Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

pod znalezieniem Sowy to i ja pozwolę się podpisać . żebym nie musial kasy wydawać na inne rzeczy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowa! Fenomenalne!

A ja się zastanawiałem jaki awatar odpowiednio dobrać do nicka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Polak, ale Kurant z polskim mostkiem nalezy raczej do rzadkości: http://allegro.pl/kurant-z-polskim-znakiem-zegarek-polski-i4317558258.html

 

Edit: Jeszcze Zodiak: http://allegro.pl/zodiak-polski-zegarek-z-polskim-znakiem-i4318028661.html

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Polak, ale Kurant z polskim mostkiem nalezy raczej do rzadkości: http://allegro.pl/kurant-z-polskim-znakiem-zegarek-polski-i4317558258.html

 

Edit: Jeszcze Zodiak: http://allegro.pl/zodiak-polski-zegarek-z-polskim-znakiem-i4318028661.html

Tak czy siak mostek dołożony. Ciekawe czy inwestycja się zwróci, te mostki czasem się pojawiają po 99zł i kilka sztuk zawsze ktoś kupuje....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, to mało się znam na Polakach :) masz PW

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to polskie mostki montowano tylko w Błoniach i Alfach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tym razem osiągnięta cena to 355 dolarów, co wydaje się całkiem sporo jak za taki zegarek. Niestety sprzedawca uznał że to za mało i wystawił jeszcze raz, z ceną Kup Teraz. Chyba jednak trochę przesadził...

 

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=111377041285

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem osiągnięta cena to 355 dolarów, co wydaje się całkiem sporo jak za taki zegarek. Niestety sprzedawca uznał że to za mało i wystawił jeszcze raz, z ceną Kup Teraz. Chyba jednak trochę przesadził...

 

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=111377041285

Dowcip jakiś czy co? Przesadził mimo wszystko moooocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od ceny, Uzbecka poczta jest chyba najdroższa na świece... 65 baksów...

Jestem również zaskoczony, że ktoś zechciał dać ponad 400 USD razem z wysyłką. A nowa cena jest dla wyjątkowych entuzjastów.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co koledzy sadzicie o tym egzemplarzu?:) przyznam, ze mnie urzekł, abstrahujac od tych papierów których autentycznosci chyba nie sposob potwierdzic, mam racje? Edytowane przez blacker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa fajna. Czym jest wypisany ten dokument? Cienkopisem? Żelopisem? Jeżeli tak, to wyprzedza trochę swoją epokę ;-)

Drugi zegarek u tego sprzedającego z dokumentami wypisanymi tak samo, kupowane razem? ;-)

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery pewnie były nie wypisane, więc facet dodał swoją twórczość. Bez sensu, ale nie zmienia to faktu, że połowę ceny wyżej można by dać :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa fajna. Czym jest wypisany ten dokument? Cienkopisem? Żelopisem? Jeżeli tak, to wyprzedza trochę swoją epokę ;-)

Drugi zegarek u tego sprzedającego z dokumentami wypisanymi tak samo, kupowane razem? ;-)

Jak tak patrzę, to równie dobrze może być pióro, które nie wyprzedza epoki.

A cena, rzeczywiście, mocno zaskakująca jak za zwykłą Moskwę.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery pewnie były nie wypisane, więc facet dodał swoją twórczość. Bez sensu, ale nie zmienia to faktu, że połowę ceny wyżej można by dać :P.

Kobieta - nic nie dodała :)

Tak jak znalazła w dziadkowym warsztacie, tak sfotografowała i wystawiła, nie licząc nawet na 100 zł :)

Pozdrawiam serdecznie

KK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę, to równie dobrze może być pióro, które nie wyprzedza epoki.

A cena, rzeczywiście, mocno zaskakująca jak za zwykłą Moskwę.

 

pozdrawiam

Narfas

 

Moim zdaniem nie jest to zwykła Moskwa - taki stan nieprędko się powtórzy. Druga sprawa - jeżeli wystawić go na Ebayu, można spokojnie prosić dwa razy więcej. Jeżeli ktoś kolekcjonuje NOSy, musi się liczyć z wydatkami.

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta - nic nie dodała :)

Tak jak znalazła w dziadkowym warsztacie, tak sfotografowała i wystawiła, nie licząc nawet na 100 zł :)

Pozdrawiam serdecznie

KK

Cena rewelacyjna ale licytacja IMO "czysta" więc tylko wypada się cieszyć wielbicielom  radzieckiej mysli zegarkowej,  że   zegarki owe osiągają takie ceny :D

Koleżanko - mam nadzieję że po dziadku masz jeszcze jakieś zegarki bo mimo świetnej ceny może się niedługo okazać że będzie Ci szkoda fajnej pamiątki :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.