Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Sygnał z tych pierwszych, koperta tam była z tego co kojarzę złocona dosyć grubo, 20 mikronów

mnie się osobiście bardzie podoba Sygnał żmijka w pochromowanej kopercie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolna koronka ta od nakręcania zegarka jest od czapy,ale za to górna od budzika jest oryginalna.Możliwe nawet iż obie koronki są lipne.Trudno jednoznacznie powiedzieć gdyż zdjęcia są sprytnie podrasowane i te elementy nie zostały zbytnio wyeksponowane.,W prawdziwym zegarku te kręciołki powinny wyglądać tak jak na moim zdjęciu.

post-67292-0-16041600-1426769353_thumb.jpg

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na abarot @mayor :)   ...tzn tą dolną (z płaską końcówką) obsługuje się budzik, a górną (z prawidłowym stożkiem) obsługuje się zegarek

 

mnie się osobiście bardzie podoba Sygnał żmijka w pochromowanej kopercie

żmijka to jest to, co w sygnałach poljota misie (nie tylko misie yogi) lubią najbardziej :)

z resztą... sygnały ze żmijką występują także w złoconych  Au20 kopertach.

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na abarot @mayor :)   ...tzn tą dolną (z płaską końcówką) obsługuje się budzik, a górną (z prawidłowym stożkiem) obsługuje się zegarek

 

żmijka to jest to, co w sygnałach poljota misie (nie tylko misie yogi) lubią najbardziej :)

z resztą... sygnały ze żmijką występują także w złoconych  Au20 kopertach.

Wziąłem zegarek do reki i sprawdziłem .,Koronka na godz 2 jest od budzika ,a koronka na 4 od zegarka.Chyba ,że mój zegarek jest w wersji dla osób leworęcznych.Moim zdaniem zegarek z Allegro ma obydwie koronki od czapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał żmijka.

Nawet mnie nie denerwujcie. Ostatnio na Alle chciałem takiego zalicytować przed końcem aukcji, a tu wyskakuje mi komunikat, że nie mogę licytować, bo mnie klient na czarną listę wpisał. No szok , pierwszy raz coś takiego miałem.

Piszę do klienta i jakaś " kobita" mi odpisuje, że nie pamięta czemu mnie dodała na czarną, widać nie zapłaciłem kiedyś, albo się z licytacji wycofałem.

Nigdy nic takiego nie zrobiłem, więc napisałem, by sprawdziła dobrze, bo to dyskryminacja jest.

Odpisała, że już mnie wykreśliła z czarnej listy i przeprasza. Obłęd.

A żmijka mi w las poszła :angry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz! @mayor, masz rację! to mi się popitoliło we łbie.... najwyraźniej już dawno nie nakręcałem sygnała, czas się poprawić :)

 

najgorzej to z nierozgarniętą babą zadrzeć, @Daro65 :)

ale spoko! prędzej czy później wyczaisz żmijkę, o tutaj -> http://allegro.pl/zegarek-meski-z-kirowa-sygnal-koperta-zlocona-i5174511942.html  nawet teraz! żdziebko drogi, ale za to koronki oryginalne... masz jeszcze jeden cały dzionek do namysłu

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go. Koronki oryginalne, ale "sekundnika brak"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrapku, może byś się opamiętał :D i dał też innym...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie denerwuj ... wrrrrr ... też patrzyłem co ma ciekawego i zostawiłeś same ochłapy ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh kchrapek "zwinołeś" mi Komandira z gwiazdą :( jak to sprzedawca ładnie nazwał Kaurusa :( ehhhhhhh   ehhhhh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh kchrapek "zwinołeś" mi Komandira z gwiazdą :( jak to sprzedawca ładnie nazwał Kaurusa :( ehhhhhhh   ehhhhh 

To nie jest "zakaz" którego sprzedawał Daniel ale i cena 4 razy niższa, a stan na moje oko zacny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dajesz? :D

Powinno być N...m w ofertach kupna :P

Edytowane przez mhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrapku, może byś się opamiętał :D i dał też innym...

 

Ja delikatnie napisałem :  " kto nie ma ...a chciałby mieć"     :D   A Kto ma , no to........ :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy ona taka nowa - jak tak nowa jak pozostałe zegarki wystawiającego to nie wiem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta 24H nowa z papierami od wostoka. Co  w niej siedzi nie wiadomo:

http://allegro.pl/zegarek-mechaniczny-rakieta-24h-i5194491951.html

 

Z papierami od tych zegarków, to on coś namieszał, bo Pobieda, którą sprzedaje na innej aukcji ma np. paszport od Rakiety :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do kolesia i w rozmowie powiedział że "to sa najnowsze mechanizmy w tych zegarkach"

nie wiem co miał na myśli . Pan niezbyt skłonnym z opuszczaniem ceny nawet przy zakupach "masowych "  :P 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do kolesia i w rozmowie powiedział że "to sa najnowsze mechanizmy w tych zegarkach"

nie wiem co miał na myśli . Pan niezbyt skłonnym z opuszczaniem ceny nawet przy zakupach "masowych "  :P 

 

A papierki faktycznie pomieszane . moze miał zapas i wkładał jak szło za koleja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.