Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Stolicznyje, chyba najpopularniejszy model i w stanie takim se, ale to poszukiwane zegarki.

http://allegro.pl/sportiwskoje-kolekcjonerski-i4699255995.html

Poza tym: znajomość grażdanki w narodzie zanika... "Sportiwskoje"... ;)

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie tylko, w polskim też jest błąd w opisie :)

 

A tak wgl to dekiel nie oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, w polskim też jest błąd w opisie :)

 

A tak wgl to dekiel nie oryginalny.

 

Dekiel może być oryginalny, tylko z wersji eksportowej.

Stolicznyje były wypuszczane na eksport pod brandem Poljot, ale wcześniej używano chyba również Niemieckiego Łącznika (Junghans) i pojawiały się na Zgniłym Zachodzie pod brandami Seconda (głównie UK) czy Exacta (głównie Dania i Szwecja). Głowy za to ostatnie nie dam, bo aż tak dobrze nie pamiętam.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wojciechem,o ile pierścień jest ok to dekiel przynajmniej o dekadę młodszy.Ale znaleźć taki dekiel to małe piwo,ja raz zawaliłem aukcję z asymetrycznym stolicznym i do dzisiaj sobie w brodę pluję,zapomniałem o aukcji,a poszedł za jakieś grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wojciechem,o ile pierścień jest ok to dekiel przynajmniej o dekadę młodszy.Ale znaleźć taki dekiel to małe piwo,ja raz zawaliłem aukcję z asymetrycznym stolicznym i do dzisiaj sobie w brodę pluję,zapomniałem o aukcji,a poszedł za jakieś grosze.

Też pamiętam tę aukcję i moja reakcja jest podobna.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo koniec aukcji drewnianej rakiety; cena już jest zadziwiająca...

Kris walczy dzielnie  :rolleyes:  Do 1000 sam miałem licytować ale teraz to już dawno za cienki jestem :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Krisa! Miejmy nadzieję, że pochwali się szerzej nowym nabytkiem na forum. Drugim Kupującym K...6 (1284) też był ktoś od nas z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle czemu ta Rakieta z allerogo jest taka błyszcząca? Wygląda jakby ktoś zatopił kopertę w jakiejś żywicy. Z tego co widzę w Internecie, takie koperty były raczej matowe, ewentualnie lekko połyskliwe, ale nie takie "karmelowe". link

Są takie ładne drewniane Dugeny naścienne. Koszt poniżej 100zł. Jakbym przypasał sobie taką do nadgarstka (ewentualnie pleców) to wyszłoby na to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi raczej nie z forum chociaz jego kolekcja mogłaby pewnie spowodować zawrót głowy - z tego co zaobserwowałem teraz dokupuje brakujące lub lepsze modele K....56 więcej nie moge bo ustawa o ochronie danych :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi raczej nie z forum chociaz jego kolekcja mogłaby pewnie spowodować zawrót głowy - z tego co zaobserwowałem teraz dokupuje brakujące lub lepsze modele K....56 więcej nie moge bo ustawa o ochronie danych :ph34r:

Z tym drugim z aukcji czasami ścieram się w bojach ... :)  O ile mi wiadomo jest zarejestrowanym Forumowiczem który kiedyś udzielał sie na forum. Napisał zreszta parę fajnych watków :rolleyes:   Ale jak napisał kolega powyżej ustawa nie pozwala napisać więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak większość zapewne się domyśla pod jakim nickiem na forum jest zalogowany ten kolekcjoner  :) Ale jak ustawa zabrania podać nick to i ja siedzę cicho  :D

 

Gratuluje Kris wygranej aukcji i wiem juz chyba dlaczego cena była dość spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak większość zapewne się domyśla pod jakim nickiem na forum jest zalogowany ten kolekcjoner   :) Ale jak ustawa zabrania podać nick to i ja siedzę cicho  :D

 

Gratuluje Kris wygranej aukcji i wiem juz chyba dlaczego cena była dość spora.

No jak login forumowy można podać przecież nie są to dane osobowe z adresem tylko anonimowe loginy jak "zbyszek" czy "macek" nie wiem skąd akurat takie mi do głowy przyszły musiałem w jakiejś aukcji chyba przeczytac <_<

Dawać go tu na patelnie niech się chwali publicznie skarbami bom ciekawy a i inni pewnie chętnie by zobaczyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.