Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasjonat

Wyjazd na wycieczke do JLC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Troche to trwało, powiem nawet, BARDZO długo to trwało ale JEDZIEMY:-):-)

Ponizej tresc maila od JLC

Ja wybieram termin kwietniowy - Proponuje aby wszyscy zagłosowali kiedy wolą jechać. Podliczymy głosy i zadecyduje wiekszość

Pamietajcie o spotkaniu klubowym w czerwcu. Koniec czerwca to termin wakacji wiec mysle ze kwiecien jest najlepszy

Dopytuje jeszcze o ilosc osob i co Pani ma na mysli piszac o trzecim dniu w GENEWIE

Jak dogramy termin prosze wszystkich, ktorzy potwierdzaja chec wyjazdu o przesłanie do mnie na PW nastepujacych danych

IMIE,

NAZWISKO,

WIEK,

Czy jest Pan posiadaczem zegarka? (jakiej marki?)

Ktora linia zegarkow JLC najbardziej Pana interesuje?

Błagam, nie pytajcie mnie dlaczego. Kazali, wysłali formularz, to pytam :-):-)

A to tresc maila z JLC:

Here some news/question about our project visiting the manufacture:

- proposition of dates: 29th April, 3rd or 28th June - please give me asap

a feedback, which day is ok for you.

- profil of the visitors: please fill in the following file in order to

prepare the visit. (See attached file: Profil visitor mjlc.xls)

- tentative programm:

- day 1: arrival - night in Geneva

- day 2: transfert to the manufacture (1 hour from Geneva) - meeting

point at 9h at the reception - the group will be split in 2 - group 1

morning visit of heritage gallery/group 2 morning visit of workshops -

12h-13h30 lunch all together and with Chief Designer Janek Deleskiewicz -

afternoon the groups change - if time enough, product presentation for the

whole group - 17h departure back to geneva

- day 3: programm in Geneva...?

- visit will be made in english - be sure that all visitors are mastering

this language.

- costs: we pay for drinks at the manufacture and gifts - visitors pay for

transportation, meals and hotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam udział w kwietniu, moim zdaniem to dobry termin :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się załapię?

 

Jeśli tak, to bardzo chętnie się zapisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, pytam JLC o mozliwosć uczestnictwa 20 osób. Mysle ze ich propozycja o podziale na dwie grupy sugeruje ze jest to mozliwe ale tego jeszcze nie wiem na 100%. Jesli jednak bedziemy mogli jechac taka silna grupa to nadal obowiazuje kolejność zgłoszeń z zeszłego roku. Bardzo prosze wszystkich którzy zgłosili się w grudniu o określenie pasującego im terminu. Dzieki temu bede mogl sprawnie przekazac do JLC zaakceptowany przez nas termin i rozwijac temat dalej. Jak juz wybierzemy termin czeka nas organizowanie transportu noclegow itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin kwietniowy jest ok, po raz kolejny się potwierdzam uczestnictwo, ankietę wypełnię w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Głosuję za kwietniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce tam byc , i prosze o wpisanie na liste :lol:

 

pozdrawiam

 

stanislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce tam byc , i prosze o wpisanie na liste :lol:

 

kwiecien OK.

 

pozdrawiam

 

stanislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur..odezwę się do Ciebie w sprawie organizacyjnej (druga fabryka).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur..odezwę się do Ciebie w sprawie organizacyjnej (druga fabryka).

 

Pozdrawiam

 

 

Super Mysle ze koszty takiego wyjazdu nie beda bardzo male wiec druga fabryka jest konieczna ale ja nie mam zadnych dojsc. Marzylby mi sie Panerai. Pomysl: JLC i PANERAI w jednej wycieczce :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakas lista rezerwowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takowej. W grudniu zgłosiła sie mniej wiecej 20-a. Ci ktorzy potwierdza jada. ( o ile JLC odpowie w koncu czy 10 czy 20 osób bo poltora miesiaca nie racza zaszczycic nas odpowiedzia na to pytanie) Jesli czesc osób, które zgłosiły cheć wyjazdu w zeszłym roku , zrezygnuje to pojada inni chetni. Wydaje mi sie ze tak jest uczciwie

 

 

jest jakas lista rezerwowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kwiecień i oczywiście - jadę :-)

 

Jak Genewa to muzeum Patka - obowiązkowo.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest jakaś lista to proszę o opublikowanie. Oczywiście potwierdzam chęć uczestnictwa ale nie wiem czy się załapałem czy nie.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Dostałem dzisiaj ostateczne potwierdzenie. Jestesmy zaproszeni na 29 kwietnia o 9 rano

Do poludnia zwiedza jedna grupa MAX 10 osob, po południu druga grupa max 10 osób

Dojazd do fabryki organizujemy sobie sami

Moga nam zorganizowac odpłatny lunch w ciagu dnia jesli chcemy. Do dyskusji

Na wycieczke do tej pory zgłosili się:

2) Eugeniusz Szwed,

3) Krzychu S,

4) Damiance,

5) Marcin LL,

6) Klod 100,

7) Dommir

8) Pan IGOR,

9) Dariusz Chlastawa,

10) jedrek 38

11) Maraas,

12) Stanisław Ostrowski,

13) TIK TAK,

14) Master FAN,

15) Corvus,

16) GK1,

17) JJ,

18) Szymon K

19) Sphinx

20) Puffin

REZERWOWA

21) Paweł Jankowski

22) Mario 61

23) Stani Swiss

24) Ksylo 1

 

PROSZE WSZYSTKICH KTÓRZY POTWIERDZAJA CHEC wyjazdu o przeslanie do mnie na PW nastepujacych danych

IMIE

NAZWISKO

WIEK

Jaki posiadasz zegarek?, jakiej marki?

Ktora linia zegarkow JLC interesuje Cię najbardziej?

 

Za tydzien wyjezdzam z Polski i wracam dopiero w marcu. Bardzo prosze o przesylanie danych poniewaz musze je do piatku przesłac do JLC

 

 

Pozostaje do załatwienia:

Przejazd do Szwajcarii. Zostało malo czasu (2 miesiace) Mysle ze cena biletow lotniczych moze byc spora. Aby podtrzymac integracyjny charakter wyjazdu proponuje przejazd AUTOBUSEM - wiem ze bedzie to ciezkie doswiadczenie, długotrwałe i meczace ale bedziemy razem i koszty beda "chyba" nizsze. Oprocz tego bedziemy dysponowac autobusem na miejscu co ma znaczenie w kontekscie dojazdu do fabryki (fabryk, o ile ktos zalatwi wizyte w drugiej fabryce) Nie wiem czy na pewno ale tak mi sie wydaje. Jesli macie inne zdanie piszcie. Musimy cos ustalic

 

Bardzo bym prosił o pomoc w aranzacji transportu - tutaj licze ze jesli wybierzemy opcje autobusowa to Klaudiusz i Mirek maja namiary na firme przewozowa. Pytanie brzmi czy jak zgłosi sie na wyjazd pełne 20 osób to czy oni dysponuja takim autobusem?

 

Łukaszu - rozmawialismy o drugiej fabryce. Mysle ze mozecie juz uruchomic kontakty i zalatwiac wizyte albo na 28 kwietnia albo na 30-ego. Daj koniecznie znac jak cos sie uda :-)

 

 

Na koniec wklejam maila Z JLC zeby nie bylo ze cos pokrecilem:-):-):-)

 

thank you for the information. I have booked the 29th of april for your

visit.

You can come with 20 persons, but as I already told you, I would have to

split the group in two.

Once again the tentative programm:

Day 1: arrival in geneva - tutaj jeszcze jestesmy sami

Day 2: transfert to the manufacture (to organise on your own - I think you

will arrive to switzerland by bus...) - Visit of the manufacture -

transfert back to Geneva

Day 3: to be decided from you: day in Geneva (sightseeing programm to be

organised on your own or something else) or departure.

 

We only organise the visit of the manufacture and some present for each

participant. We can also arrange the lunch in the valley but you will have

to pay for it. Do you need some propositions of menue?

 

If it is ok you, please return me the list with the visitors. Many thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK..zaczynam się intensywnie rozglądać i coś zorganizować dodatkowo do JLC.

 

Gdyby ktoś miał sugestie odnośnie drugiej marki, która mogli byśmy odwiedzić, piszcie w tym wątku.

Ja się rozejrzę i przedstawię propozycje.

 

Cod o transportu, ja również jestem za autokarem. Cena biletu lotniczego w tej chwili będzie już dość wysoka, a nie wszystkich stać, żeby zapłacić za wycieczkę tyle kasy.

A z drugiej strony, jak napisał Artur, autokar ma właściwości integracyjne, plus mieli byśmy transport na miejscu, to by coś dodatkowo można było zwiedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie bede mogl jechac w tym terminie. Dzieki za miejsce, ale musze zrezygnowac. Opowiecie jak bylo.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do doliny zegarków /Vallee de Joux/, a dokładnie do samej miejscowosci Le Sentier z Warszawy jest około 1700 km !!! Przejazd takiej trasy autokarem to nawet przy 'znieczuleniu' ;) jest moim zdaniem pomysłem do bani. Będzie to trwało wieki /jazda bez przerwy to teoretycznie około 20 godz !, a tak się nie da więc wyjdzie znacznie dłużej/, stan fizyczny grupy po wyjściu z pojazdu będzie żałosny. 4 dni /2x 2dni/ w autokarze czy o zgrozo w 'busie' to nie jest dobry pomysł - ale to moja subiektywna opinia. Przelot Lot'em to Warszawa - Genewa 2godz 15min. Koszt przelotu na trasie Warszawa - Genewa - Warszawa to około 2 tys zł. Dla jednych to w sam raz innych b.dużo dla jeszcze innych wręcz nie do przejścia tym bardziej, że to tylko przelot!. Lot jest bezpośredni i w dogodnych godzinach bo z Warszawy 16.30, a z Genewy 19.30 Osobiście jestem za transportem lotniczym, ale jest nas więcej, więc niech też inni się wypowiedzą. Do tego należy doliczyć - powiedzmy 2 doby hotel, przejazdy miejscowe - do manufaktury i drobne wydatki, to zaczyna kosztować, ale też nikt nie mówił, że będzie tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage, ze do Bazylei, czesc z nas leci w marcu za 450 PLN w obie strony z opłatami lotniskowymi to koszt 2000 PLN jest nie do przejscia.

Wole sie wymeczyc :-) ale to moja subiektywna opinia. Trudno tez okreslic ile wyniesie koszt przejazdu autokarem. A czy ktos ma doswiadczenia z pociagami na tej trasie?

 

 

 

Do doliny zegarków /Vallee de Joux/, a dokładnie do samej miejscowosci Le Sentier z Warszawy jest około 1700 km !!! Przejazd takiej trasy autokarem to nawet przy 'znieczuleniu' ;) jest moim zdaniem pomysłem do bani. Będzie to trwało wieki /jazda bez przerwy to teoretycznie około 20 godz !, a tak się nie da więc wyjdzie znacznie dłużej/, stan fizyczny grupy po wyjściu z pojazdu będzie żałosny. 4 dni /2x 2dni/ w autokarze czy o zgrozo w 'busie' to nie jest dobry pomysł - ale to moja subiektywna opinia. Przelot Lot'em to Warszawa - Genewa 2godz 15min. Koszt przelotu na trasie Warszawa - Genewa - Warszawa to około 2 tys zł. Dla jednych to w sam raz innych b.dużo dla jeszcze innych wręcz nie do przejścia tym bardziej, że to tylko przelot!. Lot jest bezpośredni i w dogodnych godzinach bo z Warszawy 16.30, a z Genewy 19.30 Osobiście jestem za transportem lotniczym, ale jest nas więcej, więc niech też inni się wypowiedzą. Do tego należy doliczyć - powiedzmy 2 doby hotel, przejazdy miejscowe - do manufaktury i drobne wydatki, to zaczyna kosztować, ale też nikt nie mówił, że będzie tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również niestety muszę zrezygnować z wyjazdu...

 

Życzę udanej wycieczki,

 

Igor


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za transportem autobusem/ busem. Jeśli nie wypali i do wyjazdu nic się u mnie niespodziewanego nie wydarzy, pojadę samochodem- fakt, mam znacznie bliżej niż 1700km, bo około 1200km-1300km. Stojąc przed wyborem 2,15h w górze, a 12h na kołach- nie ma się nad czym zastanawiać... Nie musieć latać- nie latać ;)

Co do innej fabryki- jak grubo to grubo- godzinę /na kółkach/ jest Le Brassus, czyli Blancpain no i Audemars Piguet- myślę, że warto spróbować. Po drodze jadąc do Genevy jest również Schaffhausen, oprócz tego, że IWC to samo miasteczko jest zwyczajnie piękne.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.