamieszkania, jednak kilka dni temu empirycznie sprawdziłem, że w Pafos na Cyprze sygnał ten nie jest odbierany... co może tłumaczyć małą dostępność Citizenów z tą funkcją w tamtejszych sklepach (czego nie można powiedzieć o podróbkach Rolexów za kilkadziesiąt eurobiggrin.gif - dwa oblicza UE).

post-42630-0-42793900-1317562025_thumb.jpg

post-42630-0-79801800-1317562041_thumb.jpg

post-42630-0-99060800-1317940696_thumb.jpg

post-42630-0-46574200-1317940719_thumb.jpg

Edytowane przez Rafał B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Signature Collection po prostu odlot.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sergserg. Bałem się że to będzie rozczarowanie a zamiast tego jestem tym zegarkiem coraz bardziej zachwycony.

DSC_0199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sergserg. Bałem się że to będzie rozczarowanie a zamiast tego jestem tym zegarkiem coraz bardziej zachwycony.

 

Widać, że to wyrafinowanie pod każdym względem (komplikacje + wykonanie), jest na czym oko powiesić. Bardzo mi się podobają takie zegarki.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę :)

Dotarł do mnie wczoraj, prosto z Anglii. Polowałem na niego prawie 2 lata aż w końcu udało się!!

Pierwsze zdjęcie moje, reszta pożyczona (mam nadzieję, że autor nie pogniewa się na mnie) :)

post-35535-0-40531000-1322160147_thumb.jpg

post-35535-0-21309400-1322160171_thumb.jpg

post-35535-0-80923500-1322160189_thumb.jpg

post-35535-0-22815200-1322160205_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eco Drive przywieziony w wakacje z San Marino - tam fajnego citka można ustrzelić w ciekawej cenie

post-44416-0-65374000-1324149792_thumb.jpg

post-44416-0-08712200-1324149960_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data inna bo zdjęcie robione parę dni temu ;)

post-36511-0-60008600-1324462819_thumb.jpg

Edytowane przez Piorun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nabytek Promaster SST w tytanie, bardzo lekki jak na gabaryty ale szybka pomimo ze utwardzana rysuje sie jak nie wiem, poprzednio miałem aqualanda i był ok ale po pierwsze stal nierdzewna zaczeła czarniec i nie szło to tego usunąc nie pomagały pasty do zebów itp, potem szlak trafił czujnik.post-22676-0-84191200-1324911208_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowym użytkownikiem tego forum oraz szczęśliwym posiadaczem od dziś zegarka Citizen eco drive AT4008-51E spodobał mi się od "pierwszego spojrzenia" :)Jeszcze nie umiem wstawiać zdjęć ale dojdę do tego i wtedy wpełni się pochwalę:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,chyba coś udało mi się wkleić:mellow:post-46368-0-57375700-1327835210_thumb.jpg

Edytowane przez Aroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.