Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to okazja  to sami obczajcie bo ostatnio głośno się zrobiło o tej marce :D  - http://allegro.pl/stolicznyje-kirow-meski-zegarek-50-te-i3965709854.html

 

Widziałem go już wczoraj, może i okazja, ale tarcza wyraźnie oberwała. Szczególnie to widać miedzy 5 a 7. Środek w miarę ok, ale na obwodzie jest nie najlepiej.

 

to ile przepłaciłem ? ;/

wyjściowa była 6dych, dałem 70zł, i rano zobaczyłem dopiero że weszło, teraz czekam na przesyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile przepłaciłem ? ;/

wyjściowa była 6dych, dałem 70zł, i rano zobaczyłem dopiero że weszło, teraz czekam na przesyłkę

Dobra cena ładny zegarek - jak dla mnie nawet tanio wyrwany - wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile przepłaciłem ? ;/

wyjściowa była 6dych, dałem 70zł, i rano zobaczyłem dopiero że weszło, teraz czekam na przesyłkę

 

Nikt nie twierdzi, że przepłaciłeś. jak na Stolicznego, to cena bardzo przyzwoita. Jakbyś dał kolo 100, to moim wtedy byś przepłacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginał ?

сделано в СССР ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4006440873

 

----

"Nie mogę nakręcić mechanizmu"

 

http://allegro.pl/czajka-do-naprawy-i4000605720.html

 

wróżąc z fusów - jakie może być uszkodzenie, ile naprawa ?

nie dopatrzyłem się także oznaczenia ile Au, ktoś wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz, oryginalny, jednak nie spodziewał bym się, aby sprzedał się taniej jak za 200 zł więc to taka średnia okazja. A, taka cena to już jest dużo przepłacona.

 

Właśnie mam na biurku identyczną Czajkę i ma sygnaturę tylko AU. Co do uszkodzenia, to może być tego trochę od zwykłego zabrudzenia, przez co zegarek stoi do uszkodzeń mechanicznych.  Sądząc po reszcie aukcji, gdzie sprzedawane są zegarki "do naprawy lub na części" śmiem twierdzić, że uszkodzenia mogą być poważniejsze i raczej reanimacja może nie być opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz jest mój. W pełni oryginalny- poza plexi, które jest nowe. Zegarek po serwisie w zakładzie p. Kowala. Jak to z aukcjami bywa-cena może być różna. Minimum nie ma- zapraszam.

 

Odnośnie czajki- ja bym sobie odpuścił.

 

Co do sprzedawanych kilkuset zegarków- cena od sztuki wysoka, bo widzę tam raczej tańsze zegarki...ale chyba są dwie rakiety Atom i widzę jakieś UFO... Chyba zadzwonię do właściciela, bo szukam ładnych atomów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade do gościa do chaty zobaczymy co tam ma dobrego

Napisałem do niego o 3 sztuki, ale nic na razie nie odpisał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade do gościa do chaty zobaczymy co tam ma dobrego

 

daj znać czy udało Ci się czymś konkretnym pożywić!

 

na pierwszym zdjęciu jakoś sporo zegarkow ma cywilne tarcze bez żadnych napisów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam na biurku identyczną Czajkę i ma sygnaturę tylko AU. Co do uszkodzenia, to może być tego trochę od zwykłego zabrudzenia, przez co zegarek stoi do uszkodzeń mechanicznych.  Sądząc po reszcie aukcji, gdzie sprzedawane są zegarki "do naprawy lub na części" śmiem twierdzić, że uszkodzenia mogą być poważniejsze i raczej reanimacja może nie być opłacalna.

mam identyczna czajke, identyczna koperta, ale chromowana

i jest to jeden z moich ulubionych, dlatego myslalem nad jej złota siostrą

 

Łucz jest mój. W pełni oryginalny- poza plexi, które jest nowe. Zegarek po serwisie w zakładzie p. Kowala. Jak to z aukcjami bywa-cena może być różna. Minimum nie ma- zapraszam.

fajnie trafić na forum na sprzedawce :)

oj tak, cena może być różna, zobaczymy

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie sukcesem dla sprzedajacego

takze nie rozumiem i nie pochwalam licytowania i zaciętego boju na pare dni przed koncem aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem nie powiem sporo kupiłem tych w oryginalnym stanie - zostało jeszcze około 100- 120sztuk - chyba jutro będzie wystawiał w zestawach po kilka sztuk bo tak mu doradziłem że trudno jest pogonic wszystko naraz

Pan bardzo w porządku pełna kultura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, lepiej się pochwal co to zanabyłeś. Może inni jak zobaczą to też coś wezmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jutro będzie wystawiał w zestawach po kilka sztuk bo tak mu doradziłem że trudno jest pogonic wszystko naraz

Pan bardzo w porządku pełna kultura

Super że mu to podpowiedziałeś. Były jakieś perełki (wiem że już nie ma ;) )? W jakim stanie są te zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba jeszcze więcej, co prawda nie tylko zegarki:

 

http://allegro.pl/ogromna-kolekcja-zegarmistrza-pare-tys-sztuk-w-wa-i3991936215.html

 

Jest nawet oferta :)

 

Oby się ktoś nie przejechał na tym ... Co tam niby tyle warte jest to nie wiem.

 

Chyba ze innych fotkach cos ciekawego :)

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba jeszcze więcej, co prawda nie tylko zegarki:

 

http://allegro.pl/ogromna-kolekcja-zegarmistrza-pare-tys-sztuk-w-wa-i3991936215.html

 

Jest nawet oferta :)

 

Na oko widać, że coś by się z tej kupki śmieci wygrzebało: jakaś Delbana na warszawskim cyferblacie, trochę żółtków, widoczne są jakieś Komandiry itd. Wątpliwe jednak, żeby całość była warta tą 10 klocków... najlepiej gdyby komuś z Warszawy udało się do tego dobrać i zrobić odpowiednią kwerendę :P nie powiem, sam pogrzebał bym sobie w tych pudełeczkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, nie fajnie. Ja mam swoje zdanie. Polecam przeczytać to:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page-161

 

od postu nr 3209 do postu nr 3246 na stronie 163

przeczytałem, dzięki za wskazanie tematu

 

 

Właśnie mam na biurku identyczną Czajkę i ma sygnaturę tylko AU. Co do uszkodzenia, to może być tego trochę od zwykłego zabrudzenia, przez co zegarek stoi do uszkodzeń mechanicznych.  Sądząc po reszcie aukcji, gdzie sprzedawane są zegarki "do naprawy lub na części" śmiem twierdzić, że uszkodzenia mogą być poważniejsze i raczej reanimacja może nie być opłacalna.

 

god damn it

jechałem w tramwaju i zapomniałem o tej czajce, poszła za 32 zł, :(

Edytowane przez pawlicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.