Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie że warto? Części oryginalne? Bo jakoś mi nie wygląda szczerze

http://allegro.pl/zegarek-rakieta-duzy-rozmiar-i3929673481.html

Wskazówki koronka koperta orginalne, cena hmm to już sprawa subiektywna.

 

 

Za to pojawił się ładny Wostok Gajowego, pewnie przez wielu poszukiwany: http://allegro.pl/bardzo-rzadki-wostok-gajowego-piekny-i3944660634.html


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie jest to tak jak w przypadku Elektroniki.

Pęknięta blaszkę każdy zegarmistrz wymieni a sprawny byłby wart 3x więcej ;)

Uszkodzony - to inna bajka. Ja sprawnego werku szukam już ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to pojawił się ładny Wostok Gajowego, pewnie przez wielu poszukiwany: http://allegro.pl/bardzo-rzadki-wostok-gajowego-piekny-i3944660634.html

Tylko wiadomo co to za sprzedawca...! :angry:

 

Elektromechanik - to już drugi na przestrzeni tygodnia. Oba zepsute.

Operacja typu ryzyk-fizyk. Może się uda przywrócić do życia, może nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiadomo co to za sprzedawca...! :angry:

Racja, to już przeoczyłem. Pan od Poljotów de luxe.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te blaszki można naprawić? :) Pamiętam, że kiedyś męczyłem się z taką w swoim Łuczu (inny model niż ten omawiany), aż w końcu poratował mnie dobry człowiek z tego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już takie zestawy na giełdach staroci - w zasadzie to szrot wszystko zdezelowane i niewiele się z tego zrobi - tutaj cene windują te dwie ŁOMEGI w próbie 0.750  masakra :unsure:  :unsure:  :unsure:

Ktoś to wygra przejrzy i wypierdzieli do kubła bo nic tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że warto? Części oryginalne? Bo jakoś mi nie wygląda szczerze

http://allegro.pl/zegarek-rakieta-duzy-rozmiar-i3929673481.html

 

 

Wskazówki koronka koperta orginalne, cena hmm to już sprawa subiektywna.

 

 

Za to pojawił się ładny Wostok Gajowego, pewnie przez wielu poszukiwany: http://allegro.pl/bardzo-rzadki-wostok-gajowego-piekny-i3944660634.html

 

Jakiś czas temu wylicytowałem gromadkę z dokładnie taką samą Rakietą, tylko bez bransolety. Odrobina szczęścia i cierpliwości na pewno pozwoli ci trochę zaoszczędzić, a przy okazji wyostrzyć smartbuyerskie instynkty :)

 

W gromadce był też Wostok Gajowego w wersji z białą tarczą i arabskimi indeksami z czerwoną dwunastką. To jest bardziej poszukiwana wersja czy mniej? :) Jakiś czas temu wklejałem też wersję z Myszką Miki, ale jakoś przeszła bez echa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pojawiłą się taka oto Slavka, raczej rzadko spotykany egzemplarz: http://allegro.pl/zegarek-slava-21-jewels-niespotykany-i3946329536.html

 

 

Jakiś czas temu wylicytowałem gromadkę z dokładnie taką samą Rakietą, tylko bez bransolety. Odrobina szczęścia i cierpliwości na pewno pozwoli ci trochę zaoszczędzić, a przy okazji wyostrzyć smartbuyerskie instynkty  :)

 

W gromadce był też Wostok Gajowego w wersji z białą tarczą i arabskimi indeksami z czerwoną dwunastką. To jest bardziej poszukiwana wersja czy mniej?  :) Jakiś czas temu wklejałem też wersję z Myszką Miki, ale jakoś przeszła bez echa.

 

 
 
Wydaje mi się że zielony wostok gajowego jest klasyką i to on jest chyba bardziej pożądany, ale oczywiście to tylko moja opinia.
 
 
 
Edit: ktoś jesczez szukał ostatnio takiej rakety, co prawda koronka to nie wiem skąd,a le reszta chyba OK: http://allegro.pl/rakieta-i3946570708.html
Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Fakt zegarek ładny niestety poza moim zasięgiem logistycznym :( 

Wysyłka do Stanów jakieś 18-20zł za list polecony priorytet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież tam nic ciekawego nie ma! Duża kupka śmieci, rozparcelowane, popularne, radzieckie zegarki, porozbierane werki i obskórne tarcze.

Co do tych dwóch Omeg to nie zdziwiłbym się gdyby okazały się podróbkami w mosieżnych bransoletkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam nic ciekawego nie ma! Duża kupka śmieci, rozparcelowane, popularne, radzieckie zegarki, porozbierane werki i obskórne tarcze.

Co do tych dwóch Omeg to nie zdziwiłbym się gdyby okazały się podróbkami w mosieżnych bransoletkach :)

Oczywiście że to podróby i nie złote - pisałem że sie jakiś łoś napalił albo dwóch i będą się przebijać

To wszystko SZROT po naprawach - tarcze zajechane a same części pewnie pouszkadzane z napraw

Ale kto wie może trafi się w tej KUPIE jakiś rodzynek wart te 1 6 8 4 zł !!!!!!!! o wysyłce nie wspomne

:D  :D  :D No i ten wpis na dole  "Taka okazja prawdopodobnie już się NIGDY nie powtórzy - 12,7KG !!!"   

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

Ciekawe jaką to ma realną wartość. :D ludzie będą smutni, że nie ma tam 13 kg zegarków Omega:<

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka do Stanów jakieś 18-20zł za list polecony priorytet

Nie mam konta na Alle... i nie wiem czy PayPal działa na Allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że więcej ludzi obserwowało z zapartym tchem licytacje 13kg pozostałości po zegarmistrzu :D

 

Ktoś pamięta jaka była cena minimalna? Myślę, że sam sprzedający nie liczył na taki zarobek (i biedny też będzie musiał zapłacić solidną prowizję od sprzedaży)

 

Wczoraj z ciekawości zadałem pytanie sprzedającemu, czy w tym 1000 są jakieś kompletne zegarki. Powiedział, że bardzo mało :)

 

Widziałem chyba jakąś Mołnie, może dwie. Z pewnością coś się w tym znajdzie ciekawego, ale przeszło 90% to pewnie bebechy popularnych Poljotów i Pobied....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że też obserwowałem i byłem gotów licytować te 13 kilo szrotu do 250zł (raz kozie śmierć, to zapas części na lata). Tak na oko tam nie ma nic, co dałoby kupującemu jakiś natychmiastowy zysk przy sprzedaży detalicznej.

Cenę wywindowały te cholerne Łamagi - i jakoś nie wierzę żeby były oryginalne. Z tej po prawej oblazła już prawie cała cienka pozłota. Ktoś zabuli i potem będzie straszył sprzedającego negatywem.

 

Przy okazji: co jakiś czas wspominam aukcję 50 kilo ruskich werków wystawioną przez jakiegoś złomiarza (2 worki po 25 kilo kompletnych werków z tarczami, tylko wyjęte z kopert i wrzucone do wora). Poszły, o ile dobrze pamiętam, za jakieś 500 zł.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zegarmistrzu nie ma co sie spodziewać że wrzucił do wiadra sprawne lub poszukiwane werki ! z ostatnio otrzymanych 5kg szrotu ,skompletowałem 2!!! pospolite wostoki i wyczochranego poliota !! a pozostałe części to faktycznie szrot !! całe szczęście że dałem za całość 100, tak że nie zazdroszczę przeglądania tego złomu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.