Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy jaka będzie cena ostateczna tej licytacji ;)

;-) bardziej mi chodziło o to czy warto, może źle się wyraziłem...myślałem tak do 70 zł .


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-) bardziej mi chodziło o to czy warto, może źle się wyraziłem...myślałem tak do 70 zł .

7-8 dyszek za naprawde łady zegarek myślę że warto - ta rakietka jest w naprawde ładnym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7-8 dyszek za naprawde łady zegarek myślę że warto - ta rakietka jest w naprawde ładnym stanie

Dziękuję za potwierdzenie :-)

 

A co powiecie na ten egzemplarz, bardzo podoba mi się srebrna tarcza, sprzedający zapewnia, że jest oryginalna, nie myta, dekiel też niby orgyninalny. Podoba mi się wszystko poza ceną.

http://allegro.pl/klasyczna-rakieta-do-garnituru-lata-70-te-i4869330973.html

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - zegarek w bardzo ładnym stanie - cene musisz sobie przekalkulowac samemu - można kupić taniej ale czy w takim stanie ? może i  można....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszło - mozna powiedziec mała sztuka a nie jakieś bazgroły pijanych żołnierzy jakie nieraz sie widywało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

..."A co powiecie na ten egzemplarz, bardzo podoba mi się srebrna tarcza, sprzedający zapewnia, że jest oryginalna, nie myta, dekiel też niby orgyninalny. Podoba mi się wszystko poza ceną.

http://allegro.pl/klasyczna-rakieta-do-garnituru-lata-70-te-i4869330973.html"...

 

Zakup dokonany, może troszkę przepłaciłem, ale co tam, raz się żyje. Teraz czekam cierpliwie, albo i nie na przesyłkę i szukam dalszych "okazji".

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie walczyli.  Ja nie widziałem bo bym powalczył choć mam taką.

Nie ma też zdjęcia mechanizmu a to bolączka Rodin za to koronka oryginalna co może sugerować że automat jest sprawny (ale nie musi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie walczyli.  Ja nie widziałem bo bym powalczył choć mam taką.

Nie ma też zdjęcia mechanizmu a to bolączka Rodin za to koronka oryginalna co może sugerować że automat jest sprawny (ale nie musi)

jakos mocno nie walczyli;) troche ryzyko,  ale patrzac na to co sie dzieje na rynku to cena ujdzie. przyjdzie to się oceni;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fajniutki łuczyk, tylko u tego Pana może być drogo, ale warto powalczyć jak to dla swojej połówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos mocno nie walczyli;) troche ryzyko,  ale patrzac na to co sie dzieje na rynku to cena ujdzie. przyjdzie to się oceni;) 

Gratuluję  - pochwal się jak przyjdzie. Oby automat był cały to będzie super zakup za niewielkie pieniądze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy widzicie coś podejrzanego w tej ofercie?

 

http://allegro.pl/nowy-damski-lucz-w-zlocie-na-prezent-i4867004943.html

 

Żona podglądała, jak śledziłem II rundę Stawki i zapragnęła coś w takim stylu. (Cuda tam pokazują!) Ja niestety słabo się znam w temacie radzieckich.

 

 

Dopiero co kchrapek chwalił się podobnym :)

Wyszarpał go za 17 zł. Wiem, że to nie punkt odniesienia ale to tak, żeby cię podenerwować. :rolleyes:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/?p=1347112

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis na tarczy oznacza że jest to produkt pierwszej klasy (jakości).

Dedykacja "Drogiemu zięciowi Emmanuiłowi - mama. 1969 rok".

Nic o KGB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.