Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ten sprzedawca "słynie" ze składania Błoniaków, z tym 55g na pewno jest wszystko ok?


Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest wszystko ok., prócz koronki. Od Poljota ale nie tego. Chromowana, a powinna być stalowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info, spoglądam ostatnio na nie, zwłaszcza niebieski z białą tarczą wygląda obłędnie... Wątek w każdym razie też zacznę śledzić :)


Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ostatnio "pilnuję" 55g tu i tam, tak zciekawości :)  i widzę że ciężko jest trafić egzemplarz w dobrym stanie z dobrą ceną. Tutaj u nas były fajne wystawiane. 

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot 55g.

Jeżeli cena dojdzie do 180 zł to wydaje mi się to dobrą ceną za ten zegarek. Chyba go już tu wrzucałem, ale przypomnę zainteresowanym. Delikatna polerka i będzie pięknie. ;)

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-55-automatic-23j-stalowy-unikat-i6149304180.html

Też tak myślę ale raczej będzie koło 250 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał :)


Nie w temacie, ale ma jeszcze Omegę: http://allegro.pl/zegarek-meski-stan-idealny-i6163157054.html#thumb/3

Do 50-60 zł kupiłbym, ale powyżej 60 zł powyżej to ryzyko. Za mało komentarzy. Gość sprzedaje mydło i powidło.

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na ta chwile bardzo przystępna ale  tarcza trochę umęczona. Jednak to 3031 

ciekawe czy ktoś od nas powalczy o nią? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nasz wygrywa :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Grześku. Dokładnie taki sam.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jest w katalogu z 1976 roku. Zdjęcie tak na szybko telefonem. 

post-73391-0-02357200-1462036125.jpg


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem tej drugiej koperty. Człowiek się uczy całe życie... :D Ale tak jak pisze Roman. Tak rzadki zegarek a dwa rodzaje kopert! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot 55g.

Jeżeli cena dojdzie do 180 zł to wydaje mi się to dobrą ceną za ten zegarek. Chyba go już tu wrzucałem, ale przypomnę zainteresowanym. Delikatna polerka i będzie pięknie.  ;)

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-55-automatic-23j-stalowy-unikat-i6149304180.html

 

O ile się nie mylę to chyba innego wrzucałeś. Ale ten i z wyglądu i z opisu wygląda na ciekawą ofertę, biorąc pod uwagę że cena nie przeskoczy dwóch setek  :P

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.