Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś dobry online'owy translator, co by ogarnął aukro motolok itp (od razu żeby zamiast po rus oglądałbym/czytał po eng)? :)

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem :) Nawet całą stronkę ogarnia, ale niezbyt dobrze.

 

Próbuję chociaż azbukę ogarnąć :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś dobry online'owy translator, co by ogarnął aukro motolok itp (od razu żeby zamiast po rus oglądałbym/czytał po eng)? :)

Ja próbuję na tym z Ukraińskiego. Do ideału mu daleko ale dogadać się daje:

http://www.webtran.pl/ukrainian/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co w środku siedzi :). Ale ma nieoryginalną wskazówkę i zamienioną koronkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co w środku siedzi :). Ale ma nieoryginalną wskazówkę i zamienioną koronkę. 

Dokładnie. Jakbym widział werk to już bym pewnie kupił, choć nie wiem czy łatwo o taką wskazówkę. Ale cena mimo to chyba atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aukcjach takich Pobied (przede wszystkim właśnie "czerwonej dwunastki") sprzedający rzadko kiedy pokazują zdjęcie zegarka z boku - tak jest też w przypadku tej aukcji. Ten problem jest o tyle istotny, że w tych Pobiedach często przerabiano teleskopy - usuwano stare "druciane" i montowano zwykłe. Efektem takiej przeróbki mogły być przewiercone uszy. Już raz w ten sposób się rozczarowałem z kupnem Pobiedy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ją zobaczyłem serce zaczęło bić szybciej... nawet licytowałem jednak odpuściłem. Kwota zbyt wysoka przynajmniej według mnie. A 

jaka jest wasza opinia na temat ostatecznej kwoty za medyczną lodówkę której licytacja właśnie się skończyła z kwotą : 787zł !!

 

link do aukcji: http://allegro.pl/klejnot-do-kolekcji-nowa-slawa-medyczna-lodowka-i4465658776.html


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Od kiedy ją zobaczyłem serce zaczęło bić szybciej... nawet licytowałem jednak odpuściłem. Kwota zbyt wysoka przynajmniej według mnie. A 

jaka jest wasza opinia na temat ostatecznej kwoty za medyczną lodówkę której licytacja właśnie się skończyła z kwotą : 787zł !!

 

link do aukcji: http://allegro.pl/klejnot-do-kolekcji-nowa-slawa-medyczna-lodowka-i4465658776.html

 

Dzień jak co dzień. Upał daje się w znaki nam wszystkim ... ;) . Dla mnie nie ma to sensu lecz ja upał zwalczam piwem.... chłodnym nie zimnym.

Zegarek jak zegarek. Ładny stan, ponad przeciętnie zachowana tarcza a szczególnie wskazówki. Nie mniej cena końcowa przedobrzona ponad 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20% ???? jak dla mnie poszedł za sporą sumkę jednak wystawiając go w grudniu lub styczniu cena skoczyła by o 2-3 setki - należy sobie zadać pytanie ile takich zegarków pojawiło się w ciągu ostatniego roku na serwisach ?? ile takich zegarków jest w posiadaniu forumowiczów , kolekcjonerów itp...

To wyjątkowo rzadki egzemplarz w doskonałym stanie poszedł drogo ale mógł drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20% ???? jak dla mnie poszedł za sporą sumkę jednak wystawiając go w grudniu lub styczniu cena skoczyła by o 2-3 setki - należy sobie zadać pytanie ile takich zegarków pojawiło się w ciągu ostatniego roku na serwisach ?? ile takich zegarków jest w posiadaniu forumowiczów , kolekcjonerów itp...

To wyjątkowo rzadki egzemplarz w doskonałym stanie poszedł drogo ale mógł drożej

Mam takie samo zdanie ... mógł drożej... Ale czy cena bardzo zadowoliła sprzedawcę można się spytać  :)

To stary forumowicz  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena do ok 1000 nie byłaby z kosmosu przy rzadkości zegarka i jego stanie. Takie moje zdanie. Gdybym nie był spłukany to nie wiem czy sam bym wyżej nie powalczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem, znajomy sprzedawca z włoch sprzedaje je po 300€ i raz na jakiś czas schodzi mu po sztuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - moim zdaniem to tu właśnie działa mit lodówki medycznej. Inaczej nie potrafię tego sobie wyjaśnić.

W takim razie ile może kosztować dużo rzadsza lodówka KGF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpowiednio więcej :) Moim zdaniem, to nie jest żaden mit. Ile takich lodówek medycznych w idealnym stanie pojawiło się w ciągu ostatnich miesięcy na aukcjach (polskich, ukraińskich i rosyjskich)? Odpowiem - ta jedna. Trudno zatem, żeby kosztowała 200 zł. 1000 zł to zupełnie realna cena za taki zegarek, za kilka, kilkanaście lat będzie pewnie dużo wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to ile powinien kosztować złocony Wostok Precyzyjny, Wympieł, Rakieta z kamienną tarczą itd. Mówię o stanie porównywalnym  do tej lodówki.

Pojawiło się ich na aukcjach tyle samo czyli wcale. Będziemy płacić po 1000 z ł za te zegarki? Taniej wyjdzie zbierać słisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello


Dla mnie cena spoko!


Jasne że przed świętami byłby min. tysiak a jakbym wystawił minimalną 1200 to i tak by w końcu ktoś nie wytrzymał, ale "pieniądze to nie wszystko"  :D



Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ją zobaczyłem serce zaczęło bić szybciej... nawet licytowałem jednak odpuściłem. Kwota zbyt wysoka przynajmniej według mnie. A 

jaka jest wasza opinia na temat ostatecznej kwoty za medyczną lodówkę której licytacja właśnie się skończyła z kwotą : 787zł !!

 

link do aukcji: http://allegro.pl/klejnot-do-kolekcji-nowa-slawa-medyczna-lodowka-i4465658776.html

 

Hejka,

Moim zdaniem, przyzwoita cena. Myślałem że dojdzie wyżej, ale chyba okres wakacyjny....

Piękny stan i zgodzę się z Kolegami że takich już malutko strasznie. Ceny idą w górę i mam nadzieję, że będą szły -:)

Wolałbym lepiej wiedzieć czy poszła w ręce forumowicza czy gdzieś na zewnątrz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to ile powinien kosztować złocony Wostok Precyzyjny, Wympieł, Rakieta z kamienną tarczą itd. Mówię o stanie porównywalnym  do tej lodówki.

Pojawiło się ich na aukcjach tyle samo czyli wcale. Będziemy płacić po 1000 z ł za te zegarki? Taniej wyjdzie zbierać słisy ;)

 

Tak, za zegarki bardzo rzadkie i do tego w bardzo dobrym stanie niestety będziemy musieli płacić po 1000 i więcej. Wympieł czy chociażby Drużba w przyzwoitym stanie już blisko tego kosztują.

http://molotok.ru/chasy-druzhba-sssr-eksport-dlya-kitaya-konec-1950-gg-i4481185399.html

http://molotok.ru/redkie-chasy-vympel-1mchz-na-hodu-i4459362598.html

 

Ceny np. Poljota 2200 czy Zarii 2015 byłyby jeszcze wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi śmierdzi ta Drużba... Co do lodówki to cena powiedział bym normalna. Taniej to już raczej nie będzie. Przynajmniej na Allegro. Za NOSa zapłaciłem podobnie. Za to za KGF dałem o ile mnie pamięć nie myli 200 pln. Gdzieś przynajmniej się to wyrównało.

Kamienna Rakieta? Miałem kiedyś okazję kupna za 2 tys... Euro!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety, nie kumam kolesia więc chyba poszła bokiem

 

Nie poszła, przyznaję się, to ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta kamienna i Rakieta z kamienną tarczą to różne zegarki.

Kamienną widziałem na bazarku w zeszłym roku w cenie 4500 zł. Wisiała coś koło 5 minut:-)

 

Edit.

Beria Ty ja kupiłaś? To poszła w dobre ręce:)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poszła, przyznaję się, to ja...

No i kupiłaś sobie wyjątkowy zegarek w dobrej cenie na pewno nic nie przepłacone a na damskiej "łapce" biały zegarek będzię się prezentował pięknie - tylko on sporych rozmiarów jest więc będzie się rzucał w oczy z daleka szczególnie z taką tarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.