Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś się nad tym zastanawiałem, bo aukcja pojawia się kolejny raz. Ciężko powiedzieć jak zegarki wyglądają od strony dekli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wostok-komandirski-2414-czolg-t-34-dla-mo-zsrr-i5866202451.htmlmyślicie że to okazja ? czołg z napisami pod 6 nie trafia się często

i od razu pytanko
http://allegro.pl/wostok-komandirski-dla-ministerstwa-obrony-zsrr-i5866277029.htmlczy to jest poszukiwany model ? skoro droższy od czołgu ?

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie korzystam z zagranicznych portali, ale chyba w końcu będzie trzeba znaleźć inne miejsce pozbywania się gotówki niż tylko na Alledrogo :) Dzięki Krzysiek za informację.

 

 

Dużo zegarków, ceny w większości znośne. Kilka zegarków kupiłem od tego sprzedającego i mogę szczerze polecić.

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39790109

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny też "dobre". ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze dylemat polowac dluugo i kupic za 80 czy brac teraz za 120 :) gdybym byl na glodzie np 55g i chcial miec ekstra stan to mysle ze te 30-50 bym doplacil zamiast spedzic pare tygodni na polowaniach :)

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi :) Mnie przeglądanie aukcji akurat uspokaja... a idąc Twoim tokiem rozumowania, jakbym chciał każdy mieć od razu i na każdym przepłacić 40 zł, to nie bardzo się kalkuluje cała zabawa 40 zł x 250 sztuk hmm... jednak wolę szukać okazji :)

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos oświeci jak te zdjęcia z OLX rozwinąć ? wchodzę na linka i widzę wąski pasek z fragmentem zdjęcia - o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

Trzeba usunac z linka /i2/, wklejalem z tabletu i nie poprawilem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi ktoś go :wacko: [przegrałem ]http://allegro.pl/zegarek-nareczny-od-1zl-bcm-i5840537744.html  przyznać się :wacko:

Dotarł "kot w worku" :) Jest dobrze :D Jest super :lol: Oryginalny stalowy 3133 Szturmański! :D Ale musi być łyżka dziegciu  - zdemontowany reset stopera :( Ktokolwiek widział, Ktokolwiek wie?? Płacę jak za prezydenta! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł "kot w worku" :) Jest dobrze :D Jest super :lol: Oryginalny stalowy 3133 Szturmański! :D Ale musi być łyżka dziegciu  - zdemontowany reset stopera :( Ktokolwiek widział, Ktokolwiek wie?? Płacę jak za prezydenta! :D

no jak kto zobacz po nicku !! nie kojarzysz młodego moderatora :P


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.