Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, czytam bez zroumienia


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez to złoty zegarek. Myślę ze minimum nie będzie poniżej 1000 zł. Stan tarczy czy werku nie ma tutaj raczej znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma ochotę na złotego Łucza? 300zł nie przekroczyło minimalnej, a za ten stan nie dałbym więcej.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3647183629

ostatnio taki model tylko z grafitowa metaliczną tarczą kupiłem na alle za 45 zeta ! na aukcji wyglądał na trupka do czyszczenia a jak przyszedł to okazał się że stan jest  bdb, po prostu słabe zdjątko było :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 45 PLN w kopercie ze złota? Tutaj koszt samego złota to conajmniej ~850 PLN (przy skupie 71 PLN za gram)...

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I minimalna jest na pewno najmniej na poziomie złomu ustawiona. Wziąłem udział w licytacji, walnąłem bardzo wysoką cenę ( nieco poniżej złomu)  i nie osiągnąłem minimalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnego łucza (z uszkodzonym werkiem) wylicytowałem za 1.100 zł i uważam, że kupiłem korzystnie! byłem jedynym licytującym ...inni prawdopodobnie wystraszyli się początkującego sprzedawcy (zerowa kartoteka)

 

Naprawa nie była kosztowna (wymiana płyty mostu, prawdopodobnie wygiętej śrubokrętem z zestawu narzędzi samochodowych, albo jakimś nożem myśliwskim :) przez domorosłego grzebacza)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 45 PLN w kopercie ze złota? Tutaj koszt samego złota to conajmniej ~850 PLN (przy skupie 71 PLN za gram)...

upsss za szybko, zaa rano to pisałem i dałem ciała :)

oczywiście pozłacanego kupilem.

 

:)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sroka nie jestem  :P  Chociaż fajnie byłoby choć mieć jedną taką sztukę obok 17 innych. Męczę o złotego Łucza jednego ze swoich pracowników, ale jego jest w sporo lepszym stanie, przeleżał w szufladzie jakieś 25 lat i ma tarczę taką samą, ale koloru złotego. Tyle, że facet jest uparty i co mu zrobić ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sroka nie jestem  :P  Chociaż fajnie byłoby choć mieć jedną taką sztukę obok 17 innych. Męczę o złotego Łucza jednego ze swoich pracowników, ale jego jest w sporo lepszym stanie, przeleżał w szufladzie jakieś 25 lat i ma tarczę taką samą, ale koloru złotego. Tyle, że facet jest uparty i co mu zrobić ;)

 

 

Nightdream- zwolnić :D Żartuję.... B)

 

 

Nightdream - podwyżkę ;)

 

 

+ premię ekstra :)

 Tak….dzięki za super pomysły ;) Gdyby facet nie był fachowcem w swoijej dziedzinie, pewnie miałbym jakąś kartę przetargową, gdybym wziął Wasze rady pod uwagę ;) A tak serio: zegarek jest jego siostrzeńca, który kiedys tam pożyczył od niego troche kasy i jako zastaw zostawił trochę złota w tym ten zegarek (zostawił, że to wykupi) i wyjechał chyba do Anglii. A facet chcąc odzyskać swoją kasę nie chce sprzedać części tego, co siostrzeniec zostawił (części czyli zegarka). Ot taka historyjka rodzinna. Może kiedyś jednak go skuszę czymś i złoty łuczyk będzie mój ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Takiego samego kupiłem woczraj a antykwariacie za 35zł :) tylko w lepszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ja nie mam szczęścia do takich okazów u siebie w poznaniu :)

 

Może chciałby go kolega w niedalekiej przyszłości odsprzedać :) ? wiadomo że za trochę więcej niż antykwariat chciał ? :)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenie świra na Komandira


 


Pistolety karabiny, samopały i obrzyny.


Samoloty statki promy, bomby miny i kondomy


Putin, Stalin, Rysiek z Klanu, flaga Zjednoczonych Stanów,


FBI, KGB, z lumą, z datą albo nie,


Jeppy, Rosomaki, GAZy,- rusofile bez urazy


jak ktoś wszystko to uskłada, będzie super cepeliada :)



Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.