Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Szanujmy się! Takie pisanie "nie zamieściłem linka" to jak pisanie "www<kropka>cośtamcośtam<kropka>pl" i wmawianie, że przecież to nie link.

 

Jest zasada, że tylko opcje Kup Teraz są tu wstawiane a o reszcie nawet nie dyskutujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie - czasami koledzy wystawają "kup teraz" które z okazjami nie mają nic wspólnego.

Ten zegarek potraktujmy jako wyjątek bo NOS z papierami to duża rzadkość i na tym proponuje zakończyć dyskusję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzę na niego od kilku dni, tylko ta tarcza :( Jak do kolekcji za słaba, a nic z nią nie zrobisz. Zresztą też nie mogę zrozumieć, dlaczego tyle np u korsarza wisi pobieda z gwiazdą i nikt nie chce. Albo miedzianka, czy też Czajka z motocyklistą. Różnymi ścieżkami chodzą gusta zbieraczy ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Myślę że przynajmniej w jednej kwestii udzieliłeś odpowiedzi. Stan tarczy. Wszyscy wiemy że to jest najważniejszy i najsłabszy element. Nie raz nie jesteśmy w stanie nic zrobić ze zniszczoną tarczą. Niestety. Sam odpuszczałem niektóre egzemplarze właśnie ze względu na stan tarczy. 

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przynajmniej w jednej kwestii udzieliłeś odpowiedzi. Stan tarczy. Wszyscy wiemy że to jest najważniejszy i najsłabszy element. Nie raz nie jesteśmy w stanie nic zrobić ze zniszczoną tarczą. Niestety. Sam odpuszczałem niektóre egzemplarze właśnie ze względu na stan tarczy.

 

Niestety ale Saturny miały bardzo liche tarcze. Trafić takiego z w stanie choćby dobrym to sztuka. Zawsze można oryginał dać do renowacji.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Saturny miały bardzo liche tarcze. Trafić takiego z w stanie choćby dobrym to sztuka. Zawsze można oryginał dać do renowacji.

a kto we WRO  dokonuje renowacji tarcz rusków?


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto we WRO  dokonuje renowacji tarcz rusków?

Myślałem raczej o wysyłce w necie strony firm co się tym zajmują. We Wrocławiu chyba nikt tej usługi nie robi ja bynajmniej nie wiem. Ale jeśli byś trafił taką z Wrocławia to daj namiar


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Piękna uszata . Szkoda, że nie mam pojęcia o kupowania na Ukrainie :(

Ja też...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... ale z matmy byłem dobry i ceny jakoś nie okazyjne

Matma tu na nic. Jednak przydaje się język. Wystarczy napisać, podać swoja cenę i zapłacić jeśli zostanie przyjęta, albo jeszcze negocjować.

Z doświadczenia wiem, że zniżka ceny w granicach 25 - 30 % to norma, a wtedy robi się już bardzo atrakcyjnie.

 

O hurtowych zakupach nie wspomnę, bo to inna para kaloszy i ceny zupełnie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

matematyka ważna , ale co mi z liczenia jak nie dogadam się ze sprzedającym , niestety uczyłem się nie tego języka co trzeba :(

Rosjanie znakomicie porozumiewają się po angielski, niemiecku i francusku, niektórzy nawet po hiszpańsku, że juz o językach byłych republik nie wspomnę - próbuj ;)

 

To są właśnie te stereotypy - my sie rozwijamy, a oni wciąż zacofani w latach 20 ubiegłego wieku. Nawet wtedy po francusku mówili lepiej niż ówczesna połowa europy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Kupiłem ostatnio uszatą w sklepie ze starzyzną za 70zł, dobrze zrobiłem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.