Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/kolekcjonerski-mech-damski-zegarek-sekonda-zsrr-i5843297594.html

 

Co prawda damka, ale chyba całkiem rzadka Sekonda. Cena atrakcyjna, idzie przeboleć tę tarczę.

No właśnie gdyby nie ta tarcza... :(  Wystawiona już któryś raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znaju, miałem 2 wyświetlenie, ale jak dałem potwierdź zakup to już było info, że przedmiot sprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nieźle ;)

Ciekawe czy ktoś z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak w 100% nie oryginał, to chyba warto :) Może się pojawi znowu, ale już w innej cenie ;)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak w 100% nie oryginał, to chyba warto :) Może się pojawi znowu, ale już w innej cenie ;)

No jak chyba! Nawet na części to za darmo! O żesz że mnie przy komputerze nie było! :angry: Nie lubię Mikołaja! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł przy 1 wyświetleniu, więc ciężko było o to walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ptokach, ale chyba niesamowita okazja się pojawiła. Pytanie tylko czy wszystko od A do Z jest z nim ok?

 

http://allegro.pl/poljot-chronograf-lata-70-te-i5844275296.html

ehh przydałoby się siedzieć przy klawiaturze cały czas i tylko odświeżać stronę .... ktoś miał szczęście, bo faktycznie stan świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz kupiłem u tego sprzedawcy zegarek, zdjęcia koszmarne, ale zegarek jak najbardziej był w porządku i na dobrym chodzie. Więc pewne podobnie będzie w tym przypadku.

No to jak przyjdzie to Wam powiem jak jest Podziękowania dla MikeS i fankiDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit

:)

 

Nawet nie jest śmiechu warty :D

u Krisa widziałem taki sam, tylko ze srebrnymi wskazówkami. Dlatego pytam, może liczyłem na kolejną dziś okazję :P


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz. To noworus z mechanizmem 3133 i tak należy do niego podchodzić. Sprzedawca nie próbuje wmówić że to trzydziestoletni Szturmański, i sam ustawia cenę - moim skromnym zdaniem o wiele za wysoką. Nieporozumieniem jest tylko wrzucenie go do działu Antyki. Ja go nie kupię, podejrzewam że większość forumowiczów go nie nabędzie bo szuka czegoś innego, ale może komuś trafi w gusta. Ostrożny byłbym z określeniami typu kit bo tak naprawdę nic ani zegarkowi ani aukcji nie brakuje. Choć rozumiem to podejście bo rzeczywiście również w mojej ocenie wygląd ma trochę... odpustowy. Taki współczesny "tribute to Szturmański".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.