Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem aż tak na ruskich się nie znam foty nie dokładne na pewno wznowienie http://www.netgrafik.ch/russian-dive-watches.htm ten po lewej na dole podobny i też super nie wygląda a takie wrażenie może robić brak wskazówek i te kratki przesunięte ale pewnie macie rację że to jakaś kiszka

Edytowane przez adam4002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to jakaś masakryczna podróba! :huh:

E tam zaraz masakryczna... zwykła podróba :D  Nie jest to wznowienie, bo wznowienie robiła o ile dalej nie robi firma Agat. Orginały nigdy nie miały tej kratki ani napisów na tarczy no i w orginale był mechanizm k-43 a tej podróbie jest molnia. W tej podróbie nawet na pudełku w nawie fabryki jest literówka :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była okazja!!! 5 wyświetleń i ju się spóźniłem. :angry:  Rzadka lodówka za 70 zł poszła. :angry:  Jak ktoś z naszych kupił to chętnie odkupię.

http://olx.pl/oferta/zegarek-slawa-80zl-CID87-ID72oUT.html#4f8fff5e55

 

Nie wiem czy okazja ale ciekawa Sława kwarc w ładnym stanie

http://olx.pl/oferta/slava-kwarc-CID87-ID4eKqd.html#2953db5de0

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujni jesteście :D Mi udało się wejść na ogłoszenie gdy miało 0 wyświetleń :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy okazja ale ciekawa Sława kwarc w ładnym stanie

http://olx.pl/oferta/slava-kwarc-CID87-ID4eKqd.html#2953db5de0

Na pewno jest to okazja, bo to rzadka kwarcowa Slava-przejściówka. Koperta od 3056A, ale werk 2356 - takich egzemplarzy nie wyszło dużo, a ten jest dodatkowo w niezłym stanie wizualnym - ja mam "negatyw" tej wersji kolorystycznej (jasna tarcza, czarne napisy), ale w bardziej styranym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że do Ciebie  jedzie? Pochwal się koniecznie jak dojdzie. Rzadko się trafiają te lodówki.

Roman niby tak, bo zegarek już opłacony. Ale nie takie cuda się zdarzały. Dopóki nie będę go miał w ręce, nic nie mówię by nie zapeszyć.

 

Rzadki zegarek, dawno nie trafiłem nic ciekawego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman niby tak, bo zegarek już opłacony. Ale nie takie cuda się zdarzały. Dopóki nie będę go miał w ręce, nic nie mówię by nie zapeszyć.

 

Rzadki zegarek, dawno nie trafiłem nic ciekawego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :)

Sprzedawca uczciwy za nic nie chciał  mi już sprzedać mimo iż oczywiście proponowałem przebitkę i to sporą. Buczo jakby co to pierwszy w kolejce do odkupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman niby tak, bo zegarek już opłacony. Ale nie takie cuda się zdarzały. Dopóki nie będę go miał w ręce, nic nie mówię by nie zapeszyć.

 

Rzadki zegarek, dawno nie trafiłem nic ciekawego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :)

 

Buczo! Wyjście z kolekcjonerskiej "depresji" iście w carskim stylu..! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta depresja już jakiś czas temu została lekko podleczona. W między czasie wpadło kilka zegarków, ale się nie chwalę na forum :P

Ta lodówka owszem może być hitem. Teraz tylko kilka dni nerwówki czy przyjdzie i czy będzie taka jak na zdjęciu. Nie chce sie powtarzać, ale nie takie rozczarowania przeżywałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lodówka owszem może być hitem. Teraz tylko kilka dni nerwówki czy przyjdzie i czy będzie taka jak na zdjęciu. Nie chce sie powtarzać, ale nie takie rozczarowania przeżywałem :P

 

Niejednokrotnie miałem taką nerwówkę w oczekiwaniu na zegarek, ale jakoś zawsze się udawało - tzn. stan, wygląd zegarka był znacznie lepszy niż na zdjęciach itp. No raz jedyny się naciąłem bo przyszła Amfibia z wykruszoną lumą na indeksach (czego kompletnie nie widziałem na zdjęciach).

Obecnie też oczekuję w niepewności, ponieważ za małą kwotę zakupiłem Rakietę, która może okazać się automatem - zdjęcia były niewyraźne i wszystkie od przodu, ale wszystko wskazywało na to, ze to automat z jasną tarczą, w chromie.

Ale, żeby nie zaśmiecać wątku:

http://allegro.pl/zegarek-sekonda-i4583444062.html

Wygląda, że ta Sekonda jest oryginalna i w ładnym stanie, tylko ten koszt wysyłki trochę duży (obecnie strasznie ciężko poszukuje się zegarków Sekonda na Allegro, bo jest wysyp jakiejś tandety pod tą samą nazwą :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujni jesteście obywatelu Buczo!!! Pogratulować lodóweczki mi pozostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) O ile dobrze pamiętam masz taką w kolekcji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.