Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, ale kopertę do Bałtyka przełożę :D Wtedy nikt mi nie zarzuci, że to składak.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Wywołasz Marcina z lasu :D tymi tematami kopert. Choć gdzieś tu ostatnio pisał, że czepiał się już nie będzie.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji Kwiatka :) Dążę to skompletowania subkolecji z tego typu tarczami. Mam Poljota, Bałtyka i Stolicznego, brakuje najcięższego do zdobycia Blonexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go właśnie na myśli :)

Wydaje mi się, albo znów na Alledrogo mają problemy techniczne. Przed chwilą pojawił się Poliot budzik, ale już jako aukcja zakończona, mimo że bez kupującego. 

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, nowy wygląd z Allegro nie przewiduje zakładki z ofertami, w chwili obecnej przy Kup Teraz nie pojawi się nawet zakropkowany nick. Sprzedaż zakończona i tyle. Nie będzie wiadomo kto kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go właśnie na myśli :)

Wydaje mi się, albo znów na Alledrogo mają problemy techniczne. Przed chwilą pojawił się Poliot budzik, ale już jako aukcja zakończona, mimo że bez kupującego.

Ja wziąłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mam, ale kopertę do Bałtyka przełożę :D Wtedy nikt mi nie zarzuci, że to składak.

nie wiem o czym mówisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Dobrze widzisz jakie są ceny.

Eee teraz to już nie to. Pamiętam jak kupiłem u niej Łucza z łuczami czarnego kwarca w stanie NOS za 20 zł z wysyłką...... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ceny dalej dobre, biorąc pod uwagę, że ko konserwacji. Ale ostatnio jest pewne ryzyko. Kupiłem u tej Pani kiedyś Sygnała Kirowa, ale okazało się, że w środku jest dużo nowszy werk SU. Kilka zegarków u niej kupiłem i zawsze byłem zadowolony.

 

 

Edit: Marcin, to nie było skierowane do Ciebie, już wcześniej pojawiały się głosy, że koperta może być nie teges, ale tak jak napisał kiedyś Krzysiek, nie ma najmniejszego sensu w przekładaniu kopert AU 20 na AU20, gdyby zmiany były na 5tki lub 10tki to co innego. Na moje, to za duża jest powtarzalność tej kombinacji, aby nazwać to zbiegiem okoliczności.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Pobieda-łezka z papierami za 30 zł:

http://olx.pl/oferta/nowy-zegarek-meski-pabieda-CID87-IDcFq7X.html#fd5c00f738

Zdjęcie słabe i papier nie pokazany

 

nie wiem po co ale wziołem tą łezkę he ona nawet mi się nie podoba

 

Daj znać czy chociaż papier jest od niej. Zastanawiałem się nad nią ale mam taką w stanie b. dobrym i sobie odpuściłem.

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzwoniłem do gościa i ponoć z niej tylko mnie zastanowiło bo się pytał czy chcę kilka sztuk czy jedną.takie trochę to dla mnie dziwne ale jak przyjdzie to dam znać co i jak w sumie pieniądze żadne to tragedi nie ma )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, znowu pojawia się problem :D Już kiedyś tak miałem u tej Pani, w zasadzie to ja go kupiłem, a potem pojawiła się ta sama aukcja 2 raz.

Pod tym nickiem ukrywa się były zegarmistrz. Swoją drogą, bardzo poczciwy człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie taki były, jeszcze w zawodzie, ale bez własnego zakładu zegarmistrzowskiego. To mój ojciec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem, czy umówimy o tym samym zegarmistrzu :) Bo tak się składa, że ojciec i ja mieszkamy w tym samym mieście, czyli Nowym Sączu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod nickiem Irena Alesz to w takim razie nie Twój ojciec :)

O rozrzucie pisałem, bo on jest z Izabelina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem, mówiliśmy o dwóch różnych osobach. Pod nickiem kryję się kobieta, przynajmniej taki adresat jest widoczny na przesyłkach :) Ale zgadzam się, solidna firma.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.