Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/zegarek-wostok-i6976904974.html#thumb/1

 

Amfibia z nowym deklem z delfinem z papierami i pudełkiem:)

Cena niby niezła nawet jak za noworuską Amfę (pod warunkiem że papiery zgodne) ale mnie zastanawia ta dziwna koronka...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Pudełko tez nie od niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że koperta z wciskanym deklem to w tym wypadku pół zegarka   :D

Niekoniecznie. Ja swojego kupiłem w takim samym stanie,(nie, ucho było nadpęknięte i przy pierwszej próbie założenia paska zostało mi w dłoni) a potem znalazłem trupka chyba za coś koło 100 ze znośna kopertą, taką właśnie. i jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wygląda jak w starych beczkach ale nie pasowałaby. Ogólnie NOS to raczej nie jest.

Nie, to nie jest koronka od wczesnej Uszatej czy Beczki. Za duży grzyb ;) To komandirska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza daty do zmiany, wskazówki chyba też ale ładna skubana :)

 

Edycja

Krzysiek - jak pandę znajdziesz to nie dawaj tutaj tylko na pw  :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza daty do zmiany, wskazówki chyba też ale ładna skubana :)

 

Edycja

Krzysiek - jak pandę znajdziesz to nie dawaj tutaj tylko na pw  :D

Roman wiesz że mi już tylko pandy brakuje... :)  Jak zobaczę to na pewno będzie moja :D Cena niemal nie gra roli jak chce się zakończyć zbiór :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

Krzysiek - jak pandę znajdziesz to nie dawaj tutaj tylko na pw  :D

 

 

Roman wiesz że mi już tylko pandy brakuje... :)  Jak zobaczę to na pewno będzie moja :D Cena niemal nie gra roli jak chce się zakończyć zbiór :ph34r:

Ale wiecie, że takie zegarki bardzo rzadko pojawiają się na aukcjach?

Natomiast na forach bardzo często, ale na krótko ;)

Polecam śledzić:

market watch.ru,: http://forum.watch.ru/forumdisplay.php?f=174

germana: http://board.german242.com/viewforum.php?f=14

 i pilguy: http://pilguy.com/forumdisplay.php?f=14

 

Ostatni to chyba więcej kupiłem, wymieniłem, sprzedałem na tych forach niż na jakichkolwiek aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek to taka nisza że już czasu brakuje żeby jeszcze tu śledzić. Ale jak tak mówisz to na pewno cię posłucham bo zawsze mądrze prawisz :)

Edit. Jacek jak gdzieś zobaczysz pandę to pisz od razu albo wręcz zgłaszaj ofertę zakupu!

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Żadna nisza, stwierdziłem, że bezpieczniej, łatwiej i przyjemniej jest przeprowadzać jakiekolwiek transakcje na forach.

Stary, wieloletni, poważany użytkownik nie pozwoli sobie na jakieś wałki, tak więc minimalizujesz prawdopodobieństwo, że zostaniesz oszukany.

Można dopytać, poprosić o dodatkowe foto, potargować się ;)

Nie kupuję od "jednopostowców", zresztą nikt tego nie robi.

Uważam, że jest bezpieczniej niż gdziekolwiek indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek bardziej miałem na myśli to że już czasu brakuje żeby wszystko kontrolować, a nie że niebezpiecznie. Życia nam braknie żeby wszystko przeglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Rozumiem, na portalach aukcyjnych łatwiej. Wpisujesz czego szukasz i jeśli jest, a cena zadowala  to kupujesz. Prosta sprawa.

Ale czasami warto zmienić przyzwyczajenia ;)

Może poszukiwania tego co chcemy trwają trochę dłużej, ale zadowolenie większe. Przynajmniej dla mnie..

A teraz mam nowy plan na transakcję. Jak wypali to się pochwalę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek?!

Czym, jak chodzi o bezpieczeństwo transakcji, różni się "stary, wieloletni, poważany" użytkownik jakiegos forum od

"Starego, wieloletniego, powazanego" sprzedawcy z portali aukcyjnych?

W obu przypadkach mechanizmy są te same. Jak sprawdzony i wiarygodny to można śmiało kupować.

Czasami kupuje się od nieznanych - to tzw "łapanie okazji" - ryzyko większe ale też większą możliwość trafienia okazji lub dobrej ceny.

To takie abecadło naszego zbieractwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Niby tak, ale nie do końca. Na aukcjach mogą zdarzyć się mniejsze lub większe składaki, i tu musisz polegać na swoje wiedzy. Na forumowych marketach bardzo rzadko trafiają się trefne zegarki, a jeśli już taki się zdarzy to od razu ich oryginalność jest weryfikowana przez bardziej obeznanych.

Akurat to uważam za ogromną zaletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek

 

Pozwolisz że nie zgodzę się z Tobą.  Na forach, na bazarkach też zdarzają się składaki.  Przeglądałem strony które załączyłeś i tez znalazłem kilka składaków.

Zgadzam się całkowicie z Romanem. Zarówno  na forach jak i na portalach aukcyjnych są uczciwi jak i nie uczciwi sprzedawcy.

Jeszcze ani razu nie wtopiłem na Ukrainie kupując na portalach aukcyjnych. Wtopiłem jednak ostatnio kupując poza portalem od znanego moge powiedzięć bardzo znanego użytkownika portalu watch.ru  Rakietę Amfibię - kupiłem składaka. A kupiłem bo przecież szanowany użytkownik, znany udzielający się gość, przecież kitu mi nie wcisnie. I co ? wcisnął i sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.