Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

To jakiś noworus więc ciężko powiedzieć.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojego nosa, z oryginalnością jest OK. Tyle, że jak pisze @gregch, to jest noworus (lata 70-te w opisie to ściema!) więc jakaś druga połowa 90-tych. 

 

Poza tym @GrzesiekM, to nie jest nawet "pełnowymiarowy" komandir.


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... za dużo tam cudów w jednym miejscu :)


Daihatsu Charade, a chłopu zegarek... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale warto zaznaczyć dla potencjalnych kopców gruba czcionka ze wszystkie maja nieoryginalne szkiełka co w tych modelach jest ważne bo diametralnie zmienia się ich wygląd ze względu na wyjątkowy kształt oryginalnych szkiełek


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale jak szkiełko od 55G poszło to praktycznie pozostaje tylko zamiennik. Chyba, że ktoś ma cierpliwość i szczęście w poszukiwaniu oryginałów, co wiadomo nie jest proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że możnaby potargować się z nimi deczko :)

 

plastikowy chyba nie taki pospolity

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5541993046

 

mi osobiście kilka razy udało się podzielić kosztami wysyłki czyli wyszło normalnie 7,50

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go wczoraj znalazłem i zastanawiałem sie czy go tu nie pokazać, ale wydaje mi sie, ze jednak stan dosyć kiepski, chociaż może to słaba jakość zdjeć.

 

Ed.

No i oczywiście to lombard wiec 15 płn dostawa. ;)

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale jak szkiełko od 55G poszło to praktycznie pozostaje tylko zamiennik. Chyba, że ktoś ma cierpliwość i szczęście w poszukiwaniu oryginałów, co wiadomo nie jest proste.

 

Płaskie szkło do 55g to kupić trudniej niż diesla z Niemiec poniżej 200.00tyś przebiegu :)

 

jakiś czas temu udało mi się kupić "zestaw naprawczy" do 55g, kompletna nowa koperta z tarczą i wskazówkami za 50zł. Oczywiście włożyłem mechanizm automat 23 kamienie z innego Poljota i śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Trafiają się czasami okazje, ale niestety nie jest to codzienność. Więc na wysyp szkieł do 55G bym raczej nie liczył. A jak pojawi się jakaś sztuka to będzie w kosmicznej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

skoro jest zapotrzebowanie to może takie szkło dałoby się odwzorować i wyprodukować na potrzeby forumowiczów? pomysł może trochę z kategorii absurdu ale tak myślę technika idzie do przodu i kto wie co za 10 lat zrobią drukarki 3D co myślicie drukujemy sobie po szkiełku ? :)

Edytowane przez liscak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jest zapotrzebowanie to może takie szkło dałoby się odwzorować i wyprodukować na potrzeby forumowiczów? pomysł może trochę z kategorii absurdu ale tak myślę technika idzie do przodu i kto wie co za 10 lat zrobią drukarki 3D co myślicie drukujemy sobie po szkiełku ? :)

Sam się niedawno zastanawiałem dlaczego jeszcze nie ma dobrych zamienników do 55G i lodówki. Czyżby Ukraińcy jeszcze nie odkryli tej niszy. Do 3133 robią a do tych nie choć popyt nie wiem czy nie większy szczególnie w przypadku lodówki gdzie kształt eliminuje zamienniki, jednak okrągłe łatwiej dobrać jak do 55G.

Jakby zrobić zapisy to w jeden dzień pewnie każde przekroczyłoby setkę nawet u nas :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na dzień dobry minimum 2 a i 5 bym pewnie wziął do 55g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok.

Tylko nie ta Rakieta, to jest najbrzydsza koperta jaką widziałem  :o , no chyba, że do kolekcji, czyli leżakowania (to jest jedyny model, który jak mi się zepsuł, to tak leży bez życia ;) )

Edycja: allegrowicz od Slavy znany i solidny ( przynajmniej ja mam takie doświadczenia  B) )

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ten sprzedawca słynie z "holowania". Ceny u niego są zawsze grubo powyżej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.