Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ta koperta też jest OK - chyba nawet częściej można spotkać właśnie taką wersję jak Twoja (wpisz w Google "Vostok 2403" i daj wyszukiwanie grafiki :) )

A co do tej aukcji, to jest jeden ciekawy szczegół - czarna kropka między 43 a 44 minutą na podziałce. Ta kropka wygląda jak przypadkowe chlapnięcie przy malowaniu tarczy :)

Czy te zielone, Gajowe mają właśnie taki mechanizm "Vostok 2403"?

Rzeczywiście - kropka jest. Nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do osób obsługujących forum lub dział: "ruskie okazje". Zauważyłem, że nowe - poranne wpisy znikają już drugi dzień z rzędu i pojawiają się po południu. W innych tematach jak widać nie ma tego problemu. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej 'śmierdzi' Sławą a nie Rakietą, ale dla mnie to jakiś noworus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Roman pisał że pod takim brandem robili zegarki z CCCP do Honk Kongu

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/117475-wszystkie-marki-radzieckich-zegarków-naręcznych/?p=1411081


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o :o  Teraz sobie przypomniałem, że to czytałem. Tyle, że tam jest Rakieta a tutaj ewidentnie Sława.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, mechanizm typowy sławy. Ale marka faktycznie exportowa - radziecka  :D . A to oznacza że i rakiety i sławy robili w świat pod tym brandem.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do osób obsługujących forum lub dział: "ruskie okazje". Zauważyłem, że nowe - poranne wpisy znikają już drugi dzień z rzędu i pojawiają się po południu. W innych tematach jak widać nie ma tego problemu. O co chodzi?

Nie wiem o czym piszesz ja czegoś takiego nie zauważyłem ale  też przyznaję że w ostatnich dniach do południa mniej byłem na forum.

Poranne wpisy mogły "zniknąć" i pojawić się na forum tylko jeżeli ich zgodność z regulaminem chciał wyjaśnić któryś z moderatorów forum. Nie ma możliwości żeby to była praktyka powtarzająca się. 

Proszę o pw jakby coś.

 

 

Co do godziny zegara forum - wejdź w swój profil w  ustawieniach możesz zmienić godzinę o ile jeszcze tego nie zrobiłeś :)

 

Ecja

Royal Ace mam dwie - obie to Rakiety ale faktycznie wygląda że Sława też robiła swojego :rolexa" do Honk Kongu :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem to zniknięcie. Początkowo myślałem, że to tapatalk płata mi figle, ale na przeglądarce było to samo. Posty "wróciły" po jakimś czasie.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Krees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie poprawkę na to, że w ostatnich dniach forum muliło, i kto wie jeszcze co się działo. Nie koniecznie to sprawka moderatora.

 

Ten Royal Ace na Sławie wygląda dość współcześnie - dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem to zniknięcie. Początkowo myślałem, że to tapatalk płata mi figle, ale na przeglądarce było to samo. Posty "wróciły" po jakimś czasie.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Wszystko ok,

Kolega - Mod kchrapek wyjaśnił, że nie widział sensu by w temacie okazje na aukcjach znajdowało się zbyt dużo dyskusji nie związanych z tematem (dot. poljota 55g).               A wpis dot. poljota budzika został przeniesiony do tematu "czy to oryginał......" ze względu na występujące wątpliwości. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok,

Kolega - Mod kchrapek wyjaśnił, że nie widział sensu by w temacie okazje na aukcjach znajdowało się zbyt dużo dyskusji nie związanych z tematem (dot. poljota 55g).               A wpis dot. poljota budzika został przeniesiony do tematu "czy to oryginał......" ze względu na występujące wątpliwości. 

Pozdrawiam

Przedłużony wątek 55g z żarcikami na temat "propozycji" :D  miałem usunąć ale przywróciłem w odpowiedzi na pytanie kolegi @MadGravediGGer77.(Troszkę nam to zaśmiecało temat)

Nie budzika tylko Kirowskiego o którego pytał Kris :) Tak, przeniosłem bo dyskusja o oryginalności raczej tam pasowała niż do "okazji" ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużony wątek 55g z żarcikami na temat "propozycji" :D  miałem usunąć ale przywróciłem w odpowiedzi na pytanie kolegi @MadGravediGGer77.(Troszkę nam to zaśmiecało temat)

Nie budzika tylko Kirowskiego o którego pytał Kris :) Tak, przeniosłem bo dyskusja o oryginalności raczej tam pasowała niż do "okazji" ;)

 

Przy okazji mój post z wczoraj dot, budzika

 

 

Napisano wczoraj, 22:38

Chyba dość rzadko spotykany wzór tarczy, choć mi się nie podoba ( w dodatku do negocjacji):

 

http://olx.pl/oferta...html#51a6e8aec2

 

 

Dziś zmieniony opis:

http://olx.pl/oferta/poliot-18-jewels-z-budzikiem-au5-CID87-IDccm43.html#8370c40498

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.