Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

POLJOT CHRONO

Cena chyba lekko wygórowana, ale ile się ich ostatnio spotyka ?

http://allegro.pl/beautiful-black-dial-poljot-chronograph-serviced-i5781161043.html

 

Nie tylko ostatnio, ale ile się ich w ogóle spotyka na Allegro? To mechanizm 3017 z 1960-61 roku, jeden z najstarszych. Wczesny numer, 19 kamieni cyrylicą i diamentowe logo na płycie pod balansem, wszystko spójne. Trochę tylko śrubki zryte tępym narzędziem.

Cena jak na 3017 nie jest wysoka, ale bardzo szkoda że oryginalna tarcza nie dotrwała. Tarcza Poljot i wskazówki są znacznie młodsze niż mechanizm. W oryginale to była Strela.

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ostatnio, ale ile się ich w ogóle spotyka na Allegro? To mechanizm 3017 z 1960-61 roku, jeden z najstarszych. Wczesny numer, 19 kamieni cyrylicą i diamentowe logo na płycie pod balansem, wszystko spójne. Trochę tylko śrubki zryte tępym narzędziem.

Cena jak na 3017 nie jest wysoka, ale bardzo szkoda że oryginalna tarcza nie dotrwała. Tarcza Poljot i wskazówki są znacznie młodsze niż mechanizm. W oryginale to była Strela.

Pierwsze co mi przyszło na myśl, to Strela ;) Sam bym pewnie kliknął, gdyby mnie było właśnie stać.

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na zegarek z mechanizmem 3017 to cena nie jest wygórowana, ale to sporo pieniędzy. Jeżeli się wydaje taką kwotę, to chciałoby się żeby wszystko grało. Mnie drażniłoby to że mimo że dosyć ciekawy, ale jednak jest to składak. Oryginalna tarcza Streli jest praktycznie nie do zdobycia, włożenie zamiennika to profanacja, a pozostawienie Poljota to ciągle półśrodek. :-) Mam Strelę z numerem o kilkaset niższym, więc trzeba by było szukać najprawdopodobniej dokładnie tego typu tarczy:
 strela.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tę aukcje prezentowano już tutaj chyba z kilkanaście razy :) jakoś amator się nie chce znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem dwie sztuki i jestem zadowolony. Szkoda, że tak późno się obudziłem z telefonem, bo bym dorwał te ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na zegarek z mechanizmem 3017 to cena nie jest wygórowana, ale to sporo pieniędzy. Jeżeli się wydaje taką kwotę, to chciałoby się żeby wszystko grało. Mnie drażniłoby to że mimo że dosyć ciekawy, ale jednak jest to składak. Oryginalna tarcza Streli jest praktycznie nie do zdobycia, włożenie zamiennika to profanacja, a pozostawienie Poljota to ciągle półśrodek. :-) Mam Strelę z numerem o kilkaset niższym, więc trzeba by było szukać najprawdopodobniej dokładnie tego typu tarczy:

 

Hmm, cena niewygórowana? Niecałe 2 tygodnie temu 3017 poszedł na Alle za 1400 PLN: http://allegro.pl/poljot-chronograf-19-jewels-i5743741048.html#delivery

Edytowane przez fankaDaktarina
Cytujemy bez zdjęć!

Hutnik Nowa Huta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki werk można kupić za dwie dychy, ale gorzej z czyszczeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę iść do okulisty :o

Przepraszam ale nie doczytałem opisu aukcji, a na wszystkie zdjęcia też nie spojrzałem... :wacko:  


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciężko taki wahnik dostać?

Przecież to bardzo popularny werk. Bez problemu można kupić cały i przełożyć.

Tutaj np jest niesprawny pewnie nikt go nie kupi:

http://allegro.pl/poljot-automatic-23-jewels-mechanizm-i5784346824.html

Drugi sprawny:

http://allegro.pl/mechan-zegarka-poljot-2627h-automat-z-datownikiem-i5762551991.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co koledzy biadolą, że bez wahnika. Cena za 55g w tym stanie wydaje się być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu biadolic, wszedłem w link 15-20 minut po podlinkowaniu na forum i już było sprzedane :( a gdyby nie było sam bym kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil- wiem <_< Ja wszedłem minutę po podlinkowaniu tutaj.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 55G był wystawiony chyba już trzeci raz i dopiero teraz się sprzedał. Sam się dziwiłem że go nikt nie chce, gdybym nie miał to bym brał.

 

Uuuu teraz widzę że po zmianach w allegro  już nie będzie widać kto kupił ;)

 

 

Stoper Agat ze znakiem jakości, na razie fajna cena:

http://allegro.pl/stary-stoper-ussr-sprawny-2-i5770267228.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu teraz widzę że po zmianach w allegro  już nie będzie widać kto kupił ;)

]

C.....1 :) na tel. Widać wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.