Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem - ma fajna lodóweczke - dużą rakiete - rakieta z czarną tarczą - sława z tym datownikiem - ma tego trochu :o

Po mojemu troche inaczej . Czarna rakieta,,Baltica i Z..... (2do3 flaszek), Lodówka(1max2 flaszki), Slava(paczka fajek), Slave z takim datownikiem kupiłem w parze z cienkim Luczem za 9$ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze więcej, tylko nie miałem czasu wystawiać bo się małą Michalinką opiekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze więcej, tylko nie miałem czasu wystawiać bo się małą Michalinką opiekuje :)

To ja trochę policytuję i cierpliwie poczekam na więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po niedzieli dojdą nowe :), starczy dla wszystkich, może ktoś potrzebuje Poljot Kosmos, mogę załatwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z Ukrainy mają jeden na zbyciu, jak mnie odwiedzą to mogę zapytać czy sprzedadzą (zainteresowani niech piszą na PW ile mogą wyłożyć), jak zegarek będzie u mnie to porobię zdjęcia, z tego co pamiętam to wygląda tak, tylko troszkę w lepszym stanie :)

 

http://forums.watchuseek.com/f10/poljot-cosmos-has-arrived-350705.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po niedzieli dojdą nowe :), starczy dla wszystkich, może ktoś potrzebuje Poljot Kosmos, mogę załatwić :)

Kosmos- with date pointer czy zwyczajny automat 29j,? Ja bym reflektował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ale stan taki trochę słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie nie, mój niebieski i w gorszym stanie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem za ile pójdzie ta dość rzadka "lodówka" od don-venditore ?

W tej chwili na pewno jeszcze okazja.

http://allegro.pl/slava-26-kamieni-pozlacana-lodowka-i3956077311.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się temu czarnemu i jestem raczej na tak.

Pierwsze zdjęcie jest przepicowane i może dlatego zegarek robi wrażenie fejka. Natomiast następne zdjęcia wyglądają raczej ok.

 

Przy okazji - potrzebuję takie wskazówki.. :)

 

Biały jako Sveta widzę pierwszy raz ale niedawno akurat pokazywałem Pobiedke na tym wzorze

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/101246-nasze-pabiedy/?do=findComment&comment=1139477

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się temu czarnemu i jestem raczej na tak.

Pierwsze zdjęcie jest przepicowane i może dlatego zegarek robi wrażenie fejka. Natomiast następne zdjęcia wyglądają raczej ok.

 

Przy okazji - potrzebuję takie wskazówki.. :)

 

Biały jako Sveta widzę pierwszy raz ale niedawno akurat pokazywałem Pobiedke na tym wzorze

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/101246-nasze-pabiedy/?do=findComment&comment=1139477

A co z logo PCzZ na werku i brakiem szlifu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo nie wszystkie miały logo PCzZ na werku. Moim zdaniem jest ok.

Edit

Oczywiście pewny nie jestem tak jak i z wypełnieniem wskazówek.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ten czarny egzemplarz ma logo Rakety. Z tego co mi wiadomo logo takie pojawiło się znacznie później niż svety. Pierwsze rakiety miały logo PCzZ.

Mnie zaintrygował zaś ten drugi, biały Svet. Próbuję gdzieś znaleźć jakąkolwiek wzmiankę o tej tarczy. Czy ktoś taką zna i widział? Siedzę i przeglądam katalogi i kolekcje. U Pana Antonowa nic, Juri Levenberg nic, Mark Gordon i znowu nic... Google na różne sposoby znowu porażką... Czy to jedyny egzemplarz czy współczesna produkcja? Co sądzicie o jego autentyczności?

 

http://www.ebay.de/itm/SVET-RAKETA-VERY-RARE-OLD-SOVIET-USSR-MECHANICAL-WRISTWATCH-/161207876783?pt=Wristwatches&hash=item2588bcfcaf

 

57.jpg

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.