Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Mayor pisał na ich temat, o ile dobrze pamiętam to są poskładane np. z dwóch. Kamil, cena nie jest jakoś super przesadzona, one normalnie chodzą w cenie między 1500 a 2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U tego sprzedającego wysyp chronografów ;)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Mayor pisał na ich temat, o ile dobrze pamiętam to są poskładane np. z dwóch. Kamil, cena nie jest jakoś super przesadzona, one normalnie chodzą w cenie między 1500 a 2000 zł.

Czyli chrono w ładniejszej kopercie niż ten wystawiony Poljot i 100% w oryginale to max 2k?

W tej chwili jest to dla mnie najpiękniejszy zegarek radziecki i chętnie sprzedam 20-30 ruskich badziewiaków, żeby kupić taką sztunię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję, stwierdzenie że dla zegarków na 3017 nie ma kwoty max :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej jak za 60zł nie widziałem tego modelu w takim stanie, nawet nie licząc braku szkiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... Wszystko co kupilem u tego pana nadawalo sie tylko do czyszczenia... Wsakazowki sa w nim oryginalne?

Ps. I nie wiem jak on to robi ale na żywo wygladaja znacznie grzej niż na zdjęciach...

Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusek, ale damski - to malizna jest :)

 

Kamil trochę racji masz, ale często idzie trafić u niego coś w dobrej cenie. Gdybym nie miał, to brałbym ten budzik.

 

Edit: Kamil wskazówki są ok, ale bardziej zastanawia mnie werk. Skąd na wysokim mostku logo 1 Moskiewskiej? Czy ja czegoś nie wiem?

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

No nie wiem... Wszystko co kupilem u tego pana nadawalo sie tylko do czyszczenia... Wsakazowki sa w nim oryginalne?

Ps. I nie wiem jak on to robi ale na żywo wygladaja znacznie grzej niż na zdjęciach...

A ja mam same dobre transakcje  - oczywiscie czasem cos jest do serwisu ale zdjęcia nie są IMO "robione"

Ktoś coś powie?

Młodzieżowy rozmiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......................

Edit: Kamil wskazówki są ok, ale bardziej zastanawia mnie werk. Skąd na wysokim mostku logo 1 Moskiewskiej? Czy ja czegoś nie wiem?

Też się zastanawiam :)

Logo na mostku to lata do 1963 a zegarek chyba jest młodszy. Ale za tą kasę to se mostka poszukam oryginalnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, dokładnie. W tych pieniądzach nie ma co wybrzydzać. Ja z kolei długo szukałem całego werku z 1 Moskiewskiej i nieoceniony okazał się Zdzisiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zdjecia przerabiane mocno nie są, ale są dobrze zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zdjecia przerabiane mocno nie są, ale są dobrze zrobione.

Dokładnie! Dobrze dla sprzedawcy......Są robione tak aby trochę niedoskonałości ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Dobrze dla sprzedawcy......Są robione tak aby trochę niedoskonałości ukryć.

Tak, ale zobacz, że masz zdjęcie z każdej strony, z otwartym deklem. Natomiast większość aukcji na allegro to 2 zdjecia - jedno z przodu jedno z tyłu.

Wydaje mi się że u tego sprzedawcy mimo wszystko jest to w mniejszym stopniu 'kot w worku' niż na innych aukcjach które lądują w tym temacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchraprk myslisz ze to byl dobry zakup? Zastanawialm sie nad nim ale jednak koperta mnie odstraszyla... I moje doswiadczenia ze sprzedajacym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchraprk myslisz ze to byl dobry zakup? Zastanawialm sie nad nim ale jednak koperta mnie odstraszyla... I moje doswiadczenia ze sprzedajacym...

Wostok rzadki. U tego sprzedającego kupiłem parędziesiąt zegarków i ogólne jestem zadowolony choć zonki się zdarzały. Mam już takiego ale chyba tarcza gorsza a za to koperta super więc z dwóch będzie jeden super, albo oba zostaną albo jeden pójdzie dalej. A zegarek uważam ze jest piękny...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.