Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość forest11

Sopockie Antyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anger76

Zdjęcia i bajerancki opis ma od SA, ciekawe będzie zobaczyć do sie dzieje, kiedy przestaje działać magia tej manufaktury i ktoś sprzedaje ich cacuszka pod własnym szyldem. Tak sobie myślę, że połowę kasy koleś odzyska i cena sięgnie jakichś 450 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołożyłem aukcję do obserwowanych. 

Sprzedający na pewno się ucieszy, że ma zainteresowanie ofertą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zakupił w celach zarobkowych??? :P Ok, ja myślę że 300 nie przekroczy :D

Przekroczy :) pójdzie za około 400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, zdjęcia piękne. świeci się jak psu.... tarcza ładniejsza bez szkła, podkolorowana a jak przychodzi koperta szastający pieniędzmi wyciąga zakup iiiiiiiiiiiii........

:wacko:  :unsure:  :blink:  :huh:  :(  :angry:

zwykły sejkacz....

suma sumarum znajdzie nas nie długo w internecie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Może już znalazł i dlatego pozbywa się tego "gustownego" cacuszka :)

 

Wstawił zdjęcia w dużo mniejszym formacie niż SA, to zmniejsza wartość zegarka co najmniej o połowę. Amator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ładniejszych modeli Seiko, imo. Ale ani za 4 stówy, ani za więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa, cena poszybowała na 405 zł ja byłem w błędzie  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

510! Magia SA działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka już jest 560, i nie wierzę w to co widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że to podstawiony kupujący jak im się nie uda podprowadzić jelenia to sprzedają dalej ale z innego konta mniej popularnego po za tym mają tu niezłą antyreklamę ale nic dziwnego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę... To jest jednak Seiko. Ta marka nie ma u zegarkowych laików wzięcia, więc ciężko o kilku, którzy w jednym momencie chcieliby zapłacić za taki zegarek grube pieniążki... Co innego przechodzona i przemalowana Omega albo stary tani Tissot po mega polerce ;). O te to się zawsze tłum zabija i wierzę, że większość to nie są "naganiacze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720pln, a to jeszcze nie koniec. To co - obstawiamy, ile czasu upłynie, nim kolejny "zadowolony nabywca" wystawi to arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej na sprzedaż? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czary mary i przeskok z 400 na 600 i 700 :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym zaznaczyć że nie jestem znajomym, ani kolegą, ani adwokatem Sopockich A...., bo pewnie niektórzy po przeczytaniu tego dojdą do takich wniosków. Od pewnego czasu obserwuję serwisy aukcyjne i zauważyłem że 90% ofert zaczynających się od 1zł nijak się mają do opisu że cena końcowa to cena kupna - śmiech na sali. Poświęciłem trochę czasu i jestem na 100% pewny kto dla kogo podbija aby złapać naiwnego kupca. Więc nie bardzo rozumiem tej nagonki na S.A. Jeżeli chodzi o to że ów Pan używa "ciężkiego sprzętu " do odmłodzenia antyków to też na aukcjach nie brakuje perełek z powymienianymi koronkami, szkiełkami, paskami, zeszlifowanymi deklami itd. z opisem szufladowa sztuka. Najpiękniejsze jest to że oferujący takie cuda są obecni na forum i tu uważani są za mistrzów zegarów i na nich złego słowa nie można powiedzieć. Ot tak mi się zebrało na wypowiedź.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym zaznaczyć że nie jestem znajomym, ani kolegą, ani adwokatem Sopockich A...., bo pewnie niektórzy po przeczytaniu tego dojdą do takich wniosków. Od pewnego czasu obserwuję serwisy aukcyjne i zauważyłem że 90% ofert zaczynających się od 1zł nijak się mają do opisu że cena końcowa to cena kupna - śmiech na sali. Poświęciłem trochę czasu i jestem na 100% pewny kto dla kogo podbija aby złapać naiwnego kupca. Więc nie bardzo rozumiem tej nagonki na S.A. Jeżeli chodzi o to że ów Pan używa "ciężkiego sprzętu " do odmłodzenia antyków to też na aukcjach nie brakuje perełek z powymienianymi koronkami, szkiełkami, paskami, zeszlifowanymi deklami itd. z opisem szufladowa sztuka. Najpiękniejsze jest to że oferujący takie cuda są obecni na forum i tu uważani są za mistrzów zegarów i na nich złego słowa nie można powiedzieć. Ot tak mi się zebrało na wypowiedź.   

Gdyby się Tobie chciało najpierw przeczytać to wszystko co tutaj napisano na temat SA, to może byś wiedział o czym piszesz, a tak to faktycznie wyglądasz na adwokata. Fakt, że większość opisów na aukcjach allegro zawiera steki bzdur i zwyczajne kłamstwa nikogo nie usprawiedliwia, szczególnie gdy firma sama o sobie ma wysokie mniemanie.

 

Mod.

Jesteś na forum "chwilę" a już wiesz, że na kogoś tu nie można złego słowa powiedzieć, ciekawe. Podziel się ze mną swoja wiedzą, ale na PW, bo na łamach forum piszemy tylko na temat widniejący na początku wątku.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze  to że jeżeli zarejestrowałem się wczoraj nie oznacza że forum przeglądam od dawna. Po drugie to że złego słowa nie można powiedzieć to widać właśnie w poście MODERATORA, który szybko usadza niesfornych forumowiczów. Po trzecie wiedzę swoją zdobywałem dość długo i nie zamierzam się nią chwalić na prawo i lewo. ps. Po parunastu miesiącach przegladania forum spodziewałem się takiej reakcji, ale cóż........ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) nie brakuje perełek z powymienianymi koronkami, szkiełkami, paskami, zeszlifowanymi deklami itd. z opisem szufladowa sztuka (...).

Ciekawe rzeczy wypisujesz. Zaznaczę, że SA stosuje znacznie inwazyjniejsze zabiegi niż te, wymieniane przez Ciebie. A nagonkę na nich uzasadnię chroniczną nieuczciwością, oszukiwaniem i naciąganiem nieświadomych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś takie zegarki z takim opisem sprzedawał tu, to już by go 200 razy tu nie było. Tyle na temat SA.

A Ty chrono, mogłeś sobie zrobić login: SA.  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze  to że jeżeli zarejestrowałem się wczoraj nie oznacza że forum przeglądam od dawna. Po drugie to że złego słowa nie można powiedzieć to widać właśnie w poście MODERATORA, który szybko usadza niesfornych forumowiczów. Po trzecie wiedzę swoją zdobywałem dość długo i nie zamierzam się nią chwalić na prawo i lewo. ps. Po parunastu miesiącach przegladania forum spodziewałem się takiej reakcji, ale cóż........ 

MOD.

Jako moderator nie pytam z ciekawości, tylko z obowiązku, bo dzielenie się częścią niby wiedzy bez dowodu, to zwyczajne pomówienie, a pomówienia i tak jak i inne typy zaczepnych wpisów są niezgodne z regulaminem. Jeżeli spodziewałeś się takiej reakcji to tym gorzej, bo nie można przypisać tego niewiedzy.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA to po prostu największy chyba dostawca zegarków "zbytnio odmłodzonych". Hurtownik. Jasne, na Allegro jest sprzedawców tego typu wielu, ale Antyki z Sopotu pod względem liczby aukcji przebijają każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś takie zegarki z takim opisem sprzedawał tu, to już by go 200 razy tu nie było.

 

Robredo - no to mi pięknie w temat wszedłeś. Co najmniej czterech "uznanych" forumowiczów uśmiecha się pewnie czytając to. A login chrono_time jest oddaniem czci dla jednego forumowicza, który na pewno załapie o czym ja piszę. I pozdrawiam go serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robredo - no to mi pięknie w temat wszedłeś. Co najmniej czterech "uznanych" forumowiczów uśmiecha się pewnie czytając to. A login chrono_time jest oddaniem czci dla jednego forumowicza, który na pewno załapie o czym ja piszę. I pozdrawiam go serdecznie. 

MOD

Znowu jakieś insynuacje, czy Ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze? Muszę dopiero walnąć z "grubej rury", żeby dotarło, że pisanie nie na temat i do tego w formie zaczepnej jest niezgodne z regulaminem. Teraz to już dostajesz ostrzeżenie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.