Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm, to od czego jest ostatecznie ten watek?? Okazje złomków powyżej 200pln (ten to akurat inny dział).

Kiedy jest okazja którą można zamieścić by się nikt nie denerwował - 1s przed końcem?

Z poczuciem humoru trzeba na życie patrzeć.. Nie ma się co denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

co myślicie o Komandirskim K-35? Cena znośna, mechanizm ponoć daje radę (24 godzinny!).

http://allegro.pl/zegarek-vostok-k-35-automat-24h-10-bar-nowy-i5332115016.html?source=mlt

Jak sądzisz, co mogą myśleć pasjonaci sowieckich zegarków w temacie współczesnej rosyjskiej produkcji?

 

Kojarzysz kultowy serial "Czterej pancerni i pies"? Jechali na starym-dobrym T-34 opartym o yankeski projekt czołgu aż do Berlina.

Obecnie dużo szumu dzieje się wokół najnowocześniejszego ruskiego super czołgu T-14 . Swoim wyglądem i (teoretycznymi) parametrami robi piorunujące wrażenie!  tyle tylko, że sołdaty nie potrafią nim wykonać kilku prostych manewrów i czekam tylko na relacje z Placu Czerwonego, że T-14 "armata" wpierdzielił się do mauzoleum Lenina :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koronka widzę że od czapy, cena może jeszcze okazja a może już i nie. Ja nie znaju panie ;)

 

http://allegro.pl/uran-15-kamieni-z-czystopola-poljot-rakieta-i5328728833.html?ref=mainpage-observed

 

Może to kogoś zainteresuje ;)

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-17-jewels-i5339852686.html

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni wisiała na allegro- swobodnie można było kliknąć.

Zdarzają się w takim stanie jeszcze taniej, nawet ok. 40 zł. Chyba ostatnio były w tej cenie na alle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już pozamiatane, praktycznie za darmo poszła...

Faktycznie, ładna, choć nie wiedzieć czemu ten typ Rakiet schodzi właśnie w podobnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już cena poszybowała w górę a to jeszcze nie koniec. Szkoda że w tym miesiącu swój limit finansowy na zegarki już wyczerpałem. Kurrr, gdybym wczoraj nie kupił na alle 37 pasków 18mm do zegarków to Wołna była by moja. Moja :( A tak doooopa blada. Powodzenia chłopaki w licytowaniu, ja ino popatrzę jak się bijecie o nią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już cena poszybowała w górę a to jeszcze nie koniec. Szkoda że w tym miesiącu swój limit finansowy na zegarki już wyczerpałem. Kurrr, gdybym wczoraj nie kupił na alle 37 pasków 18mm do zegarków to Wołna była by moja. Moja :( A tak doooopa blada. Powodzenia chłopaki w licytowaniu, ja ino popatrzę jak się bijecie o nią :)

15minut temu 60 zł, a teraz już 165 :o  Teraz to już do "nie przepłacajcie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ta osoba, która miała 60 zeta faktycznie dała duży max. Tu jest licytacja i dużo się może jeszcze zdarzyć. Kup teraz za 199 tygodniami wisiał i nikt nie bierze a licytacja. Ha ha. Jak górę wezmą emocje to i 200 pęknie ;) Podobna historia niedawno była z krabem. Wisiał jako kup teraz za 150. Nikt nie kupił w licytacji poszedł chyba za 170. Gdzie tu logika? A mowa o jednym i tym samym krabie.

 

 

Nie wiem czy to okazja. Czerwona 12 Rakieta 70 zeta

 

http://olx.pl/oferta/mechaniczny-zegarek-rakieta-CID87-ID84CLX.html#de4f5933af

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co by nie mówić, to BYŁA okazja
hmmmm.... w jakim aspekcie?

26+10 - moim zdaniem cena zupełnie rynkowa za ten popularny model cal.2414 z przełomu 70/80. Choć stan rzeczywiście ładny, ale smary w werku zaschnięte!!!


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.