Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Wpłaty wykonywane są przez payou?

Niestety nie. Płatność z pośrednictwem Western Union w dolarach. Trzeba doliczyć ok 20 zł prowizji dla WU i ok 10$ koszt wysyłki do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Poljot amfibia to nie  jakiś składak? Tarcza nietypowa ale  wydaje się oryginalna a cała reszta łącznie z deklem opisanym cyrylicą i kopertą to jakby inna bajka.

No i cena też inna bajka  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda na jakiś brand eksportowy ale kto to wie... Nie spotkałem się z takim jeszcze. Cena na pewno nie okazyjna ale go pokazuję jako ciekawostkę ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegladam czesto ta strone bo mozna trafic nieraz fajne sztuki po jakims dziadku czy babci,to strona z ogloszeniami drobnymi,wiele prywatnych wyjetych gdzies z szuflad zegarkow,sam tam kupilem ladne zegarki za nieduze pieniadze...

ale ta kolekcja http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/armbanduhr-raketa-neu-kollektion-sowjetunion-180-uhren/316141511-240-16329?ref=search

robi wrazenie....najpierw wystawila tylko dwie paletki z zegarkami w cenie 20€ za sztuke i mozna bylo kupic pojedyncze sztuki,niestety szybko to ogloszenie zdjela i wstawila jako calosc...pisalem do niej czy mozna kupic kilka sztuck ale tylko calosc sprzedaje..jest kilka calkiem fajnych zegarkow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegladam czesto ta strone bo mozna trafic nieraz fajne sztuki po jakims dziadku czy babci,to strona z ogloszeniami drobnymi,wiele prywatnych wyjetych gdzies z szuflad zegarkow,sam tam kupilem ladne zegarki za nieduze pieniadze...

ale ta kolekcja http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/armbanduhr-raketa-neu-kollektion-sowjetunion-180-uhren/316141511-240-16329?ref=search

robi wrazenie....najpierw wystawila tylko dwie paletki z zegarkami w cenie 20€ za sztuke i mozna bylo kupic pojedyncze sztuki,niestety szybko to ogloszenie zdjela i wstawila jako calosc...pisalem do niej czy mozna kupic kilka sztuck ale tylko calosc sprzedaje..jest kilka calkiem fajnych zegarkow....

jest jeszcze fajna stronka http://www.kalaydo.de/kleinanzeigennie sa to co prawda typowe aukcje ale jak nie ma festpreis to mozna podac swoja cene i czesto jak ogloszenie dlugo wisi ludzie obnizaja ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-meski-poljot-pozlacany-17-kam-piekny-i5454346696.html

 

Ciężko powiedzieć jak potoczy się licytacja, ale stan to na pewno rzadka okazja.

Stan rzeczywiście super, ale zgrzytem są:

1)  błędna informacja w opisie <<Szerokość bez koronki 35 mm>> bo w rzeczywistości koperta ma  33mm w talii

2)  moim zdaniem oryginalny werk z epoki powinien być znakowany pięciokątnym logo 1-szej moskiewskiej, ten w zegarku jest późniejszy


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Werk jest właściwy na pewno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk jest właściwy, nie przeczę. Ale o ile się orientuję, to jest zegarek z lat 60-tych, wówczas te werki sygnowano  pięciokątnym logo ...tak mi się przynajmniej wydawało


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba jednak pływacy :D

 

Hahaha, dobre. Dorobić im jakieś kije do rąk i narty, to też bydzie fajnie ;D

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się wydaje że to pływacy są :D

jedno drugiego nie wyklucza. Bo przecież każdy pływak może być łyżwiarzem i każdy łyżwiarz pływakiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra, to na szybko bylo, nie przyjrzalem sie :D


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno drugiego nie wyklucza. Bo przecież każdy pływak może być łyżwiarzem i każdy łyżwiarz pływakiem....

 

Zwłaszcza na wiosnę, gdy się lód zacznie topić :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zatem przydałaby się druga wersja - znacznie rzadsza - z kajakarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wkleiłem link wtedy z tym zegarkiem....

 

W tamtym linku jest PALIOT automatic ale NIE de luxe.   No chyba, że już całkiem oślepłem   -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Zadek cały zjedzony ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.