Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to ten najbrzydszy model świata..... ;)

No i dlatego najtańszy. :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grizlob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego najtańszy. :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

I do tego noworus...


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolory mi nie wadzą, kształt koperty, uważam za najbrzydszy ze wszystkich Chrono.

Ale każdy może uważać co chce. :) Nikt nie może mi zabronić mówienia że to jest najbrzydszy model, i ja nikomu nie zabraniam mówić że to jest najładniejszy model :) gusta - są różne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś irytują mnie aukcje bez fotek mechanizmu. Najlepszy opis nie da tyle co jedno zdjęcie.

Poza tym bransoleta jest chińska, tylko zapięcie z radzieckiej ;) ale to szczegół.

Szczególnie, że w innych aukcjach rzeczonego są pokazane werku, więc chyba coś nie gra

 

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Na 12 jest chyba spore pęknięcie.

 

Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 12 jest pęknięcie szkła (sprzedający napisal - szkło do wymiany). Do tego koperta od spodu kiepska i koronka niemal na jajo wytarta. Mimo wszystko tarcza, wskazówki  i bezel  w ładnym stanie. Tanio nie będzie niestety  :rolleyes:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie u sprzedawcy z linku kolegi Krzysztofa znalazłem też takiego Poliota DeLuxe Automata --> http://allegro.pl/poljot-de-luxe-29j-automatic-piekny-i6511633242.html#thumb/7

 

Wiem że to nie ten wątek ale zapytam, czy kupowaliście już u tego użytkownika? Jest pewny?

 

M.

Kupiłem u niego kilkadziesiąt zegarków i tylko kilka razy było coś nie tak. Ogólnie rzecz biorąc polecam choć wiem że są na forum tacy którzy nie podzielają mojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam żadnych zastrzeżeń do sprzedającego, ale na tego gajowego to bym uważał - brak wałka to nie problem, balans też nie, ale zdaje się, że on ma nieoryginalny mostek przekładni chodu - powinien być z nabitą cyfrą "1" (a ten jest chyba ze zwykłego Wostoka 2409A lub 2414A).

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Nie mam żadnych zastrzeżeń do sprzedającego, ale na tego gajowego to bym uważał - brak wałka to nie problem, balans też nie, ale zdaje się, że on ma nieoryginalny mostek przekładni chodu - powinien być z nabitą cyfrą "1" (a ten jest chyba ze zwykłego Wostoka 2409A lub 2414A).

Aha, aż tak to ja się nie znam. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, aż tak to ja się nie znam. :o

 

Tu nie byłoby problemu, gdyby nie to, że te "zwykłe" mostki (2409A, 2414A) mają inną średnicę kamienia łożyskującego koło sekundowe. Zewnętrznie wyglądają identycznie, ale nie zamontujemy ich w werku z boczną sekundą, bo nam zębnik z kołem sekundowym nie wejdzie :)

Oczywiście jest też możliwość, że w Wostoku z aukcji jest właściwy mostek - tyle, że bez oznaczenia; w każdym razie we wszystkich gajowych (zielonych i białych) spotykałem mostki z nabitą jedynką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Na zdjęciach jest założona sekunda, a na drugim widać trzpień w otworze. Więc może nie jest tak źle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... we wszystkich gajowych (zielonych i białych) spotykałem mostki z nabitą jedynką.

Niekoniecznie. Na tych zwykłych 2409 i 2414 też zdarzają się "jedynki" lub bardziej literka "V". Zależy jak trzymamy mostek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach jest założona sekunda, a na drugim widać trzpień w otworze. Więc może nie jest tak źle. :)

 

Na korzyść przemawia też zgodna z oryginałem oś koła minutowego - jest pełna (bez otworu na oś sekundową) :)

 

Niekoniecznie. Na tych zwykłych 2409 i 2414 też zdarzają się "jedynki" lub bardziej literka "V". Zależy jak trzymamy mostek ;)

 

Takiej kombinacji to nie spotkałem - swoją drogą, ciekawe co oznaczała ta jedynka czytam literka "V", skoro pojawiała się również w 2409A czy 2414A. Początkowo myślałem, ze to cecha charakterystyczna werków z boczną sekundą.

 

Ale żeby zbytnio nie odbiegać od tematu - ładna i rzekomo sprawna gabinetowa Mołnia - jak na razie w korzystnej cenie:

 

http://allegro.pl/piekny-stary-mechaniczny-zegar-kominkowy-molnia-i6511066341.html

 

Tu druga, nieco droższa, ale do lekkiego odnowienia wizualnego:

 

http://allegro.pl/molnia-i6508248519.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.