Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już się dogadałeś z Krzysztofem zwanym kchrapkiem :D:D i bardzo dobrze - no chyba że się mylę?

Mylisz się :) W sumie nie ma już czego ukrywać, ale chciałem się ładnie pochwalić jak już przyjdzie :D Kupiony na Ebay'u Paczka z UZBEKISTANU już leci.

Stan na pewno lepszy od tego z allegro a i cena hmmm "Polska" : D

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się :) W sumie nie ma już czego ukrywać, ale chciałem się ładnie pochwalić jak już przyjdzie :D Kupiony na Ebay'u Paczka z UZBEKISTANU już leci.

Stan na pewno lepszy od tego z allegro a i cena hmmm "Polska" : D

No to SUPER !!! wiem że męczyła cię ta Czajka Rezonator i wreszcie masz !!!  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie połączenia po prostu się nie zdarzały.

 

pozdrawiam

Narfas

a po czym wnosisz ? widziałeś kiedyś takiego  bo ja szukałem i nigdzie nie znalazłem masz jakiś przykład jak to wyglądać powinno bo jestem tym zegarkiem zainteresowany ? znalazłem tylko coś takiego

http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-WATCH-POLJOT-De-Luxe-automatic-29-j-/331499886978?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d2eeed982

Edytowane przez adam4002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to SUPER !!! wiem że męczyła cię ta Czajka Rezonator i wreszcie masz !!!  ;)

Męczyła strasznie. Najbardziej wymarzony czasomierz, cieszę się jak dziecko. Dodatkowo klimat otrzymania przesyłki z tak daleka będzie bezcenny! W sumie od wieków chciałem taką, a kiedy zdarzył się przypływ gotówki, przypomniałem sobie o niej :)

Jak dla mnie jeden z ciekawszych radzieckich zegarków : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest grubo, ciekawe za ile pójdzie.

 

Może nie jest idealna ale bardzo ładny stan, jedynie sekundnik od czapy.

 

Ja was zaskoczę, ale nie licytuję :D Dlaczego? To jeszcze tajemnica :)

Sekundnik nie jest oryginalny, ale mnie jakoś nie razi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już się dogadałeś z Krzysztofem zwanym kchrapkiem  :D  :D  i bardzo dobrze - no chyba że się mylę?

Nic z tego. Zostaje. Na żywo jest przepiękna i wielka czyli to co lubię :wub: No i stan niemal NOS

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Zostaje. Na żywo jest przepiękna i wielka czyli to co lubię :wub: No i stan niemal NOS

He He myślałem że dałeś się przekonać Danielowi ale On powiedział "bez łaski" i kupił sobie sam  :D  hi hi hi 

Ważne ze macie co chcieliście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bardziej nadaje sie do nie przepłacajcie, wczoraj gostkowi oferowałem stówkę za tę kamę, miał na olx wystawioną a że mieszka po sąsiedzku to bym zobaczył i odebrał. Odpisał że się rozmyślił i na razie sobie zostawia. A tu zonk, wystawił na trzydniówke na alle

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-kama-i5177776822.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

 

A byłem gotów dużo zapłacić, bo do 300zł :D

 

Cieszy mnie to, że dostałem szłu na czajkę w tak odpowiednim czasie, kiedy to taka okazja pojawiła mi się na ebayu.

 

Z wysyłką 57zl, zapłaciłem 220zł, a stan prawie że idealny, szczególnie wnętrzności wyglądają naprawdę wwyjątkowo dobrze.

 

Kuczę , nigdy nie widziałem tego zegarka na żywo ale już go kocham. Będzie zonk jak mi się nie spodoba xd ale to chyba nie możliwe :)

 

Zawsze chciałem jakiegoś kwarca, jakieś zboczenstwo siedzi w każdym z nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będzie zonk jak mi się nie spodoba xd ale to chyba nie możliwe :)

A nawet gdyby, to zawsze znajdzie się chętny kupiec - i to pewnie nie jeden. Więc finansowo nie stracisz na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet gdyby, to zawsze znajdzie się chętny kupiec - i to pewnie nie jeden. Więc finansowo nie stracisz na pewno

No oczywiście :) To jest akurat dobre w naszej pasji.

 

W sumie wszystkie nasze zegarki są zamrozeniem kapitału, który cały czas będzie się pomnażać. Niektóre nasze, okazy, za np. 10, czy o matko 20 lat będą naprawdę cenne. Inną sprawą jest to, że ich nie sprzedamy :D

 

Co do czajki, to naprawę raczej nie ma takiej mowy, jest zniewalająca, zawsze chciałem coś prostokątnego, jak i zawsze chciałem kwarca.

 

Odrysowałem sobie jej wymiary i robi wrażenie :D Dodatkowo kocham dwupoziomowe tarcze i wysokie indeksy. Do tego ten piękny kolor , jak i to , że jest to porządany zegarek. Normalnie tego nie robię, bo nie tym systemem kolekcjonuję czasomierze, ale

ale i tak by została, ze względu na swoją wartość kolekcjonerską.

 

Sory za offa : p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie są lubiane bo specyficznie głośno tykają . Mam kilka i kiedy się je nakręci to cykają głośniej niż wahadłowe  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczyła strasznie. Najbardziej wymarzony czasomierz, cieszę się jak dziecko. Dodatkowo klimat otrzymania przesyłki z tak daleka będzie bezcenny! W sumie od wieków chciałem taką, a kiedy zdarzył się przypływ gotówki, przypomniałem sobie o niej :)

Jak dla mnie jeden z ciekawszych radzieckich zegarków : D

 

A w której wersji kolorystycznej kupiłeś tę Czajeczkę, jeśli można spytać? Jasną czy ciemną? Tak czy owak wypada pogratulować, bo to rzeczywiście fajne zegarki. Nieco kapryśne są ich werki, ale przy odrobinie szczęścia można trafić na sprawny egzemplarz.

BTW - jestem w trakcie opracowywania metody naprawy silników krokowych w tych Czajkach z wykorzystaniem dużo bardziej dostępnych części z werków 3056 - nie wiem czy mi się to uda, ale plan mam obiecujący :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w której wersji kolorystycznej kupiłeś tę Czajeczkę, jeśli można spytać? Jasną czy ciemną? Tak czy owak wypada pogratulować, bo to rzeczywiście fajne zegarki. Nieco kapryśne są ich werki, ale przy odrobinie szczęścia można trafić na sprawny egzemplarz.

BTW - jestem w trakcie opracowywania metody naprawy silników krokowych w tych Czajkach z wykorzystaniem dużo bardziej dostępnych części z werków 3056 - nie wiem czy mi się to uda, ale plan mam obiecujący :D

Dzięki :)

 

Taką, czyli typową :) Podszlifuję ją, może wymienię koronkę i będzie wypas : d

http://www.ebay.pl/itm/181679310039?ssPageName=STRK:null:IT&_trksid=p3984.m1542.l2649

 

Ja kojarzę jeszcze taką(rozumiem że o niej mowa? ), zdjęcie Krisa, mam nadzieję że się nie obrazi :)

 

DSC_0006.JPG

 

Również piękna :) To to jest dopiero unikat, zegarek nieosiągalny, nie widuję go nawet na zatoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bardziej nadaje sie do nie przepłacajcie, wczoraj gostkowi oferowałem stówkę za tę kamę, miał na olx wystawioną a że mieszka po sąsiedzku to bym zobaczył i odebrał. Odpisał że się rozmyślił i na razie sobie zostawia. A tu zonk, wystawił na trzydniówke na alle

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-kama-i5177776822.html

Jeszcze raz się do niego zgłoś, bo nie sprzedał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosik mi się widzi że poszła poza allegro, były dwa dni do końca :) Ale to nie moja robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daniel*Komandir

 

Rezonator z Uzbekistanu!? - podoba mi się to połączenie !!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daniel*Komandir

 

Rezonator z Uzbekistanu!? - podoba mi się to połączenie !!!! :)

Wiedziałem, że się spodoba takie połączenie : D Miałem się tobie pochwalić jako pierwszemu , wysyłając fotki i opis na twój profil na Fb :) , jednak nie udało się dochować tajemnicy :D Jak już pisałe- Za sam fakt zakupu zegarka z takiej lokalizacji jestem w stanie dopłacić :)

 

Sprzedawca był bardzo spoko, mam nadzieję że Czjeczka też taka się okaże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.