Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

A co w nim takiego fajnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

To pytanie retoryczne mam nadzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W tej cenie co to za okazja? Tym bardziej, że dziura w tarczy zaklejona kitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

Zawsze mozesz zajrzec w ogloszenia uzytkownika i znalesc budzik poljota i automat po 40zl, to chyba jest okazja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w tej wołnie jest nie tak? ja mimo wszystko ją kupiłem ziemniak z tarczą zrobi cuda i będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w tej wołnie jest nie tak? ja mimo wszystko ją kupiłem ziemniak z tarczą zrobi cuda i będzie git :D

Nie ruszaj Tarczy Daniel. Zobaczysz że jest w bardzo ładnym stanie. Możesz tylko zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z gościem rozmawiałem i mówił że jest spoko tylko zdjęcie takie wyszło więc zostawie jak jest. krzyś dzięki za podpowiedz. przez j**aną pracę trochę odstaje z wiedzą o zegareczkach 

blackcat dzięki za linka

Edytowane przez daniels36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W tej cenie co to za okazja? Tym bardziej, że dziura w tarczy zaklejona kitem.

 

A w którym miejscu ta dziura, bo nie wylookałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z gościem rozmawiałem i mówił że jest spoko tylko zdjęcie takie wyszło więc zostawie jak jest. krzyś dzięki za podpowiedz. przez j**aną pracę trochę odstaje z wiedzą o zegareczkach 

blackcat dzięki za linka

Luzik, do usług :) Niech idzie do forumowicza! Tarcza ładna, weź pod uwagę, że zdjęcie większe jak zegarek, na żywo nie będzie widać skaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady uważam, skoro ktoś ma tylko 38 postów nie ma prawa krytykować, czy nawet ubliżać ludziom z wielokroć większą liczbą postów. 

Niestety ostatnio zdarza się to coraz częściej. Osoby z małą liczbą postów nawet podsyłają tu swoje linki, a każdą krytykę, czy opinię negatywną na temat przedmiotu kwitują bezsensownymi bluzgami. Uważam, że dyskusja ma tylko wtedy sens gdy spieramy się merytorycznie i na argumenty. Z ilością postów na forach jest jak z wiekiem w realnym życiu, świadczą o doświadczeniu. Więc można się nie zgadzać, ale można to ogłosić reszcie forumowiczów niekoniecznie ubliżając innym.

Rekiniasty masz rację z tymi literami, teraz dopiero się wczytałem :)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do zasady uważam, skoro ktoś ma tylko 38 postów nie ma prawa krytykować, czy nawet ubliżać ludziom z wielokroć większą liczbą postów. 

 

Pomijając kto z kim  miał spór o czapkę śliwek (jeden i drugi to fajne goście) 

Co do tego ma ilość postów ??? czy ktoś kto ma ich 8000 i jest totalnym trolem a 4000 postów to "ooooo super!!! a drugie 4000 to "gratuluje" jest bardziej wartościowy dla forum niż ktoś nowy z 30stoma ??? Miałem się nie odzywać ale tu falowe podejście jest jak cholera 

Ilość postów nie ma znaczenia !!!! To kto kim jest nie ma odzwierciedlenia w ilości postów liczy się tylko to co ktoś ma do powiedzenia 

Naprodukowałem się a i tak wszystko zaraz do kosza pójdzie 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady uważam, skoro ktoś ma tylko 38 postów nie ma prawa krytykować, czy nawet ubliżać ludziom z wielokroć większą liczbą postów. 

Niestety ostatnio zdarza się to coraz częściej. Osoby z małą liczbą postów nawet podsyłają tu swoje linki, a każdą krytykę, czy opinię negatywną na temat przedmiotu kwitują bezsensownymi bluzgami. Uważam, że dyskusja ma tylko wtedy sens gdy spieramy się merytorycznie i na argumenty. Z ilością postów na forach jest jak z wiekiem w realnym życiu, świadczą o doświadczeniu. Więc można się nie zgadzać, ale można to ogłosić reszcie forumowiczów niekoniecznie ubliżając innym.

Rekiniasty masz rację z tymi literami, teraz dopiero się wczytałem :)

Ilość postów nie uprawnia do krytyki lub wstrzymywania się od niej.

Co do reszty to się zgadzam.  Tu chodzi  o kwestię zasadności krytyki i o dopasowanie się do stylu tego forum.

 

 

Pokazany przez kolegę philippe_dufour K-43 okazją nie był. Tarcza słabo sklejona to tylko część problemu, większy  problem to mechanizm poskłądany  z conajmniej dwóch. Mechanizm Czystopolski z 1949 roku a mostek balansu z 1GczZ produkowany do 1941 roku. Wskazówki też od czapy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz chyba miał na myśli sposób wyrażania się a nie samą ilość postów.

Chodziło mu chyba o obrażanie innych kolegów a forumowiczom z mniejszą ilością postów przychodzi to łatwiej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wymądrzyłem (nie wiem jak się tu wstawia emotikona "palącego buraka", więc to wam musi wystarczyć :P ), ostatnio to Ty mnie ratowałeś z dyskusji Tomku :)

Pawle, a fala komuś zaszkodziła? A poważnie, poniekąd to ilość postów świadczy o czasie spędzonym tu na forum. 

Chodziło mi o to, że każdemu należy się szacunek również tu, gdzie mniej lub bardziej jesteśmy anonimowi. Ale ubliżanie osobom, które spędziły tu wyraźnie więcej czasu tylko dlatego, że krytykują tu wstawiony link nie najlepiej świadczy o obrażającym. A tych jest tu ostatnio więcej wśród osób z małą ilością postów.

Dobra kończę ten temat, może rzeczywiście źle to formułuję.

To miałem na myśli: "...Tu chodzi  o kwestię zasadności krytyki i o dopasowanie się do stylu tego forum..."


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyba poszedl okazyjnie jak za taki stan... A ja przegapilem http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5857470535 i ta tez ktos dzisiaj zgarna... Za dlugo sie na nia czailem.. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5856914364

Co do tego drugiego to najprawdopodobniej zwykły noworus, była Slava 28J? Mam gdzieś podobnego częściach. U mnie pisało 21 kamieni, a data była podwójna, tu pisze 28 kamieni. A to zwykły mechanizm 21J tylko w tej plastikowej obwódce są elementy, które zmieniają datę poprzez ten przycisk powyżej koronki. Gdybym się mylił proszę o poprawę.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.