Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zaproponować Wam i założyć nowy temat będący odwrotnością do "nie przepłacajcie na allegro". Moglibyśmy tu wrzucać namiary na unikatowe czy rzadkie modele i egzemplarze w bdb stanie, które wyszperaliśmy na aukcjach w rozsądnych cenach a sami nie będziemy o nie walczyć. Zdaję sobie sprawę, że temat w jakimś sensie jest "naganianiem" klientów, wiec musiałby być ostro moderowany by nie stał się kolejnym bazarem czy tablicą ogłoszeniową do reklamowania aukcji osób pojawiających sie na forum. Są już na forum tematy typu "okazje rarytasowo-cenowe..." ale nie ma takiego tematu zajmującego się wyłącznie ruskami i ewentualne gratki giną w gąszczu ogłoszeń lub przechodzą niezauważone w innych działach.
Jeśli temat chwyci i zacznie "żyć" to będą oczywiście trafiały się wpadki i gafy, jednak może dzięki temu kilka fajnych zegarków trafi w dobre kolekcjonerskie ręce.


EDIT 26.XI 2009
Po konsultacjach:
1. Proszę by, nie zamiaszczać linków do polskiego allegro.
2. Proszę o zamieszczanie fotek, a nie tylko linków bo tylko wówczas post pozwala zobaczyć po miesiącu jakie to cuda się trafiły.

 

EDIT. 13-03-2017

 

UWAGA!

Panie i Panowie ankieta zamknięta wczoraj o północy.

Dziękuję wszystkim za wyrażenie opinii i oddanie głosów, a było ich dużo.

Większość z was wybrała opcję pierwszą tzn. aby w temacie zamieszczać:

Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach, aukcje Allegro wyłącznie w opcji "kup teraz"

Opcja ta uzyskała 52 głosy i  wygrała przewagą 10 głosów.

Od dziś wobec tego stosujemy się do powyższej  zasady.

Proszę was o przestrzeganie nowej reguły, jak również rozważne zamieszczanie aukcji, żeby okazje były prawdziwymi okazjami, a nie polecaniem "złomu" tylko dlatego że jest tani :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26957-0-36828400-1331256669.jpg Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem tego sprzedającego kilka dni temu . Miał pamiętam pare fajnych rzeczy. Kupował ktoś z Was od ruskich? Ile to trwa ,jak się dogadywać ,jak wpłacacie kasę ? Chciałbym spróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komentach sprzedającego jest negatyw z Polski o tym, że nie było jak wpłacić kasy (brak konta), jednak ten komentarz jest sprzed dwóch lat a teraz allegro pokazuje że płatność jest przelewem, wiec ja bym się tego trzymał. Trzeba będzie dołożyć z 50zł na pastwę banków, ale przy tej kwocie i "obrotności" Rosjan do zdobywania pieniążków inaczej bym nie ryzykował. O inne formy płatności pytałem na dniach w temacie: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38520-zakupy-na-aukro-czeskim-allegro/page__p__441026__fromsearch__1&?do=findComment&comment=441026 tu jednak szedłbym zupałnie formalnie. Ze sprzedajacym w czechach dogadywaliśmy się raz poprzez translator - kulawe toto było, ale sie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26957-0-45367800-1331256676.jpg<

post-26957-0-03222200-1331256674.jpg

post-26957-0-68254800-1331256675.jpg

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale moim zdaniem jedynie dla aukcji zagranicznych. Na tym polega cała zabawa na polskim allegro, że ktoś znajdzie daną aukcję a inna osoba nie. Pokazywanie polskich aukcji mogło by być jednak ich reklamą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale moim zdaniem jedynie dla aukcji zagranicznych. Na tym polega cała zabawa na polskim allegro, że ktoś znajdzie daną aukcję a inna osoba nie. Pokazywanie polskich aukcji mogło by być jednak ich reklamą.

też byłbym za. m.in. aukcję z ebay można tu by wrzucać, bo allegro to jednak może być kryptoreklama. Na ebay sporo jest ciekawostek i to dość tanich, tam m.in. kupiłem około 40 swoich zegarków z pudełkami i papierami (nie podam za jakie grosze bo jeszcze się ktoś zestresuje :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zastrzeżeń co do propozycji - ew. można zakazać linkowania do aukcji na dominującym w Polsce serwisie aukcyjnym.

 

A więc jako autor tematu, oficjalnym tonem (hehe):

1. Proszę by, nie zamiaszczać linków do polskiego allegro.

2. Proszę o zamieszczanie fotek, a nie tylko linków bo tylko wówczas post pozwala jeszcze coś zobaczyć i zrozumieć gdy aukcja zostanie usunięta (serwer i tak zewnętrzy a fotki perełek nam zostaną).

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam m.in. kupiłem około 40 swoich zegarków z pudełkami i papierami (nie podam za jakie grosze bo jeszcze się ktoś zestresuje :rolleyes: )

 

To już mi wystarczyło żeby się zestresować i dostać wysokiego ciśnienia.

Będziesz Krzysiek płacił za moje leczenie, no ale jestem ugodowy i w ramach zadośćuczynienia mogę przyjąć te 40 zegarków :D


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23779-0-85476000-1331285100.jpg Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Bluźnisz! Ale przebaczam z serca, albowiem nie wiesz, co czynisz ;) Toż to słynny stareńki Kirow z Pierwszej Moskiewskiej, powstał tuż po wojnie. Rzadki mechanizm (już nie pamiętam na jakim werku się wzorował). Niech wypowiedzą się ci, co wiedzą lepiej, ale to prawdziwa legenda i cenny okaz kolekcjonerski. Od dawien dawna na mojej - i nie tylko mojej - liście życzeń. CUDEŃKO :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cena wcale nie taka atrakcyjna. Ja swojego za niecałe 200 zeta na bazarku kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-6116-0-87255800-1331331430.jpg Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest w pełni sprawny to jest to dobra cena - jeśli jest to wersja z werkiem 31659 to sprawdź czy stop sekunda działa bo naprawa potrafi troche szarpnąć (wiem coś o tym bo sam swego czasu kupiłem z uszkodzoną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

300 pln chyba warto?

 

 

Zdecydowanie warto! Taka cena to dziś rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta... modele mi się pomyliły. Ten tak ma. Chyba tylko szkło jest nieoryginalne :)

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo do ilu dojdzie licytacja ale sikor myślę godny uwagi ;)

Amfibia

 

Niestety zdjęcie nie chce mi się wrzucić na forum

link ku pamięci

post-23779-0-74411900-1331333367.jpg

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest ciekawy..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ile jeszcze tematów napiszesz o tym zegarku ? Również myślę, że nie jest ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.