Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szwed

orginalnosc breitlinga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno nabylem taki okaz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1085e36ad2d66a40.html

 

i po tym jak go otworzylem zobaczylem ze werk jest bez nazwy.Wydaje mi sie,ze jest to orginal ale sam nie jestem pewien.Co o tym myslicie?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d222c6722bb8d2c9.html


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze ciezko to okreslic.Ja bym opstawial ze czesc z nazwa zostala wymieniona na nowa ale nie jestem pewien.Co o tym myslicie?


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie na temat tego zegarka???


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podeslij numer z dekla to moze powiem czy sie zgadza werk z tarcza i koperta, ewentualnie w adresach sieciowych podawalem link do bazy z izraela o breitlingach


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje nr. z dekla 404261 da sie cos wiecej o nim powiedziec?Gdzie moge sprawdzac nr. seryjne?


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Niezla stronka znalazlem podobne w muzeum 1884-1929 ale nie takie same.Moj ma takie dodatkowe uchwyty ruchome na teleskopy.Czyli nic pewnie wiecej sie nie dowiem na temat tego modelu.Moze ktos wie ile moze byc warty ten model.Dodam,ze wszystko dziala.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Niezla stronka znalazlem podobne w muzeum 1884-1929 ale nie takie same.Moj ma takie dodatkowe uchwyty ruchome na teleskopy.Czyli nic pewnie wiecej sie nie dowiem na temat tego modelu.Moze ktos wie ile moze byc warty ten model.Dodam,ze wszystko dziala.

z http://people.timezo...tling/bfaq/#I-9

 

what is the Breitling Premier?

The original Breitling Premier was made between the 1930s and 1960s. Breitling made the watch in stainless steel and in gold. The Premier is quite collectible today although its value is not astronomical. A stainless steel Premier in decent condition generally fetches between $600 and $1,000 while a solid gold model in excellent condition has a value in the neighborhood of $3,000.
premier_2_small.gif
The Premier used chronograph calibers from Venus. The caliber 150 and the caliber 178 (column-wheel) are two of them.

 

A modern version of the Premier, reminiscent of the original, was made between 1996 and 1999. It used an ETA 2892 base with a chronograph module. It was available with a silver or black dial, with or without a date function. A special, larger Premier called the Grand Premier was manufactured in 1999.

 

 

 

 

A wiec jesli Twoj ma jeden ze wspomnianych venus - wejdz na rafinta i porownaj czy to te werki i jest ok a co do cen to sadze ze sa realne dla oryginalnego

 

 

 

 

pozdrawiam Rafal

 


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawie wszystko juz wiadomo.Wielkie dzieki za pomoc!

To zostaje tylko oddac do chromowania i czyszczenia tarczy i bedzie ladny okaz.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegajac od tematu to mam jednego JLC ale budzik malutki.

Widze ze nareczne sa prawie identyczne.Ciekawe wzornictwo.

http://www.fotosik.p...ac78d9d3fc.html

 

 

 

Masz fajnego 8 dniowego, bardzo ladny jaeger - produkcja europejska, gartuluje, wogole nie pochwalilem jeszcze koleckcji a jest co:)

Wzornictwo podobne - musze wkoncu obfocic jlc z poczatku 50tych:)

 

pozdrawiam

 

i gartuluje

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.