Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Metka od Czapy. Chwyt typowo marketingowy, chyba że ktoś nosił zegarek z metką :D

Zgadzam się, ale czy ja napisałem, że to NOS? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metka od Czapy. Chwyt typowo marketingowy, chyba że ktoś nosił zegarek z metką :D

 

Tak a'propos... Ten niejaki Czapa ma czasem fajne rzeczy. Ma ktoś może namiary ?   :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google Czapajew :) to pewnie jego fabryka.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawą Rakietkę Kostkę - idzie do niej szkiełko kupić w ludzkiej tj. 10 zł cenie?;p 


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych oznaczeń mechanizmó w Slavach, skoro to zwykłe 2427 to gdzie on ma ten 5 kamieni dodatkowych? CHyba, że luzem dawali przy zakupie ...

 

Edit: Już wyjaśnione przez Krzyśka.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tak to jest jak człowiek się podpala widząc ogólny zarys zegarka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych oznaczeń mechanizmó w Slavach, skoro to zwykłe 2427 to gdzie on ma ten 5 kamieni dodatkowych? CHyba, że luzem dawali przy zakupie ...

 

Edit: Już wyjaśnione przez Krzyśka.

32 k ma na wahniku oznaczenie 2427.K5 gdzie K5 oznaczało dodatkowe 5 kamieni. W międzyczasie Kris mnie podszkolił :D

A tu jest to pięknie wyjaśnione i opisane:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/27516-slawa-automatic-27k-kontra-32k/?do=findComment&comment=331425

 

Edit. Ja się właśnie tak pośpieszyłem i klepnąłem "kup teraz" ale zrezygnowałem  po dosłaniu dodatkowych zdjęć. Wtedy w aukcji nie było zdjęcia werku.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te automaty Slawy 27 kamieni to faktycznie takie buble (jak to można tu i ówdzie wyczytać )   :wacko:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sekondę z tym mechanizmem po czyszczeniu i regulacji od około tygodnia noszę przez połowę dnia i dokładność jest rewelacyjna +/- 3 sekundy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te automaty Slawy 27 kamieni to faktycznie takie buble (jak to można tu i ówdzie wyczytać )   :wacko:

 

Pozdrawiam

Trwałość słaba, wiecznie szwankujące datowniki to fakt, no i dokręcanie automatu też je zarzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość słaba, wiecznie szwankujące datowniki to fakt, no i dokręcanie automatu też je zarzyna

 

No właśnie.......... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie zegarek ale może ktoś potrzebuje gablotki:

http://allegro.pl/drewniana-witryna-na-zegarki-kieszonkowe-i5136289757.html

Tak sobie to wygląda. Nawet nie ma podejścia do takiego czegoś:

http://allegro.pl/piekna-gablota-na-zegarki-kieszonkowe-zegar-i5131075310.html

(no ale cena też inna)

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gablotka by sie może i przydała ale taka do mieszkania a nie do piwnicy :mellow:

Już patrzałem na szafki na klucze :rolleyes:  z oszklonymi drzwiczkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.