Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Który to ten zbigniew?

Ten http://allegro.pl/garniturowa-zentra-lata-60-te-super-stan-i6634419732.html

Zbysiu vel Wojtek: http://allegro.pl/piekny-anker-100-digital-lata-60-te-bialy-kruk-i6633404557.html

i vel coś tam jeszcze, na pewno jakiś kobiecy nick. Ale wszędzie lokalizacja ta sama Skawina/Kraków i licytujący ci sami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się po czasie, że z kupnem zegarka to jak z kupnem samochodu. Panie Niemiec płakał jak sprzedawał... Dziwne, że Alledrogo pozwala na takie myki z mulitikontami i sztucznym windowaniem ceny. Gdzie się podział ich regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mają to gdzieś, najważniejsza jest prowizja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,  czym większa cena, to oni mają więcej. Zresztą , niech im ktoś udowodni że podbijana jest cena i źle się coś dzieje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Już nawet coraz bardziej niechętnie usuwają ewidentne podróbki. Chyba, że w tytule aukcji jest napisane ROLEX, ale jeśli słowo "Rolex" jest w cudzysłowie to aukcja najczęściej zostaje, a jeśli w tytule aukcji jest tylko napisane "Stary zegarek" i w opisie nie ma słowa Rolex a tylko "stary zegarek sygnowany na tarczy" to wiszą sobie te kwarcowe Rolniksy Day-Date bez date spokojnie i czekają na jeleni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszą aukcje zegarków "oficer niemieski/SS/werwolf II wojna światowa" a zegarek to powyklejana pobiedka z lat 70-80.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez werther

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą, ale to nic śmiesznego.

 

 

Wymacane na szybie

Teraz już tylko śmieszą. Usiłowałem kiedyś zgłosić jako oszustwo i się nie udało, do licytujących naiwnych też nie napiszesz, to co więcej zostało?

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na 100% wskazówka jest dorabiana. Ten zegarek nie miał raczej nic wspólnego ze sputnikiem... Trochę żenujący jest opis podkreślający o unikatowości i idealnym stanie zachowania. Do czego to się niby odnosi? Współczesnych tarcz jest mnóstwo, a rzemieślniczy sekundnik (tak samo jak kiedyś tarcze warszawskie) to też w rozumieniu kolekcjonerskim rzecz bezwartościowa.

 

Jest wątek na forum, poszukaj.

Zostaw go dekadentom na pożarcie.

Na 100%? Rozbieraleś ten zegarek?Ja tak i wiem, że jest oryginalna. Troszkę więcej pokory, bo zdalne zegarmistrzostwo jest łatwe, ale z prawdziwym ma niewiele wspólnego. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kris. Tak mi się wydawało, rzadko widuje się Poljotowskie automaty na 22 kamykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka jest to że tarcza wygląda dobrze, natomiast  koronka - nie widziałem tak zjechanej a kilkanaście tych Mołni mam a jeszcze więcej widziałem. Może to kwestia zdjecia  tylko ale chyba warto dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.