Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem kupić, gdy, jeszcze rzuciłem okiem na opis i zonk :0 to obraz :D myślałem że zegarek, byłem pierwszym wyświetlającym ;)

Ed ;)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5873555240

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz słuszność. Mea culpa. Chwilowe zaćmienie, pomyliło mi się z innym modelem. 

p.s. To o sputniku.

Edytowane przez borewicz07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupić, gdy, jeszcze rzuciłem okiem na opis i zonk :0 to obraz :D myślałem że zegarek, byłem pierwszym wyświetlającym ;)

Ed ;)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5873555240

Zegarek należący do Fryderyka Chopina - się zastanawiam ile mógłby być wart ??? Ile zer by trzeba dopisać do 1_ _ _ _ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jesteś pierwszym wyświetlającym, zawsze jest opcja, że sprzedawca nie wie co sprzedaje i masz szczęście :)

Ja mam szczęście, że nie kliknąłem od razu, po co mi ta fotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak do ramki na stolik przy łóżku

Gdyby to był zegarek to muzea prosiły by Cię o możliwość wystawienia u siebie twojego zakupu  :)

Marzenie takie moje  -_-  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz było pytanie o nią kilka dni temu ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem, czy to się nadaje do tego działu... http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5873704874

 

Piękna sztuka - obserwuję ją od dłuższego czasu (pierwotnie była chyba wystawiona za 150 PLN). Sprzedająca też sprawdzona - kilka razy u niej kupowałem - żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzona to dogadać sie poza allegro i zawsze te 2 dyszki jeszcze opuści na prowizji a to juz będzie bardzo dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ciężko się z tą Panią dogadać poza allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzona to dogadać sie poza allegro i zawsze te 2 dyszki jeszcze opuści na prowizji a to juz będzie bardzo dobra cena

 

Gdyby mi budżet pozwolił, to może bym spróbował :)

 

Ciężko się z tą Panią dogadać poza allegro.

 

Może dlatego, że to jest konto firmowe i może ta Pani nie ma decydującego zdania? :) W każdym bądź razie przy "zwykłych" zakupach nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciężko się z tą Panią dogadać

Jak to z babami - sorki jak którąś z naszych uraziłem ale tak niestety jest - często niezrozumiałe decyzje  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest jeszcze drugie konto na jej męża. Z drugiej strony nie wiem czy do końca pisze się z tą kobitką czy facetem. Ogólnie poza allegro ciężko z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.