Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł Bury - można wyjść z takiego założenia jak Twoje, czyli "i tak to nic nie da" i nie robić nic. Albo to zgłosić. Może i szansa nie jest duża, ale zawsze większa od nastawienia "oni mają to gdzieś".

 

Myślę również, że nie do końca masz rację w kwestii upomnień. W korporacji na pewno jest to systemowo rozwiązane i w przypadku powtarzających się upomnień konto może być zablokowane. Prowizje? Te idą w miliony, blokada kilku czy nawet kilkuset nieuczciwych kont jest pod tym względem dla takiego molocha nieodczuwalna. Dużo bardziej bolesne są koszty wizerunkowe, które można ponieść przyzwalając na oszustwa. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Paweł Bury - można wyjść z takiego założenia jak Twoje, czyli "i tak to nic nie da" i nie robić nic. Albo to zgłosić. Może i szansa nie jest duża, ale zawsze większa od nastawienia "oni mają to gdzieś".

 

Myślę również, że nie do końca masz rację w kwestii upomnień. W korporacji na pewno jest to systemowo rozwiązane i w przypadku powtarzających się upomnień konto może być zablokowane. Prowizje? Te idą w miliony, blokada kilku czy nawet kilkuset nieuczciwych kont jest pod tym względem dla takiego molocha nieodczuwalna. Dużo bardziej bolesne są koszty wizerunkowe, które można ponieść przyzwalając na oszustwa. Takie jest moje zdanie.

 

Ender  - Ty to jednak jesteś większy idealista ode mnie ;-P... Przerabiamy w wątkach co jakiś czas "przekręciarzy" aukcyjnych i nie  chcę ich wymieniać, ale wszyscy dalej robią "swoje". Pomimo sygnałów od nas do administracji, a wiem że takie były  - nie znam ani jednego przypadku blokady konta wymienianego  w wątki radziecko/rosyjskim... Jak już kiedyś pisałem - najlepszym rozwiązaniem jest u takich gości nie kupienie nawet śrubki... oraz ostrzeżenie przed ich procederem innych. 

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

À propos mojego wczorajszego barwnego Poljota.

Tutaj ta wersja, tylko trochę podmęczona - ale rokująca..

http://allegro.pl/poljot-radziecki-owal-b-ladny-okazja-zsrr-i4106483026.html

Tak jak napisał Gregorian

''Niby zwykły Poljot ale te kolorki!!!''  i mnie one urzekły.Poljot pędzi do mnie a ja dziekuję  Gregorian za wyszukanie -inaczej bym go przeoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ender  - Ty to jednak jesteś większy idealista ode mnie ;-P... Przerabiamy w wątkach co jakiś czas "przekręciarzy" aukcyjnych i nie ich chcę wymieniać, ale wszyscy dalej robią "swoje". Pomimo sygnałów od nas do administracji, a wiem że takie były  - nie znam ani jednego przypadku blokady konta wymienianego  w wątki radziecko/rosyjskim... Jak już kiedyś pisałem - najlepszym rozwiązaniem jest u takich gości nie kupienie nawet śrubki... o ostrzeżenie przed ich procederem innych. 

Portale aukcyjne nie działają charytatywnie,dla nich liczy się tylko prowizja..Zablokowanie czyjegokolwiek konta oznacza dla takiego portalu straty i pisanie skarg jest tak samo bezcelowe jak zawracanie Wisły patykiem...Jedyna możliwość walki z oszustami to po prostu wylicytowanie danego przedmiotu i odmowa zapłaty przez zwycięzcę aukcji w związku z niezgodnością towaru z opisem..Nie znam regulaminu Allegro ,ale na eBay to skutkuje znakomicie..Trzeba mieć tylko mocne argumenty na udowodnienie sprzedającemu oszustwa jak napiszesz coś w stylu :"wskazówka sekundnika jest od innego zegarka" ,albo :"koronka jest nieoryginalna" ,,to Cie wyśmieją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa te Kirowy tak odpaliły jakby to była licytacja na czas a nie na pieniądze :D

 

Piękny i raczej w rzadko spotykanej kolorystyce Kirowski: http://allegro.pl/rzadki-kirowski-super-stan-okazja-i4129871805.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem  :blink:  ciekawe ilu jest naganiaczy, a ilu napaleńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa te Kirowy tak odpaliły jakby to była licytacja na czas a nie na pieniądze :D

 

No tak ledwie jeden dzień, a już 150zł, szok po prostu.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że kupiłem takiego złoconego na alle tydzień temu za 87,5 z wysyłką :D  Stan w zasadzie idealny nawet koronka oryginalna :wub: tylko szkło do wymiany bo pęknięte

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Wam pokazywać go wcześniej, ale teraz już mogę :P

http://allegro.pl/lucz-garniturowy-au20-ciekawa-tarcza-i4118446240.html

Jeden z rzadszych modeli :)

 

Namierzyłem go dziś przedpołudniem ;)

Ale ponieważ łucze sobie w zasadzie odpuściłem, zapomniałem o tej aukcji, a byłem ciekawy za ile pójdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie łucze "de luxy" chodzą powyżej 100 (nie będę oceniał czy to dużo czy mało), ale jak na taki stosunkowo rzadki model to cena rzeczywiście niska.

Gratulacje!

Ilu Ci jeszcze brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Wam pokazywać go wcześniej, ale teraz już mogę :P

http://allegro.pl/lucz-garniturowy-au20-ciekawa-tarcza-i4118446240.html

Jeden z rzadszych modeli :)

Ładna tarcza w tym Luczu.Rzadko spotykany wzór.Wygląda jakby ktoś otworzył gore zegarka do czyszczenia tarczy i założył odwrotnie ,Zwróć uwage na pierścień od szkiełka który odstaje przy koronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ilu Ci jeszcze brakuje?

Jeśli dobrze liczę...jakieś 6 modeli z tych "normalnych" :) Nie mam żadnego złotego, ale te zostawiam sobie na deser, brakuje mi dwukolorowego z fioletowym środkiem, zielonego z grubymi indeksami i małego logo ze zdobioną ramką - duże logo mam :)

 

Ładna tarcza w tym Luczu.Rzadko spotykany wzór.Wygląda jakby ktoś otworzył gore zegarka do czyszczenia tarczy i założył odwrotnie ,Zwróć uwage na pierścień od szkiełka który odstaje przy koronce

Tarcza istotnie piękna i rzadka :) Polowałem na niego prawie 10 miesięcy i w końcu go dorwałem. A co do ramki...myślę, że został źle złożony, a jeśli nawet nie, to koperta nie stanowi problemu...mam coś tam jeszcze na zapasie :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po prostu ktoś obrócił ramkę ze szkłem o 180 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze liczę...jakieś 6 modeli z tych "normalnych" :) Nie mam żadnego złotego, ale te zostawiam sobie na deser, brakuje mi dwukolorowego z fioletowym środkiem, zielonego z grubymi indeksami i małego logo ze zdobioną ramką - duże logo mam :)

kolego Nightdream,

też próbuję sił w kolekcjonowaniu Łuczy, to spytam nieskromnie,

wymieniłeś tu w zasadzie dokładnie opisane modele, czy mógłbyś wskazać mi (dopiero raczkującemu w tej kwestii) namiar na katalogi z których korzystasz,

będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już wątku "pimp my watch" dlatego wklejam tu,,Zegarek niesamowity tym projektem facet przebił wszystkie reedycje Strely.Poprzeczka dla McTajmu.Levenberga,Jungingena i wszystkich innych współczesnych producentów Striely jest teraz bardzo wysoko  -http://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-USSR-SOVIET-RUSSIAN-MILITARY-SECONDA-POLJOT-3017-CHRONOGRAPH-WATCH-/171294155225?pt=Wristwatches&hash=item27e1ed61d9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką Rakietę okazjonalną znalazłem na Tablicy:

http://tablica.pl/oferta/nowa-stara-rakieta-cccp-stan-fabryczny-CID87-ID1DGWH.html#6da7e4e965

Może nie tanio (299 zł) ale fajny komplet: zegarek z logo banku na tarczy, przypinka z tym samym logo, firmowa bransoleta, paszport i oryginalne pudełko.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś to kombinowane, znaczy się nowruska jest - werk jeszcze SU ale bank już rosyjski, więc raczej pierwsza z reklamówek po upadku Sojuza. Drrrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką Rakietę okazjonalną znalazłem na Tablicy:

http://tablica.pl/oferta/nowa-stara-rakieta-cccp-stan-fabryczny-CID87-ID1DGWH.html#6da7e4e965

Może nie tanio (299 zł) ale fajny komplet: zegarek z logo banku na tarczy, przypinka z tym samym logo, firmowa bransoleta, paszport i oryginalne pudełko.

Ciekawy zegarek.Pochodzi z krótkiego okresu od 6 września do 26 grudnia 1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.