Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet zamiast teleskopów jest złoto :)

 

No stałe teleskopy. One tak miały w latach 40 i 50. Potem ciężko fajny pasek kupić, bo potrzebny trzeba open-end.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stałe teleskopy. One tak miały w latach 40 i 50. Potem ciężko fajny pasek kupić, bo potrzebny trzeba open-end.

Jakby go za stówkę przytulić to i na pasek stówkę by znalazł :D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby go za stówkę przytulić to i na pasek stówkę by znalazł :D

Hehehe pewnie. Ale w takim przypadku pasek byłby droższy od zegarka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne wytłumaczenie jest takie, że z innego serwisu umówili się na sprzedaż przez Allegro żeby potwierdzić dane sprzedającego, a nie chcieli płacić wysokiej prowizji.

 

Wartość rynkowa złota to ok 900 zł. Ciekawe ile byłoby na licytacji.

Nie sądzę, z tego co wiem, to kupujący po kliknięciu na allegro w godzinę był odebrać go osobiście. A jego wartość kształtuje się zdecydowanie wyżej - taka konfiguracja spokojnie pod 2 tysiące by doszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ajaj to odpuszczam szukam czegos większego, cos co da rade zalozyc do garnituru wlasnie z ruskow tak do 200zl, ciekawe czy cos takiego da rade znalezc, tzn ruska o srednicy 38-40mm+

Modele w kopercie Poljot de luxe.

Dokładnie takiej >>klik<<

Optycznie wygląda na większy niż jest. A to klasyki garniturowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, z tego co wiem, to kupujący po kliknięciu na allegro w godzinę był odebrać go osobiście. A jego wartość kształtuje się zdecydowanie wyżej - taka konfiguracja spokojnie pod 2 tysiące by doszła

 

Ktoś był szybki i z okolicy. W opcjach też wyłącznie odbiór osobisty po przedpłacie. Dziwne to wszystko dla mnie. 900 zł to cena startowa za samo złoto. Moim zdaniem maksymalnie 1500-1700  by poszedł. Oby tylko ktoś znał się na rzeczy i nie chciał go przetopić na obrączki. Wielka to by była strata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł za tyle, sam się spóźniłem dosłownie o 5 sekund i zaraz pisałem do sprzedającego. Jak sie gość dowiedział ile jest wart, to prawie zawału dostał, ale niestety już było po zawodach

Tak sie zastanawiam w jakim celu pisales do sprzedajacego... Wystawil, sprzedal i po zawodach... To nawet wg kodeksu cywilnego zawarta umowa. Chciales zeby kropnal na zawal? Bo o probe podkupienia nie podejrzewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta aukcja wyglądała trochę na fejka - zegarek wart 2 tysiące poszedł za 100zł, a jedyne zdjęcie w opisie to fotka, którą można znaleźć od dawna w necie. Albo to był jego faktyczny właściciel, albo wielka ściema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam w jakim celu pisales do sprzedajacego... Wystawil, sprzedal i po zawodach... To nawet wg kodeksu cywilnego zawarta umowa. Chciales zeby kropnal na zawal? Bo o probe podkupienia nie podejrzewam.

 

Niekoniecznie. Jest coś takiego jak błąd oświadczenia woli. A tu ewidentnie widać, że cena jest nieadekwatna do wartości i normalnie nie sprzedałby po takiej cenie. Powiedziałby przed sądem, że chciał dać 1000 zł ale nie wbił zera. Sprawę miałby wygraną. To już nie są czasy zakupu łodzi czy samochodu za kilka zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - to na pewno ściema albo błąd. Jeżeli gość pisze, że zegarek jest ze złota to nie kosztuje on 100zł. 100zł to może być startowa cena licytacji..

 

Poszedł za tyle, sam się spóźniłem dosłownie o 5 sekund i zaraz pisałem do sprzedającego. Jak sie gość dowiedział ile jest wart, to prawie zawału dostał, ale niestety już było po zawodach

 

Mozliwe, że specjalnie tak Ci napisał, a aukcja była ustawiona... No nie dowiemy się, chyba, że pojawi się w nowych nabytkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Racja, ale patrząc na obecny rynek to za 100zł kupisz używaną w średnim stanie. :/ Niestety. Tak więc taki komplecik w naprawdę idealnym stanie wydaje się być godny zwrócenia uwagi. Nie mówię że jest to cena idealne, ale można spróbować coś utargować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale patrząc na obecny rynek to za 100zł kupisz używaną w średnim stanie. :/ Niestety. Tak więc taki komplecik w naprawdę idealnym stanie wydaje się być godny zwrócenia uwagi. Nie mówię że jest to cena idealne, ale można spróbować coś utargować.

 

No tak, jeśli znajdzie się napalony kupujący... Ostatnio sprzedałem Pobiedę marmurkową NOS za 30 zł, bo za 40 zł nikt nie chciał kupić. Ciekawe, ile miesięcy ta będzie wisiała.

Edytowane przez blackcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlatousowskij -> http://allegro.pl/unikat-zlatousowskiej-z-1959r-cccp-tarcza-ideal-i6944634642.html

prezentuje się ładnie, ale z uwagi na to że "niesprawny" i sprzedawca "kontrowersyjny" - w sumie nie wiem czy to okazja?

Chodzi w jednej pozycji czyli pewnie oś balansu do wymiany. A z tym ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo solidnie ma zamocowany balans ta molnia ;)

 

Widać, że śruba nieoryginalna :) Ale jeśli jest w dobrej kondycji to nie narzekałbym :)

Kwestia podskoczenia do zegarmistrza, który wymieni taką śrubkę w 3minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.