Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno wskazówki, jak i koperta są typowe dla tych Slav. Nawet koronka jest oryginalna - a ma to niemałe znaczenie, ponieważ w tym modelu koronki były inne niż w podobnych Slavach-kwarcach w wersji ze zintegrowaną bransoletą. Ze zdjęć widać ponadto, ze ktoś wcześniej podjął się już trudu wyczyszczenia resztek uszczelki, która się rozpłynęła :)

A co do niesprawności - może to być kwestia wymiany/czyszczenia silnika krokowego, wymiany całego bloku elektronicznego, ale równie dobrze może być "przebicie" na którymś z plastikowych izolatorów.

widać że gościu zajmuje się handlem zegarkami i dobrze wie że działający model można by pchnąć za większą kasę więc obstawiam awarię werku a nie tylko brak baterii !


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anoli jest zarejestrowanym użytkownikiem , ostatnio była dyskusja o rzadkości 300m :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to okazja, chyba że do utopienia pieniędzy.

dziękuję za odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić ją za sześć dyszek. Warto?? Stan ponoć nówka.

 

post-72726-0-06852100-1428002222.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić ją za sześć dyszek. Warto?? Stan ponoć nówka.

 

attachicon.gif242524895_2_644x461_zegarek-kopekcjonerski-rakieta-dodaj-zdjecia.jpg

wygląda na tego z allegro ;) też się nad nim zastanawiałem ale jak dobrze przyglądniesz się na innym zdjęciu to zobaczysz że tarcza jest uszkodzona przez minutnik... a jeden odprysk na tarczy jest zasłonięty przez wskazówkę godzinową (porównaj 2 zdjęcia na których widać tarczę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, człek wpierw patrzy na cenę a potem się przygląda. Tarcza to jedno, coś innego też się dzieje. Godzina na nim dochodzi trzecia i coś wskazówka godzinowa na dół ucieka. Coś ją trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić ją za sześć dyszek. Warto?? Stan ponoć nówka.

 

attachicon.gif242524895_2_644x461_zegarek-kopekcjonerski-rakieta-dodaj-zdjecia.jpg

Ja kupiłem ją za 50 zł.

http://allegro.pl/zegarek-meski-dla-konesera-peterhof-rakieta-i5233991268.html

 

ale jeszcze ją sprzedaje za 80zł. Generalnie amator ,zobaczę czy przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ją ostatni raz widziałem za 80 a zaczynała się od 150 :D droga wysyłka, ale w sumie to warto nawet dla koperty, mechanizmu i szkiełka gdyby tarcza okazała się zsiekana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam... tarcz oryginalnych do BIG "0" mam jeszcze z 80 sztuk. Wieczny problem to wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję poznać go osobiście przy zakupie kamy. Ceny zmienił po poludniu, wpierw miał na olx za 100 i na alle za 80. A kupiłeś za 50 plus przesyłka 18 pobraniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że taSława a to powinna mieć kopertę złocona ;) Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rakieta-23-jewels-superplaska-pozlacana-20au-i5238452428.html

 

Koledzy a co myślicie o tej Rakiecie? Podoba mi się i to bardzo :) Tylko wydatki świąteczne delikatnie studzą moje zapędy..

Może gdyby tylko była taka możliwość warto byłoby negocjować cenę? O ile dobrze pamiętam, takie werki były chyba stosowane w złotych modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Droga :) Bardzo droga..

Ale fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo. Drogo. Ostatnio staram się upolować de luxa i bez znaczenia Poljota czy Łucza. Ceny szybują wysoko, nawet te w licytacjach a licytujących po kilkanaście osób. Nawet te z noworuskimi tarczami można znaleźć w kup teraz od dwóch stówek. I to chyba też przez forowiczów wystawiane. Pojęcie okazji na aukcjach kilkadziesiąt zeta poszło w górę. O OLX już nawet nie będę wspominał, tam to ceny mają wygórowane. Cztery stówki to nie rzadki widok :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.