Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy w miarę ładnie zachowany Łucz za 6 dyszek to nie okazja dla kogoś kto jeszcze nie ma i chciałby nabyć w rozsądnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Łucze się podobają do tego stopnia, że mam ich chyba 8. Każdy inny. Są w kopertach koloru złotego i srebrnego (tak ogólnie), mają indeksy zarówno rzymskie jak i arabskie, ale też bez oznaczeń. Tarcze i białe i czarne i złote. Nie wyobrażam sobie swojej kolekcji bez nich. Jestem w stanie zapłacić za nie sporo, bo uważam, że warto. Najdroższy, to ten, który jeszcze do mnie nie dotarł, bo aukcję wygrałem wczoraj ;) Obserwuję portale w poszukiwaniu przede wszystkim właśnie tej marki. Jeśli czegoś nie mam, to chcę mieć ;) A znalezienie Łucza w dobrym, czy chociaż przyzwoitym stanie, w dobrych pieniądzach, to okazja i właśnie w tym wątku należy takie ogłoszenia wskazywać.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja poszukuję takiego Poljota. Niepokoją mnie tylko te smugi na tarczy. Sprzedającym na moje pytanie o nie odpowiedział lakonicznie: "witam są małe ślady od wskazówki", zdjęć samej tarczy w makro niestety nie przysłał. Zastanawiam się nad kupnem bo mi bardzo zależy na tym modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to obserwując ostatnie aukcje na allegro można przyjąć, że jeśli ten zegerek pójdzie za jakieś 100, to jest to okazja. A tarcze do takiego poljota widziałem ostatnio gdzieś, tylko nie pamiętam gdzie.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na tego Łucza, kwarcaka. Warto pochodzić koło niego? http://allegro.pl/zegarek-lucz-kwarc-i3593459525.html

Jakiś problem z budzikiem... blaszka urwana... to się da naprawić... ? (niby skąd można wiedzieć... ;-) Poproszę sprzedającego o zdjęcia werka.

 

Mam zdjęcie mechanizmu, kiepskie, ale zawsze...IMG_0048.JPG

Edytowane przez shapp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na dole zdjęcia to kolor zielony, czy tylko mi się tak wydaje? jeśli tak to odpuść sobie....


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na dole zdjęcia to kolor zielony, czy tylko mi się tak wydaje? jeśli tak to odpuść sobie....

Chyba jedna zielone... coś... jakaś reakcja chemiczna między metalami, elektroniką i ... wie między czym... Zadałem pytanie sprzedającemu...

 

Ponoć cień od obiektywu... przynajmniej tak twierdzi sprzedający...

 

Jest drugie zdjęcie mechanizmu:

 

IMG_0052.JPG

Edytowane przez shapp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła Pobiedka Demokracja. Dla kolekcjonerów Pierjestrojki konieczna :) W tym momencie jest 19zł.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3573970827

 

W czwartek chyba było unikalne święto dla Działu Okazje. Chyba po raz pierwszy od dawna coś wskazanego w okazjach sprzedało się rzeczywiście po niskiej, okazyjnej cenie a miało walor kolekcjonerski.

Taka naturalna cena powinna być gdzieś w przedziale 45-55 a poszło za 31zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek chyba było unikalne święto dla Działu Okazje. Chyba po raz pierwszy od dawna coś wskazanego w okazjach sprzedało się rzeczywiście po niskiej, okazyjnej cenie a miało walor kolekcjonerski.

Taka naturalna cena powinna być gdzieś w przedziale 45-55 a poszło za 31zł.

Właśnie jedzie do mnie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.