Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam do dziś czekam (prawie miesiąc) na zegarek z olx od typka z Gorlic... nie odbiera nie czyta wiadomości

Generalnie na olx jest większe ryzyko wtopy, choć nie mówię, jak na razie wszystko za co zapłaciłem, dotarło bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam do dziś czekam (prawie miesiąc) na zegarek z olx od typka z Gorlic... nie odbiera nie czyta wiadomości

Mój też nie odbierał w końcu poszedłem na policję i jak go wezwali odzyskał kontakt i odesłał kasę :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też nie odbierał w końcu poszedłem na policję i jak go wezwali odzyskał kontakt i odesłał kasę :)

kupiłem parę zegarków na olx i nie powiem bo zawsze przychodziły bez zarzutów... to pierwszy raz i nie chcę ferować wyroku że oszust bo mogło mu się coś niemiłego przydarzyć (jak się dogadaliśmy oferta od razu poszła do archiwum, dosłał mi dodatkowe zdjęcia na komórkę no i moich ostatnich wiadomości w sumie nie odczytał, telefonu nie odbiera ale ostatnie jego oferty pochodzą z dnia w którym mi odpisał ostatni raz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem parę zegarków na olx i nie powiem bo zawsze przychodziły bez zarzutów... to pierwszy raz i nie chcę ferować wyroku że oszust bo mogło mu się coś niemiłego przydarzyć (jak się dogadaliśmy oferta od razu poszła do archiwum, dosłał mi dodatkowe zdjęcia na komórkę no i moich ostatnich wiadomości w sumie nie odczytał, telefonu nie odbiera ale ostatnie jego oferty pochodzą z dnia w którym mi odpisał ostatni raz)

U mnie też był to pierwszy raz. Próbowałem kontaktu przez 8 czy 9 miesięcy zanim poszedłem zgłosić. Też myślałem ze mu się coś stało. Ale okazało się jak odesłał pieniądze to chyba żył :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na olx tylko  sprzedaje raz zamiast zegarka przyszła mi stara bateria z jakiegoś telefonu i wyleczyłem się z olx no chyba że jest coś blisko mojego miasta to sobie podjadę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na OLX jak kupujecie proponuję zerkać od kiedy ktoś jest w serwisie i co jeszcze wystawia. Jeśli konto założone w obecnym miesiącu, podejrzanie niska cena i zero innych sprzedawanych rzeczy to raczej odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem jest zakup za pobraniem z możliwością sprawdzenia przesyłki . jak nie chce tak wysłać to dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem jest zakup za pobraniem z możliwością sprawdzenia przesyłki . jak nie chce tak wysłać to dziękuje .

A istnieje coś takiego jak pobranie z możliwością sprawdzenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko przy przesyłkach kurierskich

Jeżeli nic się nie zmieniło to, w placówkach pocztowych także można otworzyć paczkę (przy kierowniku placówki), przed jej przyjęciem/opłaceniem.

__

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to zgoda na otwarcie przesyłki dodatkowe 5zł kurier da ci otworzyć ale nie przyjmie zwrotu bo musisz mu wcześniej podpisać odbiór przesyłki, kurier jest  jedynie  jako świadek tak bynajmniej było u mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę do okazji gdyż cena jeszcze niewysoka. Z tym że uwaga. Dwa samorodki no i koperta ma przetarcia ;) Jak komuś do noszenia nie przeszkadzają.

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-rakieta-pajeczyna-2x-data-paketa-i5335859214.html

Datownik od wersji eksportowej.   :(


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, kurrrr, już myślałem że takie szczegóły wyłapuję. Data Ynglish a Paketa Russian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta tarcza w Newie to nie warszawska?


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie! :)

Do Newy nie było warszawskich, nawet w katalogu sprawdziłem, wskazówki też ok.

Nieskromnie się pochwalę że to ja jestem jej szczęśliwym nowym właścicielem :)

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Już jej grzeje miejsce w gablocie :)

Myśle że warta +/- dwa razy tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Czy 30zł za kwarcowa Rakete medyczna w idealnym stanie, technicznie do naprawy to okazja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście wziął choć kwarców nie lubię ;-)

 

Wysłane z mojego MEIZU MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.