Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Też górne prawe ucho zgięte ale minimalnie - stan tarczy nie zachwyca cena ok -  ja osobiście jak bym miał nosić dopuszczałbym patynę czy drobne przetarcia na kopercie ale tarcza musi być idealna inaczej wzrok ucieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mir-kolekcjonerski-i6248909819.html#thumb/6

 

Warto też zwrócić uwagę na kirowa od tego sprzedawcy :)

Ej no sorry! Gdzie tu okazja? Wostok z zamiennikiem w postaci warszawskiej tarczy udającej Mira i wyciętym okienkiem na datę której w Mirze nigdy nie było??? :huh: :huh: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no sorry! Gdzie tu okazja? Wostok z zamiennikiem w postaci warszawskiej tarczy udającej Mira i wyciętym okienkiem na datę której w Mirze nigdy nie było??? :huh: :huh: :huh:

 

Ehh nie zwróciłem uwagi na mechanizm. Wtopiłbym gdybym brał...

Chociaż koperta jest w ładnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mir to tak naprawdę odmiana Wostoka i w wielu rzeczach są zbieżne ale nie było Mirów z datownikiem.

To najprawdopodobniej taki w Wostok z zamienioną tarczą na warszawską Mira i wyciętym okienkiem żeby się datownik pod tarczą nie marnował :D

post-49869-0-22489900-1465225866_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mir to tak naprawdę odmiana Wostoka i w wielu rzeczach są zbieżne ale nie było Mirów z datownikiem.

To najprawdopodobniej taki w Wostok z zamienioną tarczą na warszawską Mira i wyciętym okienkiem żeby się datownik pod tarczą nie marnował :D

attachicon.gifDSC_5256.JPG

 

Ciekawe, że jak zobaczyłem pierwszą fotkę to się zdziwiłem, że jakoś tak słabo widać tę datę. Ale nie zastanawiałem się nad tym długo...

Dzięki za informację i douczenie - dobrze, że nie brałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mir to tak naprawdę odmiana Wostoka i w wielu rzeczach są zbieżne ale nie było Mirów z datownikiem.

To najprawdopodobniej taki w Wostok z zamienioną tarczą na warszawską Mira i wyciętym okienkiem żeby się datownik pod tarczą nie marnował :D

attachicon.gifDSC_5256.JPG

Jak to nie było Mirów z datownikiem?  Pierwszy raz słyszę :)

 

A to ?

 

DSC_0032.JPG

 

A to?

 

DSC_0196.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Znów wyszła moja słaba pamięć, ale na takie jeszcze nie trafiłem. :ph34r:  Ale co do tego z zapytania to się ze mną zgodzisz Krzysztof? :)

A co do tych z datą to w sumie nie powinno mnie dziwić. W końcu to Wostoki z inną tarczą to dlaczego i takich miałoby nie być? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zapytaniem oczywiście że się zgadzam Tarcza warszawska. Wszystkie które widzialem i miałem w rekach były bez daty. Ale ..... Jak tak patrze na to zdjęcie to widać że ramka jest zrobiona, znaczy sie wycięta bardzo dokładnie. Tego nie robił nikt w domu na kolanie  Chyba że Osiński też takie robił i o czymś nie wiemy?

 

Jak robił tarcze bez datownika to mógł też robić z datownikiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dla sprzedającego ;)

Ja się długo zastanawiałem, strasznie te kirowskie na allegro szaleją ostatnio.

 

Coś kombinowane, czy po prostu stan nie na te pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma tarczę to może być ale jak ma szukać i za nią dopłacać, potem składać to nie warto.Lepiej od razu kupić ładniejszy za większe pieniądze.

A jeszcze skąd wziąć ładna tarczę? :(

 

A tak jak jest to straszny purchel :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nią od kilku dni, ale nie noszony, a dekiel porysowany :blink: ?.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.