Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie po raz kolejny wkleić opis bo ilekroć go czytam to potem jakiś taki zmęczony się czuję i osłabiony :rolleyes:

 

PISOWNIA ORYGINALNA Z AUKCJI

 

to co widać zdjęciach, licytacja dotyczy tego co widać,sprawny i na chodzie zegarek,według mnie to nieużywany to w bardzo dobrym stanie,obudowa nieużywana, rozmiar z koronką a 36 mm , ktoś to kiedyś zbierał ja sprzedaję,obudowa ciekawa, jeżeli dodatkowo jakieś rysy to z szuflady i złego przechowywania, ale ja ich tu za wiele nie widzę, cyferblat w bardzo dobrym stanie,werk elektroniczny sygnowany w idealnym stanie, szkiełko itd, według mnie to całość poprawna,zawsze sprzedaję jako przedmiot używany, no cóż zegarek z okresu końca lat 90tych, na innych aukcjach wystawiam podobne zegarki i inne, ostatnie 20 lat ten zegarek przeleżał w szufladzie, obojętnie jak zawsze ciekawy zegarek bo Łucz i jest oryginalne pudełko i papiery, metki , jest to nie czyszczone do zdjęć, ale stan idealny, na zdjęciach odbite światło aparatu foto, wymieniona jest bateria, już teraz kolekcjonerski zegarek, werk jest elektroniczny nie mechaniczny! zapraszam do kupna w/w przedmiotu i polecam wszystkim i zapraszam

 

 

UFFFF :lol:

Jak sie tatuś dowie, że mu w szufladzie ubywa to synkowi jesień średniowiecza zrobi wiecie z czego... :)

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie ma żadnej odpowiedzi to chyba nikt z klubu nie kupił.

Pytam bo ta aukcja"Kup teraz " skończyła się 1 lutego ,a ja od tego samego sprzedawcy też na "Kup teraz " kupiłem to :

http://allegro.pl/zarja-slawa-czajka-damskie-49-sztuk-i5047998042.html

I do dzisiaj cisza choc wysłałem kilka maili.

A aukcje trochę podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sobie poczekasz ok. 4-5 tygodni. Kupiłem od niego kilka razy. Kiedyś wysyłał od razu, ale od pewnego czasu zaczął wysyłać po ok. miesiącu, nie odpisując na żadne maile. Raz wrzucił nawet jakiś gratis, rozumiem w ramach przeprosin, ale ani maila ani kartki wyjaśniającej. Ostatni zegarek kupiłem od niego 23 stycznia, do dziś nie mam, nie odpisuje na maile. Generalnie cisza w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może koleś tylko pośredniczy przy tym ? troche niepoważne podejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie robię dramatu bo wydałem całe 13zł, ale zgadzam się niepoważne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać to po ocenach za sprzedaż - 4.7 czas dostawy i sporo negatywów 

Paczka dojdzie tylko widać niektórzy nie szanują swoich klientów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak fachowa obsługa klienta :)
I skąd te 98% zadowolonych klientów?

 

Jak sprzedawcy zaczynają robić takie jaja to trzeba ich raportować do serwisu aukcyjnego.

 

Ps. Zgadzam się, że tu nie chodzi o kwotę a o zasady i zwykłe poszanowanie innych.

Edytowane przez t0maz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami klienci machną ręką, z resztą ja tak zrobiłem za pierwszym razem, bo każdy może mieć gorszy okres czy jakąś obsuwę. Sam kiedyś zapomniałem zapłacić za wylicytowany zegarek, aż się gość upomniał. Do dziś się zastanawiam jak to się stało, bo zawsze płacę zaraz po zakończeniu aukcji.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie po raz kolejny wkleić opis bo ilekroć go czytam to potem jakiś taki zmęczony się czuję i osłabiony  :rolleyes:

 

PISOWNIA ORYGINALNA Z AUKCJI 

 

to co widać zdjęciach, licytacja dotyczy tego co widać,sprawny i na chodzie zegarek,według mnie to nieużywany to w bardzo dobrym stanie,obudowa nieużywana, rozmiar z koronką a 36 mm , ktoś to kiedyś zbierał ja sprzedaję,obudowa ciekawa, jeżeli dodatkowo jakieś rysy to z szuflady i złego przechowywania, ale ja ich tu za wiele nie widzę, cyferblat w bardzo dobrym stanie,werk elektroniczny sygnowany w idealnym stanie, szkiełko itd, według mnie to całość poprawna,zawsze sprzedaję jako przedmiot używany, no cóż zegarek z okresu końca lat 90tych, na innych aukcjach wystawiam podobne zegarki i inne, ostatnie 20 lat ten zegarek przeleżał w szufladzie, obojętnie jak zawsze ciekawy zegarek bo Łucz i jest oryginalne pudełko i papiery, metki , jest to nie czyszczone do zdjęć, ale stan idealny, na zdjęciach odbite światło aparatu foto, wymieniona jest bateria, już teraz kolekcjonerski zegarek, werk jest elektroniczny nie mechaniczny! zapraszam do kupna w/w przedmiotu i polecam wszystkim i zapraszam

 

 

UFFFF  :lol: 

 

 

Nie wiem jak kolegom, ale mnie od razu rzucił się w oczy translator... Może to cudzoziemiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem na Allegro ,ale formularz był tak pop.....y ,że o ile dobrze zrozumiałem ,został wysłany do sprzedającego ,z terminem 30 dni na wyjaśnienia .31 stycznia to była sobota ,zapłaciłem 1 lutego z samego rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie po raz kolejny wkleić opis bo ilekroć go czytam to potem jakiś taki zmęczony się czuję i osłabiony  :rolleyes:

 

PISOWNIA ORYGINALNA Z AUKCJI 

 

to co widać zdjęciach, licytacja dotyczy tego co widać,sprawny i na chodzie zegarek,według mnie to nieużywany to w bardzo dobrym stanie,obudowa nieużywana, rozmiar z koronką a 36 mm , ktoś to kiedyś zbierał ja sprzedaję,obudowa ciekawa, jeżeli dodatkowo jakieś rysy to z szuflady i złego przechowywania, ale ja ich tu za wiele nie widzę, cyferblat w bardzo dobrym stanie,werk elektroniczny sygnowany w idealnym stanie, szkiełko itd, według mnie to całość poprawna,zawsze sprzedaję jako przedmiot używany, no cóż zegarek z okresu końca lat 90tych, na innych aukcjach wystawiam podobne zegarki i inne, ostatnie 20 lat ten zegarek przeleżał w szufladzie, obojętnie jak zawsze ciekawy zegarek bo Łucz i jest oryginalne pudełko i papiery, metki , jest to nie czyszczone do zdjęć, ale stan idealny, na zdjęciach odbite światło aparatu foto, wymieniona jest bateria, już teraz kolekcjonerski zegarek, werk jest elektroniczny nie mechaniczny! zapraszam do kupna w/w przedmiotu i polecam wszystkim i zapraszam

 

 

UFFFF  :lol: 

Najbardziej mi się podoba ten fragment: ..."ktoś to kiedyś zbierał ja sprzedaję"...

no po prostu "the best of" wyrył mi się w pamięci i nie chce uciec :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardzie mi się podoba ten fragment: ..."ktoś to kiedyś zbierał ja sprzedaję"...

no po prostu "the best of" wyrył mi się w pamięci i nie chce uciec :D

Mnie też :D

Nawet już na jego poprzednim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się, nasze dzieci też kiedyś tak napiszą w opisie spieniężając nasze zbiory. :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami klienci machną ręką, z resztą ja tak zrobiłem za pierwszym razem, bo każdy może mieć gorszy okres czy jakąś obsuwę. Sam kiedyś zapomniałem zapłacić za wylicytowany zegarek, aż się gość upomniał. Do dziś się zastanawiam jak to się stało, bo zawsze płacę zaraz po zakończeniu aukcji.  

Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo zapomnieć czy nawet się pomylić.

Osobiście wystawiałem pozytywy sprzedawcom którzy się pomylili ale potrafili się zachować tj. zwrot pełnej kwoty z przesyłkami w obie strony i dobra komunikacja.

Jednakże nie reagowanie i nie odpisywanie na kilka wiadomości klienta to już przesada jeśli nie nastąpił jakiś wypadek, szpital itp.

Z doświadczenia jednak wiem, że niestety najczęściej jest to po prostu ignorancja i liczenie na to, że o nie dużą kwotę klientowi nie będzie się chciało nic z tym zrobić...

Jeśli to był jakiś uzasadniony wypadek to przypuszczam, że serwis aukcyjny nie będzie zbyt srogi za taki raport - chyba, że sprzedawcy wypadki zdarzają się zbyt często ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się, nasze dzieci też kiedyś tak napiszą w opisie spieniężając nasze zbiory. :)

Ty lepiej sprawdź szuflady a potem aukcje, czy juz tak nie piszą :D

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn już czasem coś mojego sprzedaje. A ja dowiaduje się o tym od forumowiczów którzy to wylicytują. :) takie życie. Mam taką szufladę w którą wkładam duble i jakoś nie mogę jej zapełnić bo ciągle zegarków ubywa :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-_-

No to teraz wiem, kto jest numer 1 na mojej krótkiej czarnej liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów,że za tyle ile widać w aukcji, bo sobie chyba żyły otworzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kwarcową mołnie to żadna okazja. Mechaniczne chodzą taniej na allegro.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.