Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Średnia. To nie jest normalny Komandir, tylko damski/ dziecięcy. Dużo mniejszy od męskiego w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia. To nie jest normalny Komandir, tylko damski/ dziecięcy. Dużo mniejszy od męskiego w każdym razie.

Nie bylem pewny czy nie jakaś podróba, stąd znak zapytania. W każdym razie, takiego jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał w 100%, ale tak jak napisałem wcześniej on ma chyba 33mm bez koronki, takie sobie maluszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna z wierzchu, ale za taką cenę, to ciekawe jaka jest jeszcze w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałeś podejrzenia, że ktoś ławkowcem maznął gwiazdkę? :)

Hehe, może :]

 

Niemniej zdjęcie wydawało mi się lekko zachowawcze. Gdzieniegdzie mogą być ubytki lakieru itp. Jak ktoś nie reaguje( w ogóle) na prośby o lepsze fotki, to nie licytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zł za "nowego" Starta to chyba nie tak dużo? Jeśli tylko nie jest to odrestaurowana malowanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i warto, ale ja w tej cenie bez dokładnych zdjęć bym nie kupił. Na uszach widać przetarcia, a co będzie pod paskiem tego nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży Start NOS, czy to możliwe? Kilka innych też ma w stanie NOS, ale ceny deko wysokie.

http://allegro.pl/zegarek-rosyjski-start-17-kamieni-i5840836711.html

 

Może i warto, ale ja w tej cenie bez dokładnych zdjęć bym nie kupił. Na uszach widać przetarcia, a co będzie pod paskiem tego nie wiadomo.

 

Mnie zastanawiają dwie kwarcowe Rakiety, które ten sprzedający wystawia na innych aukcjach. Jeszcze nigdy w Rakiecie kwarc a'la diver (ani w katalogach ani w egzemplarzach, które miałem w ręku) nie spotkałem się z czerwonymi sekundnikami. Co oczywiście nie oznacza, że takiej konfiguracji nie było, ale zostaje pewna wątpliwość co do tego czy rzeczywiście są to NOSy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, zdjęcia są bardzo ogólnikowe, z których nic nie wynika. Zamieściłem link w ramach ciekawostki, bo Starta w NOSie ciężko dostać, ale tak jak pisze. Lepsze zdjęcie rozwiałyby wątpliwości. Trochę podejrzeń można nabrać czytając takie zdanie w opisie aukcji.

 

 

Przepraszam za jakość zdjęć (nie mam doświadczenie fotograficznego) - zegarki tak się błyszczą, że nie mogłem sobie poradzić z refleksami bez statywu.

 

Statyw do refleksów nie jest potrzebny, i nie trzeba wielkiej wiedzy aby zrobić zdjęcie z góry, od boku i od strony dekla. Przecież nie każdy ma profesjonalne aparaty, a większość aukcji wystawionych na Alle jest ze zdjęciami z telefonu. Możliwe jest, że coś jest kombinowane. Przyjrzałem się trochę i zastanawia mnie luma w tym Starcie na indeksach, coś za jasna jest, może została nałożona ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan ładny, z przesyłką wychodzi 215 zł. Z tego co widziałem to za większe pieniądze te Rakiety schodziły.

Uważam że cena do zaakceptowania.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krab Kirowski

Pomimo brudu widać naprawdę super stan - ryski tylko na szkle czysta tarcza koronka oryginalna- cena akceptowalna http://allegro.pl/zegarek-meski-i5842077116.html

 

i 55G http://allegro.pl/zegarek-meski-i5842089681.html

 

 

Pobieda http://allegro.pl/swtary-zegarek-pabieda-i5841847579.html

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan ładny, z przesyłką wychodzi 215 zł. Z tego co widziałem to za większe pieniądze te Rakiety schodziły.

Uważam że cena do zaakceptowania.

zastanawialem sie nad nia ale troche drogo.

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pirx65 wziąłeś się za ruskie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.