Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/zegarek-meski-slava-i5784489227.html

 

Panowie wiecie jaki ten kwarc ma mechanizm? 3056 - takiego potrzebuję.

Na 90% obstawiam że to nie 3056. 

"....Stan wizualny oceniam na bardzo dobry..."  Strach się nie bać - wżery, uszy wiercone bo teleskop wystaje, wskazówki zardzewiałe. Pomijam oryginalność.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka samą slavę. To nie składak, uszy nie wiercone - takie same mam u siebie, a mechanizm to 2356.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - też Ci tak teleskop "wyje"?

Ja nie twierdze że to składak  - nie widziałem takiej koperty ale to nie znaczy że takich nie robili. Natomiast wygląda to na produkcję z lat 90-tych a z bardzo dobrym stanem to ten zegarek nie ma nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - też Ci tak teleskop "wyje"?

Ja nie twierdze że to składak  - nie widziałem takiej koperty ale to nie znaczy że takich nie robili. Natomiast wygląda to na produkcję z lat 90-tych a z bardzo dobrym stanem to ten zegarek nie ma nic wspólnego.

NIestety nie, ale może dlatego że u mnie teleskopów nie ma założonych. :D Produkcja na 100% z lat 90, werk już biały. Co do stanu to zgadzam się w pełnej rozciągłości.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na zegarek z mechanizmem 3017 to cena nie jest wygórowana, ale to sporo pieniędzy. Jeżeli się wydaje taką kwotę, to chciałoby się żeby wszystko grało. Mnie drażniłoby to że mimo że dosyć ciekawy, ale jednak jest to składak. Oryginalna tarcza Streli jest praktycznie nie do zdobycia, włożenie zamiennika to profanacja, a pozostawienie Poljota to ciągle półśrodek. :-) Mam Strelę z numerem o kilkaset niższym, więc trzeba by było szukać najprawdopodobniej dokładnie tego typu tarczy:

 

Hmm, cena niewygórowana? Niecałe 2 tygodnie temu 3017 poszedł na Alle za 1400 PLN: http://allegro.pl/poljot-chronograf-19-jewels-i5743741048.html#delivery

 

Mamy tutaj ten sam problem co we wcześniej opisywanym. Zegarek młodszy, pentagonalne logo, ale wszystko wskazuje na to że balans jest od starszego mechanizmu. Jeżeli miałbym wydać tyle pieniędzy, chciałbym żeby to nie był składak. A jeżeli już składak, to przynajmniej spójny. W dodatku ktoś tak namiętnie odkręcał śrubkę balansu, że porządnie przerysował półmostek. To nie jest robota zegarmistrza, a skoro za najdelikatniejszą część mechanizmu brał się amator z młotkiem, miałbym wątpliwość czy "dokładność i rezerwa chodu nie sprawdzona" z opisu aukcji przypadkiem nie została nie sprawdzona z premedytacją. Składak, wiele wątpliwości co do mechanizmu skomplikowanego i trudnego w naprawie, z częściami trudnymi do zdobycia (a przez to drogimi) - więc i cena zegarka stosunkowo niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś chyba jednak nie doczytał opisu i go kupił, nawet zdjęć nie chciało się nowemu sprzedawcy robić.

http://allegro.pl/poljot-automat-55g-stalowy-stan-bardzo-dobry-i5787897627.html


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To nie pierwszy taki raz kolegi @johndeacon!

Najlepsze, że z lenistwa nawet zdjęć mu się się chciało zrobić. A co najlepsze jeszcze chce coś na tym zarobić :D

Porażka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tamte zdjęcia mogły po prostu sprytnie oddawać stan zegarka.

 

Sam czasem jak pierdykne zdjecie przy mocnym oswietleniu to sie zastanawiam jak ja mogłem to nosić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza aukcja 55G za 99 zł zakończyła się w niedzielę 8ego i pojawiła się niewiele ponad 24 godziny później. 'Nowy' sprzedający nie miał jak zrobić zdjęć, bo fizycznie zegarek jeszcze do niego nie dotarł... żenua.

 

A i obróbka zdjęć to 'miszcz' painta :D Wygląda to gorzej niż źle.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest złamanie regulaminu alle, nie można sprzedawać czegoś, czego się nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Najgorsze jest to, że wykorzystuje życzliwość kolegów, którzy mu chcą pomóc tylko po to, bo węszy w czymś interes. Z resztą te jego interesy zawsze wychodzą z marnym skutkiem.

 

 

Proszę moderatorów, żeby nie usuwali tych postów jako ostrzeżenie dla innych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 55g - jak się komuś nie podoba że ktoś kupił i chce sprzedać drozej - to ni musi kupowac. Jak się komuś nie podoba zachowanie kolegi johndecon - ma do tego prawo.

Natomiast nie pozwolimy tu nikogo obrażać a naruszenie regulaminu allegro proszę zgłaszać na allegro.

 

Prosze skończyć dyskusję na ten temat.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nie za często widywany Łuczyk... Warto dopytać o zdjęcie od strony dekla.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5788082635

 

Teraz cena to się już nadaje do nie przepłacajcie. Szybko nabiły się wyświetlenia, ludzie napisali kila maili, a sprzedający skoczył z ceną o 20 zł. Z 149 na 169 - dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest poprzecierana miejscami i może to niektórych zniechęcić. Koronka i uszy - tu widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie przyjrzałem się kopercie widać wytarcia - urzekła mnie tarcza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest poprzecierana miejscami i może to niektórych zniechęcić. Koronka i uszy - tu widać.

Wszystko do wyprowadzenia :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pie..... drużba za 67zł - jaka ona zmęczona  !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.