Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

..i we wszystkich możliwych kolorach/konfiguracjach...

Edytowane przez Zzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx jest ladna lodowka za 150.

 

Informacja nieco tajemnicza. Ludzie szukajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku chyba się zadomowił machanizm z ZIMa.

 

Nawet na pewno mechanizm z ZiM-a. Bo też  Pobieda i ZiM całkiem zamienne są.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś widocznie stricte anti-cccp. Jak można zmazać made in ussr lub sdiełano... Niech lepiej sobie dopisze markerem MADE IN "HINY". Raz na giełdzie widziałem jakiś sikor ze zdrapaną tarczą i długopisem napisane KAMA. :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u "klientów" i trochę się wkurzyłem, jak zobaczyłem styraną Pobiedę. Styraną nie zębem czasu, a zabawami dzieci. Dziadek mógłby "małym" kupić po kwarcoku, zamiast dawać do rąk tak fajne zegarki.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak sprawa się zakończyła, bo wygląda ciekawie.

Ja kupiłem od niego starego Aristo za kilka złotych do poćwiczenia rozkładania i składania. :)

Jestem ciekaw jak podejdzie do sprawy.

 

Wątpię żeby bez walk ci go wysłał.

 

A, widzę że to sprzedawca słynnego ,zmasakrowanego jak wrak titanica kirowskiego :) za 100zł.

 

Panowie, ja też podpadłem i niczego nie oddam bez walki xd!

 

Wątpliwości zostały rozwiane. Zegarek doszedł. Muszę przyznać, że ze strony sprzedającego pełen profesjonalizm (wysłany nr listu i czas działania). 

Zegarek to niestety nie NOS (wżery od spodu koperty) ale oryginalne szkiełko i mimo opisu w aukcji sprawny :)

Zastanawia mnie czy sprzedającym nie jest ktoś z forum bądź obserwujący.

 

Pochwalę się nabytkiem w dziale "przed i po spa".

post-29341-0-09991500-1417195488.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt ze nic interesującego nie widać. Tylko ilość. .. zakładając że zegarki poszły by za 1500 zl, wychodzi po nieco ponad 20 zł sztuka wliczając przesyłkę :)

 

Widzę że kolega juz przekalkulował.

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu można było kupić spadek po handlarzu zegarkami w Grodzisku Mazowieckim. Różnica była taka, że tam za 2 tysiące było 900 zegarków, mnóstwo bransolet i jakieś budziki. Zresztą kolega z forum wszystko przygarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że jest sporo z malowanymi tarczami, jakoś nic nie wypatrzyłem co by mnie wypatroszyło  B)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo myślałem ze cos z tego zestawu trafi na formułowy bazar lub chociaż pojedynczo na allegro ... szkoda ze to wszystko hurtem pójdzie


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie wystawiałem jakieś zestawiki tu na forum - ostatnio kilka po 20-30zł i nikt nie chciał  - dostawałem propozycje dam po 15 za sztukę  

Te same wystawiła moja na allegro i poszły średnio po 40-50zl

Ten zestaw to że tak powiem przesiane (te mniej ciekawe) i popularne - praktycznie wszystkie sprawne nie działa tylko 5szt - jest troche składaków i kilka malowanych tarcz - jest chyba 45-50 nowych pasków może nie reda ale do prezentacji kolekcji sie nadadzą

Zostało jeszcze około 100sztuk ciupke ciekawszych ale nie jakiś tak białych kruków te będą w miare sukcesywnie wystawiane ale na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ze to jednak te mniej ciekawe są w tym zestawie a te lepsze pójdą na koniec , dzięki super info


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no Paweł! Ja tu szukam, ślęczę przed komputerem a tu można całą kolekcję na raz kupić i zgrywać jakim to się nie jest kolekcjonerem! To nie fair!

To ja się wypisuję z tych zegarków!

Żart oczywiście. Wcalę się wam nie dziwię że nie chce się wam biegać z każdą sztuką na pocztę :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.