Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie, co o tym myslicie, chcialem kupic żonie i zalicytowalem w jednej a potem natknąłem się na drugą...?

 

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-wostok-wodoszczelny-i5130646755.html

 

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-wostok-wodoszczelny-i5128166841.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez PayU lub zwykły przelew bankowy na konto ING Bank Śląski S.A. 56 1050 1520 1000 0090 6504 9265

 

Ten sam numer konta do wpłat, więc licytauj gdzie chcesz :P Sprzedawca o dwu twarzach :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,Przepraszam ,że mędrkuję jako ten świeżak ale odnośnie serwisu w Krak to johndeacon coś przesadził,właśnie wrocilem z rynku i za naprawienie kieszonkowego zenitha-,coś urwane przy koronce dorobienie szkła i ogólny przegląd zmaltretowanego staruszka,oraz dopasowanie bransolety do seiko zaplacilem 120 zł a byłem 2 raz u pana zegarmistrza.


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostane dwa takie wostoki jesli wygram obie aukcje.??

Widziałem po komentarzach, że kilku forumowiczów robiło tam zakupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostane dwa takie wostoki jesli wygram obie aukcje.??

Widziałem po komentarzach, że kilku forumowiczów robiło tam zakupy...

 

A jak wygrasz jedną a ktoś inny drugą?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygrasz jedną a ktoś inny drugą?

 

Może naprawdę mają dwa, tylko zdjecia te same uzyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ale to i tak nie miałoby znaczenia, bo kupujesz przedmiot ze zdjęcia, więc musiały by być identyczne w 100% :) Mam ochotę powalczyć w jednej z tych aukcji i zobaczyć co się wydarzy...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,Przepraszam ,że mędrkuję jako ten świeżak ale odnośnie serwisu w Krak to johndeacon coś przesadził,właśnie wrocilem z rynku i za naprawienie kieszonkowego zenitha-,coś urwane przy koronce dorobienie szkła i ogólny przegląd zmaltretowanego staruszka,oraz dopasowanie bransolety do seiko zaplacilem 120 zł a byłem 2 raz u pana zegarmistrza.

Stwierdziłem tylko prawdę, taką cenę przedział 80-100 zł otrzymałem w odpowiedzi na zapytanie. Może są klienci równi i równiejsi. Nie wiem, nie mnie to oceniać tym bardziej, że faktycznie są z tego co słyszałem tańsze miejsca w Krakowie.

 

Dodam też że pytałem o zegarki radzieckie i strasznie drogo.

Np. za Rakietę "firanka" zegarmistrz chciał 150 zł, a za Poljota kwadratowego tego który występuje we wersji tachymetr- tylko był bez podziałki ten zwykły automat- chciał 200 zł.

Ceny dwa razy wyższe niż normalnie.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem tylko prawdę, taką cenę przedział 80-100 zł otrzymałem w odpowiedzi na zapytanie. Może są klienci równi i równiejsi. Nie wiem, nie mnie to oceniać tym bardziej, że faktycznie są z tego co słyszałem tańsze miejsca w Krakowie.

 

Dodam też że pytałem o zegarki radzieckie i strasznie drogo.

Np. za Rakietę "firanka" zegarmistrz chciał 150 zł, a za Poljota kwadratowego tego który występuje we wersji tachymetr- tylko był bez podziałki ten zwykły automat- chciał 200 zł.

Ceny dwa razy wyższe niż normalnie.

Może jak zobaczyli takiego marudę, to i ceny krzyknęli, żeby się go pozbyć ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zegarki po przeglądzie... ale generalnie u zegarmistrza to w trupkach warto poszperać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak zobaczyli takiego marudę, to i ceny krzyknęli, żeby się go pozbyć ;)

Pozwolę sobie to zostawić bez komentarza :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co o tym myslicie, chcialem kupic żonie i zalicytowalem w jednej a potem natknąłem się na drugą...?

 

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-wostok-wodoszczelny-i5130646755.html

 

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-wostok-wodoszczelny-i5128166841.html

Jak to co będzie...? Nagle i niekontrolowane uszkodzenie "jednego" z tych zegarków będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie to zostawić bez komentarza :blink:

@johndeacon -  trochę dystansu brachu! :)

w żarcie @Nightdream  kryje się sporo racji...

Mojego pierdolca z sowieckimi zegarkami, załapałem poniekąd dzięki "placowemu zegarmistrzowi", który miał obskurną budkę między tandeciarnią z chińskimi biustonoszami a pogotowiem krawieckim. Kiedy zlikwidowano targowisko, gościu zamknął działalność więc zacząłem się rozglądać za następnym majstrem. Powiem Ci, że w obrębie wrocławskiego rynku słyszałem ceny za serwis sowieta porównywalne z tą, o której napisałeś. Wystarczyło przespacerować się nieco poza rynek aby usłyszeć już 7 dyszek. Kiedy padło 5 dyszek za kompleksową obsługę ruska ...nie lazłem już dalej :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba przewalutować i opłacić przesyłkę do Polski (do tego może dojść cło) o ile sprzedawca wysyła za granicę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.