Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już wiem kim jest ten tajemniczy użytkownik ściągający po kolei wszystkie aukcje z czeskiego aukro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak, same NOSy... i to pewnie duble w kolekcji ;)

Czyli jedynie picowane do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynie picowane do sprzedania?

Nie, po prostu ktoś ma po 2 NOS-y  i po jednym sprzedaje ;) jak by były picowane to zaraz by ktoś wrzucał link w nie przepłacajcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to od kolegi z forum. Brać i nie pytać, solidny i pewny sprzedawca, do tego posiadacz genialnej kolekcji


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to od kolegi z forum. Brać i nie pytać, solidny i pewny sprzedawca, do tego posiadacz genialnej kolekcji

Ja tu jestem nowy, aż tak się nie orientuję :) Ale zegarki przepiękne.

 

Z tymi dublami, to myślałem że to sarkazm :)

Edytowane przez Kirov57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być z OLX, jest drogi a zadzwoni 20 osób cena będzie x2

 

 

Tapnięte na szybie

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być z OLX, jest drogi a zadzwoni 20 osób cena będzie x2

 

 

Tapnięte na szybie

Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach, aukcje Allegro wyłącznie w opcji "kup teraz".

Czyli OLX się nie łapie mimo że cena jest podana i ustalona i nie jest to licytacja? To w końcu serwis ogłoszeń lokalnych Allegro, myślałem, że łapie się do kategorii "na aukcjach". Ta rakieta łapie się chyba za to na bardzo dobre stany i unikaty? Czyli musi być unikat w bardzo dobrym stanie i za niskie pieniądze? Obawiam się że większość takiego zegareczka by nie wkleiła, tylko kupiła i cieszyła się, że ma go po taniości. 

 

Jeśli nie można, to nie ma problemu, nie będę już tu wklejał ogłoszeń z OLXa, 

 

PS ebaya też nie można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przede wszystkim na początku przejrzyj sobie ten temat, wtedy zobaczysz, że zmieniła się od kilku miesięcy forma wstawiania.

 

Po 1. Jeżeli nie kupujesz jakiejś okazji "kup teraz" to wrzucasz tutaj - w ten sposób dzielisz się z innymi forumowiczami tym co sam nie zgarnąłeś, miałbyś 2 czy jest Ci niepotrzebne.

2. Nie wrzucasz, jeżeli nie jest to okazja

3. Nie wrzucasz aukcji (licytacji)

4. Olx nie ma sensu wrzucać, ponieważ z automatu zadzwoni do sprzedającego 4-5 osób i cena poszybuje.

 

Jak na razie po kilku postać widać, że pytasz się tutaj czy coś jest okazją, zęby sam kupić

 

Obawiam się że większość takiego zegareczka by nie wkleiła, tylko kupiła i cieszyła się, że ma go po taniości. 

 

 

 

a takie coś nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...Obawiam się że większość takiego zegareczka by nie wkleiła, tylko kupiła i cieszyła się, że ma go po taniości. ...

Nie - uwierz. Poza tym to żadna mega okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - uwierz. Poza tym to żadna mega okazja.

 

Nie mówię o tej konkretnej rakiecie, tylko hipotetycznym tanim unikacie w stanie NOS. 

 

Zrozumiałem, nie będzie linków z OLX. Generalnie nic już tu nie wstawię, bo najwidoczniej za mało się jeszcze orientuję. Po prostu jak widziałem ładny stan i niezbyt często spotykany zegarek to dawałem linka. 

 

Zegarków tu wklejonych nie kupiłem i nie miałem nawet przez chwilę zamiaru kupować, także zarzut o pytanie się o okazję jest niesłuszny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Trzecim.... :ph34r:

:) trzeba być zalogowanym 24/7, być czujnym 24/24, klikać "odśwież" co 5, a najlepiej co 2 minuty i nie odpuszczać :D

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecim.... :ph34r:

Dzięki wielkie, polowałem na takiego ponad półtora roku.. To już serio przestaje być zabawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

:) trzeba być zalogowanym 24/7, być czujnym 24/24, klikać "odśwież" co 5, a najlepiej co 2 minuty i nie odpuszczać :D

I jeszcze przeglądać alle będąc zalogowanym ZAWSZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo raczej korzystać z tych wszystkich wynalazków w stylu monitory aukcji, snajper,y które całą robotę zrobią za nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze ma czarny ring ?

Też mi się wydaje, że ring jest czarny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ring odpowiedni to ja akurat mam, tarczy mi takiej ładnej brakuje! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wcale nie jest taka idealna, ring na 12 i w okolicach ma jakieś pryszczyki i zadrapania, szkło zwykłe pękate wymienione, koronka mocno obita w jednym miejscu że aż wygięta - 160zł z wysyłką czy to taka okazja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że była idealna, ale najlepsza jaką przez ten czas widziałem dostępną. Całą resztę sikorka mam, tylko na nieszczęsna facjata... no cóż, będę szukał dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.