Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Sursum, zgadzam się. Jeszcze raz powtarzam, nie mam nic do aukcji zegarmistrza a nawet poznając jego historię stanę się jego klientem na ciekawsze pozycje. Tą rakietę, którą kupiłem taniej, gdyby licytacja rozwinęła sie inaczej wylicytował bym za większą kwotę. Snajper był ustawiony na 120 zeta, tyle postanowiłem za nią max dać. Zdziwiło mnie tylko że tam nie było walczących a tu już byli. Ot wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło @Pilot353 abyś inaczej pokierował swoim entuzjazmem... zamiast wyć z zachwytu, że udało się Ci kupić rodzynka za 1/3 "realnej wartości" , zacząłeś snuć jakieś dywagacje na temat szalonego popędu kilku chętnych na podobny zegarek i w dodatku doszukując się jakiś "ciemnych machinacji" w działaniach sprzedającego. Nie było to potrzebne - tatko @bahuone, to solidna firma (nie np. Zbysiu-ileś-tam) a że ma specyficzny allegrowy-image, to zupełnie inna sprawa :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do majaczącego na alle POLJOTa KOSMOS, proszę zerknąc na cenę podaną w linku  :rolleyes:  :rolleyes:  :o

 

http://archiwumallegro.pl/unikat_pierwszy_poljot_de_luxe_automat_kosmos-932116119.html


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>#8266

o ja pierrr...olę! a jaka walka się wówczas stoczyła :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam tą aukcję z Kosmosem to:

 

1. Sprzedającym był chyba "Edekfalcon"   czy coś takiego

2. Zegarek poszedł chyba za ok 400 - 500 zł

3. Kupującym był chyba ktoś z forumowiczów

4. Tarcza w zegarku nie byłą idealna. Miała chyba wgniecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena chyba normalna ale raczej nie okazja cenowa.

Ja wczoraj kupiłem również Slavę automat ale za kwotę niższą.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5244318893

 

Ale czy zagrzeje miejsce u mnie? Może znów pójdzie do ludzi? -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie tak, a jak ze sprawnością, to niestety nie wiadomo. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów i nie daje gwarancji. Po zakończonej aukcji w formularzu który przychodzi od Alle... jest nawet cała litania odnośnie warunków dotyczących zakupu na aukcjach użytkownika. Kupujesz więc na swoje ryzyko :D Ostatnio zakupiłem u niego jeden zegarek, w super stanie na chodzie dokładnym. Chodził tylko sekundnik. Odesłałem. Po ponad tygodniu czekania przyszedł, ale nie chodził w ogóle, ruszał i się zaraz zatrzymywał. Odesłałem ponownie i czekam ...

 

A może to ja mam tylko takie szczęście ;(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja troszkę będę broni Pana Darka. Kupiłem chyba ze 30 zegarków u niego i chyba raz albo dwa było coś nie tak i raczej drobiazgi. A inna rzecz że zegarki ma prawie zawsze w świetnym stanie wizualnym i jeśli jest "kup teraz" to na ogół atrakcyjne ceny, wg mnie oczywiście. Żeby nie było, w tym tygodniu kupiłem u niego 3 zegarki ;)

a ten Poljot : koronka oryginalna, tarcza super i szkło płaskie oryginalne! Werk zawsze można zrobić, tarczy i szkła nie.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a ten Poljot : koronka oryginalna, tarcza super i szkło płaskie oryginalne! Werk zawsze można zrobić, tarczy i szkła nie.

I to dokładnie miałem na myśli :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja troszkę będę broni Pana Darka. Kupiłem chyba ze 30 zegarków u niego i chyba raz albo dwa było coś nie tak i raczej drobiazgi. A inna rzecz że zegarki ma prawie zawsze w świetnym stanie wizualnym i jeśli jest "kup teraz" to na ogół atrakcyjne ceny, wg mnie oczywiście. Żeby nie było, w tym tygodniu kupiłem u niego 3 zegarki ;)

a ten Poljot : koronka oryginalna, tarcza super i szkło płaskie oryginalne! Werk zawsze można zrobić, tarczy i szkła nie.

Nie twierdzę, że wszystkie sztuki są bee, nie, też kupiłem po raz kolejny u niego. Nie mam żadnej pretensji, a i kontakt jest bardzo sympatyczny (mailowy i telefoniczny), ale niestety można trafić na babola :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że wszystkie sztuki są bee, nie, też kupiłem po raz kolejny u niego. Nie mam żadnej pretensji, a i kontakt jest bardzo sympatyczny (mailowy i telefoniczny), ale niestety można trafić na babola :D

 

A to u każdego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem u niego 2... i jeden sprawny drugi nie... ale stany bardzo dobre a wszystko inne da się naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni - to tak z wiaderko popcornu trzeba ;)

 

No widzisz 4 dni do końca, a cena? bagatela - 130zł :D

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"benka96" ewidentnie nie ma talentu marketingowego jaki obserwujemy u Zbysia-ileś-tam czy u innych złotoustych... :)

 

Wystarczy sobie wyobrazić jak bardzo notowania tej pobiedki by wzrosły, gdyby w tytule aukcji zamiast  >>Zegarek POBIEDA CCCP - NIE CHODZI<<

znalazło się  >>Zegarek POBIEDA CCCP - RARYTAS: sekundnik na czwórce<< 


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.